Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Igeeen! Itt az új videókártyám! :DD

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#2) Genialis


Genialis
aktív tag

És akkor ettől most olcsóbb lesz?

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#3) SomY válasza -Devil- (#1) üzenetére


SomY
csendes tag

Jáááááj.... csak a szín miatt??

Én akkor már inkább beszerzek egy 9500ös BBA-s ATI-t a mostani Sapphire 9000esem helyett.

De ez persze ízlés dolga:)

(#4) utax


utax
aktív tag

hurrá
ezt a hírt szerintem már a Blikk informatikai rovatánál is kukába dobták ... :)))
rev1.1 blue edition - már csak ezen múlt, hogy gef5900-t vegyek, már rohanok is ... ;)

Use the force, Dude !

(#5) divot


divot
veterán

Valaki hallott már élőben egy ilyen két ventis ultrát élőben? Kíváncsi lennék, hogy mennyire hangos.

(#6) Atlantis válasza divot (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen, arra én is.

Ismerve az ASUS-t, szerintem nagyon jó kártyát alkotott. Meg kell várni, míg lemegy az ára...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) Cane


Cane
őstag

Ez igen! Ez már hűtésnek néz ki.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#8) -Devil- válasza SomY (#3) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Nem a színe tetszett meg. Hogy őszinte legyek, nem igazán bízok az Ati-ban.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#9) Ronin


Ronin
aktív tag

Az Asus honlapja szerint a zajszint 30dB alatt van.

(#10) cyberdoom


cyberdoom
tag

jól veszem észre, hogy a rézfoglalat utáni nyák zöld színű ???? mi csináltak ezek ? fogtak egy zöld nyákot és átfújták kékre? vagy csak a kéket fújták ott át zöldre ? szerintetek ? tiszta dili :)

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#11) anulu


anulu
félisten

A színe engem baromira nem érdekel. Nekem is itt látható a majdani új vidkártyám!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Sanya


Sanya
nagyúr

Nekem a sárga jobban tetszik

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) boygo válasza anulu (#11) üzenetére


boygo
aktív tag

Akinek ilyen kártyája lesz az baromi jól keres vagy vár 1.5-2 évet a cserére. :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#14) Dave444444444444444


Dave444444444444444
csendes tag

Csao!!!!!!!!!!!!! Használhatok Fx Detonator-t Geforce 2 Titaniumhoz????????????
Fontos lenne a válasz!!!!!!!!! köszi!!!!!!!

Dave

(#15) Zenty válasza SomY (#3) üzenetére


Zenty
őstag

''De ez persze ízlés dolga''

nem ízlés hanem pénz tárca dolga ! és ez hülye össszehasonlitás 5900 ultra kicsit más szintü mint 9500 m1 :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#16) strike-force válasza Dave444444444444444 (#14) üzenetére


strike-force
őstag

én még anno a 41.09 eset tettem a gef2+win_xp alá de semmi probléma nem volt vele.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#17) Vitus válasza divot (#5) üzenetére


Vitus
őstag

Az Msi fx 5900-as típúsai a két ventivel 25DB :) az azért nem sok :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#18) Vitus válasza Dave444444444444444 (#14) üzenetére


Vitus
őstag

Nem lehet probléma vele nyugodtan használd!

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#19) JulWCZar válasza -Devil- (#8) üzenetére


JulWCZar
senior tag

''Hogy őszinte legyek, nem igazán bízok az Ati-ban.''

Ember, az nVidia mindenkit becsapott a spéci 3DMark03 drivereivel, hol itt a bizalom ? :D

Amúgy félretéve a tréfaflamet, mostanság mind a Catalystek, mind a Detonatorok egész jók. Nameg, kerress rá mennyi panasztopic van ATI driverrel kapcsolatban az elmúlt egy évben (9700 óta).

(#20) Versus válasza anulu (#11) üzenetére


Versus
senior tag

Én már megrendeltem de már tűkön ülök ! A mostani V9820S-en erre nagyon hasonlító hűtés van és tapasztalatból mondom jóval csendesebb mint a Gigabyte R9700 Pro volt ! Apropó mélt megkaptad ?

Premium Vintage

(#21) eddie303 válasza Dave444444444444444 (#14) üzenetére


eddie303
őstag

Hehe, nekem mintha 44.valami megy XP alatt 16 MB-os TNT2-vel :t :P

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#22) Egon


Egon
nagyúr

Tetszik a card, de valszeg valami NV4x-re épülő cucc lesz a következő vga-m. Még egy évet kihúzok a GF4Ti4200-zal (anyagi okokból).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#23) erdoke


erdoke
titán

Kedves Kentaur, ne kételkedj a feketére kezelt ezüst hőleadásában, a legjobb az ismert anyagok közül.

A legjobb aláírás a héten

(#24) erdoke válasza Egon (#22) üzenetére


erdoke
titán

Egon, nálad asszem nem elírás az NV4x, tutira nem R4x-et akartál írni. Vagy tévednék?;]

A legjobb aláírás a héten

(#25) Notes


Notes
senior tag

Az eredeti hírre reagálva: Nem qrva mindegy hogy milyen színű a kártya? Az esetek 99,9%-ban úgy is a gép belsejében foglal helyet. A látható része inkább a teljesítménye. Annak meg semmi köze a NYÁK színéhez.
Az 'ezüst' bevonathoz inkább nem fűznék semmit...

Romanes eunt domus!

(#26) Egon válasza erdoke (#24) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem, nem tévedsz...:)
Eredetileg NV40-et akartam írni, de lehet hogy nem lesz keret rá (illetve hogy csak később veszek), így az NV31-35 analógiájára elképzelhető hogy NV41 vagy NV45 chipes kártya lesz belőle.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#27) Atlantis válasza Versus (#20) üzenetére


Atlantis
veterán

Megrendelted? Ultra, vagy ''sima''?Hol? Mennyiért? Utoljára külföldi site-on láttam 699$-ért?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#28) Sav


Sav
tag

nézzétek meg az Ati 9800-ast, van rajta 1 venti, valamelyiknek még a RAM-okon sincs borda, mégis jobb néhol a konkurensnél. Nem akarok vitázni, valahol pedig a 5900-as húz jobban, persze, csak ha nem kapcsolod be az élsímítást meg a szűrőket, mert amint használnia kéne, amit tud, egyből látni, melyik a jobb.
Ha meg ventillátor fun vagy, akkor vegyél egy zalmant a 9800-asra, az vidám! :)

ASUS-P5KC; Q-6600; INNO3D 8600GT; 2GB Kingmax 800Mhz

(#29) Versus válasza Atlantis (#27) üzenetére


Versus
senior tag

Kedvenc boltomban 2-3 hetet ígérnek most ,ausztriában is ezt mondják gondolom kb igy is lesz.Elsőre 125-öt mondtak de hála a ''lecsúszó'' forintnak lesz az br. 140 is szerintem.256-os Ultra egyébként. Szerintem ha eltellik az a 2-3 hét bárhol kapható lesz.(na jó nem bárhol)

Premium Vintage

(#30) Atlantis válasza Versus (#29) üzenetére


Atlantis
veterán

Melyik a kedvenc boltod?

Vidékre is szállítanak?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.