Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Gondolom az NV a hír hallatán összef***a magát..

(#2) Elrood


Elrood
őstag

Intel grafikus csip gyártó céget akar vásárolni, hogy legyen saját dx9-s integrált vga mikor a Longhorn kijön. Trindent gyárt tudtommal ilyet (mármint integrált grafikát, és nem nagy cég). Lehet, hogy a SiS keresztbe akart tenni?:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3) Szasza


Szasza
tag

Legfeljebb saját magának tesz keresztbe, mintha halottam volna egy ''hatalmas durranást'' emlegetni néhány hónapja a cég háza tájáról, de aztán hirtelen síri és néma csönd lett. Valami Blade chipsetet terveztek a skacok, ami az akkori csúcs a Ti4800 (talán) elgyepálójául szántak... lehet hogy ezt akarjuk továbbfejlesztve látni az új cég kebelében...

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Hát én kiváncsi lettem volna egy normál Blade XP-re, de úgy látszik ilyen sosem lesz.

(#5) rog válasza Keitaro (#4) üzenetére


rog
addikt

[L]http://www.ivmm.com/inno3d/blade/products_blade_xp.html[/L]

(#6) Keitaro válasza rog (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

O.O

Thanx! Akkor csak ezért kerültem el, mert semmi nagyobb név nem hozta ki. (lehet ellenkezni én valamiért nem hajazok Innora)
Még1x thx a linket, tehát mégis lett ilyen ^^

(#7) rog válasza Keitaro (#6) üzenetére


rog
addikt

hát mer inkább oemben nyomták. nincsenek szem elött.. :)
ibm,compaq.
laptopban meg a toshiba. cyberblade sort.
1-2 éve.



(#8) Polesz válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Remélem, hogy az ATi is becsinált a naciba és a SiS valóban ütős kártyát dob piacra. Ránk férne már egy kis változatosság. Pezsegni fog a videókártya piac, mint aranyhal a királyvízben remélhetőleg :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#9) rog válasza Polesz (#8) üzenetére


rog
addikt

még jobban pezseg majd?
most 3 havonta jelennek meg az új kártyák.

(#10) Polesz válasza rog (#9) üzenetére


Polesz
addikt

Úgy gondoltam a pezsgést, hogy nem csak az ati-nvidia páros idegesít minket a kártyáival :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hát én ettől a felvásárlástól mindent várok csak pezsgést nem..Ha a MAtrox nem tudott akkorát durrantani akkor mit várhatunk?De ne legyen igazam..

(#12) Polesz válasza _Volkovy_ (#11) üzenetére


Polesz
addikt

Ne legyen! :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#13) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Csak aztán úgy is legyen (8/2 felállás)! :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#14) e-biza


e-biza
őstag

kiváncsi vagyok a kártyára, attól félek hogy megint papiron marad meg, csak ha papiron megy, akkor miért nem probálják meg élöben is? és ha netán ellindul, a driverrel is fognak foglalkozni?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#15) nap


nap
addikt

A mas tollaval ekeskedes mar az nVidianak sem igazan jott be. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16) marso válasza nap (#15) üzenetére


marso
tag

azert az atinak eleggbe bejott az Artx felvasarlasa :D lehet itt meg jo sis kartya... a chipsetjeik is epphogy alsabbak a csucstol, viszont felaron vannak, szerintem ti sem tiltakoznatok egy 9500pro sebessegu kartya miatt 25-30 ert

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.