Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

nyugi, veled is megeshet, ha ismeretlen helyen kell vezetned

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) potyautas válasza Dluinet (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Háromszor kellett megnéznem, hogy felfedezzem, mit akarsz megmutatni. Nem mi vezetünk így, hanem az a Mercis német lépte át a záróvonalat.

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Nincs ezzel semmi probléma. Mercivel (bmw-vel, audival és főleg passattal) így kell vezetni!
Amikor ilyen autót vásárol az ember, előtte le kell tennie egy (bunkósági) vizsgát. Ilyenek vannak benne: csakis irányjelző nélkül szabad sávot váltani, ajánlott a záróvonal semmibe vétele, és hasonló. Ja és a legfontosabb! Csakis roki helyre szabad parkolni! Ha netán ezeket a helyeket a pór nép (uram bocsá) a "rászorulók" elfoglalták, akkor be szabad állni a "normális" helyre is, de minimum két autóhelyet kell elfoglalni!
Ezen szabályok be-nem tartása az autó elkobzásához vezethet!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Dluinet válasza Syl (#3) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elfelejtetted a bevásárlóközpont mellé állás elakadás jelzővel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) Syl válasza Dluinet (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Mindent azért nem sorolhatok fel. Bedugulna a PH sql szervere ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Drenadar válasza Syl (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

a kedvencem, mondjuk ez nem egyértelműen BMW-s habitus, hogy párhuzamos közlekedésnél nem elég neki a saját sávja, a mellette levő sávba is átlóg... sokszor nem tudom hogy ez csak vezetni nem tudás, nem tudja tartani a sávját (bár folyamatosan ezt csinálja nem kacsázik) vagy szerinte az jár?
Remélem egyszer az ilyen találkozik egy konténerszállító oldalával :D

(#7) Hieronymus válasza Dluinet (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez helyi jármű, ismert helyen vezet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) Teasüti válasza Drenadar (#6) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egész nyugodtan jöhetne mifelénk a két sávon egyszerre, az én kocsim alig ér vmit. :DDD
A nagy értékű autó tulajdonosok azért fosnak, h kár keletkezik a gépükben.
Szűkebb úton is ahol padkától padkáig ki kell menni, hogy elférjünk jöhet szembe nyugodtan bármilyen szgk középre húzva, hogy én biztos nem megyek le az útról senki selyemfiú kedvéért, az már bebizonyosodott párszor. Azért egy bömösre nem vesz csak úgy tükröt a bontóból az ember. :C
Akármilyen bunkó, azért ezzel ki lehet játszani őket. Feltéve ha mi nem bömösben ülünk...

Az se zavar, ha a parkolóban átlóg a másik helyre. Beállok mellé úgy, hogy beszállni se fog tudni.
Elfér még egy karc a kocsimon, de az ő ajtóját sajnálni fogja rányitni az enyémre. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.