Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Sirály. Már csak egy normális oprendszer kellene hozzá, amin kompatibilitási gond nélkül is ki tudjuk használni a 64bit-adta előnyt:U

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) _cirmos_


_cirmos_
őstag

olcsó 64 bit! kár hogy egy halálraítélt foglalatba kerül. szegény ember gépe lesz a s754 és a 64 bites sempron.

(#3) L3zl13 válasza _cirmos_ (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A 939 se sokkal jobb szóval...

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Achill3uS válasza huygens (#4) üzenetére


Achill3uS
veterán

:DDD sőt, a jövőbeni foglalatok is :) utálom amikor jósolgatás m1, meg így halott egy platform meg úgy.. vannak nem PH-sok is a világon, akik nem hetente vesznek új lapot, nekik pedig tökéletes a s754 még akárhány évig, elfut vele majd az új win meg ami kell :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6) Obi-1 válasza Achill3uS (#5) üzenetére


Obi-1
őstag

Hosszú távon mindannyian halottak vagyunk...

Olcsó 64 bitet mindenkinek! :))

Only a Sith deals in absolutes.

(#7) nofene


nofene
aktív tag

Wheeee na erre vártam akkor lassan cserélek is :D Aztán majd ha nem lenne elég a Sempron akkor usgyi bele egy Turion64 és megküldeni jó lesz az még vagy jópár évig!

(#8) X@b3e válasza _cirmos_ (#2) üzenetére


X@b3e
addikt

Pont ez volt a cél, hogy bárkinek elérhető legyen. És?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#9) Allien válasza _cirmos_ (#2) üzenetére


Allien
veterán

A szegény ember gépe meg lehet, leveri a gazdag ficsúr P4 gépét!:)) Kivéve filmek konvertálásában, meg pár lényegtelen dologban.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10) Viktor77 válasza Allien (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Szegény Allien meg megütheti a bokáját, ha elkezd itt flamelni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Club


Club
őstag

Tud nekem mondani valaki csak egyetlen 1 olyan programot ami kihasználja a 64 előnyeit?:U
Mert tudtommal még semmi sincs erre.
Persze, MAJD lesz.
De arra már ez a technológia is rég a levesben lesz.



[Szerkesztve]

(#12) Comm


Comm
senior tag

Valszeg le fogom cserélni a Sempronom Sempron 64bit-re :C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#13) Comm válasza Club (#11) üzenetére


Comm
senior tag

Ha jól tudom UT2004 meg Doom3, de nem biztos(valamelyik PH!-s cikkből rémlik)

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#14) X@b3e válasza Club (#11) üzenetére


X@b3e
addikt

Elvileg XP64 alá vannak konvertáló, tömörítő progik. Csak sajna az oprendszer:(
1. egyenlőre csak angol
2. nagyon sok cuccal nem kompatibilis (szoftver)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15) Achill3uS válasza Club (#11) üzenetére


Achill3uS
veterán

ööö, ez pont így van ahogy mondod szerintem, de amikor nekemis meglett a64, nem gondoltam elötte hogy ilyen ''gyors'' lesz axp után.. de télleg, logikusan végiggondolva igazat adnék ha nem tudnám mit tud :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#16) Comm válasza Comm (#13) üzenetére


Comm
senior tag

Szerintem elég nagy baromságot írtam.Na mind1:B

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#17) Polesz válasza Club (#11) üzenetére


Polesz
addikt

Igaz nem windows, de vannak tisztán 64bites linuxok. Na azok kihasználják :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#18) X@b3e válasza Comm (#16) üzenetére


X@b3e
addikt

Belefér néha:DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19) ebx válasza Viktor77 (#10) üzenetére


ebx
aktív tag

Kevesebb pénzűek olcsóbb procit vesznek (Sempron), ami fele annyiba kerül, mint egy p4, és 10 százalékkal - kevesebbet tud.

Így is flame? :F

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#20) Feeling


Feeling
tag

Farcry-nak is van egy patche ami csak 64bites procin mukodik. allitolag semmi koze a 64 bithez, de csak azzal mukodik.

-; Life is a game in sudden death mode ;-

(#21) ityam


ityam
senior tag

En mar nagyon varom ennek a 64 bites sempron proci eredmenyeit, mivel ahogy en lattam azonos orajelen gyorsabb volt egy sempron mint egy A64.
Mar szamozas szerint is ha belegondoltok: 1800MHz sempron az 3100+ meg az 1800MHz es A64 az 2800+.
mondjuk venni nem fogok mar ilyet (939 es procim mar leven hogy van)ez csak a puszta kivancsisag. de attol meg nagyon kivancsi leszek.

(#22) Detonator válasza Club (#11) üzenetére


Detonator
aktív tag

The Chronicles of Riddick
Észvesztő király gamma!!!

[Szerkesztve]

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#23) erdoke válasza ityam (#21) üzenetére


erdoke
titán

Ezt merre láttad? A kisebb cache túl sok alkalmazásban nem teszi gyorsabbá a procit...:F

A legjobb aláírás a héten

(#24) erdoke válasza Detonator (#22) üzenetére


erdoke
titán

Az játék, nem program. :D
Miért mindenki rögtön játékot próbál találni? :F

A legjobb aláírás a héten

(#25) ityam válasza erdoke (#23) üzenetére


ityam
senior tag

upsz valamit nem vettem figyelembe. azt hogy az mar tuningolt sempi volt amire en gondoltam egy ugy a tuningolt orajelen egy gyarilan nem tuningolt azonos orajelu A64 et gyurt le.
magyarul sempi 300 as FSBn mig egy A64 az 200 as FSBn azonos orajelek mellett produkalta. Ezt mondjuk meg akkor neztem amikor meg a 754 es A64 em vettem. azota nem nagyon foglalkoztam a temaval,de most hogy neztem friss teszteket kiderul hogy szinte ugyanott van sebessegben egy sempi mint egy A64 igy ha olcsobb lesz ez akkor jo lesz. illetve a sempiket jobban lehetett regebben tuningolni mint az A64 eket nem tudom mostansag hogy a 754 es A64 ek fejlodtek e ilyen teren.

(#26) nofene válasza erdoke (#24) üzenetére


nofene
aktív tag

Emlékeim szerinte a Maya-nak, 3D Studio Max-nek, vagy Lightwave-nek van vmi 64-bites kiegészítése.

Ui.: Ha vmi nagy baromságot mondtam volna, szóljatok :D

[Szerkesztve]

(#27) kovsol válasza Achill3uS (#5) üzenetére


kovsol
titán

egyetértek!
ne mondja nekem senki hogy egy s754 es A64 ami 2500Mhz re van húzva (és igy se megy 45fok fölé terhelve se) nem lesz jó még pár évig! ha meg ez már nem lesz elég oda a s939 se !! :Y
most ha megnézzük PH cikkeket a s754 és 939 fej fej mellett halad. Dual csenelből származó pár % előny elhanyagolható szerintem.

May the Force be with you!

(#28) Lord Zero válasza Allien (#9) üzenetére


Lord Zero
addikt

''A szegény ember gépe meg lehet, leveri a gazdag ficsúr P4 gépét'' - mint egy szép népmese :)
tetszik

nem, mindegy

(#29) Jim Tonic válasza X@b3e (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Fejtsd ezt ki bővebben, pls.
Szerintem:
a.´Nem látsz túl a windows-on.
b: A kompatibilitási gondoknak valójában nincs köze a 64bit nyújtotta előnyökhöz.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) fanatic válasza L3zl13 (#3) üzenetére


fanatic
aktív tag

Jaja... M2!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#31) knajf válasza X@b3e (#14) üzenetére


knajf
senior tag

tyü! erre reagálok, mert szerintem nincs annyira sok felhasználója akit zavarna hogy angolul van az oprendszer ha a 64bitről van szó (külömbenis az angolhoz minden frissítés előbb jön :R) :C:U

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#32) knajf válasza Feeling (#20) üzenetére


knajf
senior tag

állítólag vagy TE próbáltad? (másképp nincs értelme megemlíteni)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#33) Comm


Comm
senior tag

Nos egy magyar kiskerben már van Sempron 64, csak az ára nekem drága:DD
Bővebben: link

[Szerkesztve]

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.