Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Multitask nagyon jó, 3-nál több kezelése nem megy. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) fi:zi'k válasza Akos96 (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Elég komoly, az biztos. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3) blackydan


blackydan
senior tag

Uhh a Bartos játékban kb 10 méterig sem jutottam ez már az öregség jele :N

(#4) sz4blya


sz4blya
csendes tag

A Bart-os nagyon béna, a kezelés egy dolog, de sokkal többet kéne mutasson a pályából, hogy előre gondolkodni lehessen. Ez így nagyon gyengén hat :(

blackydan: szvsz nem veled van a baj :P

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#5) Teasüti válasza Akos96 (#1) üzenetére


Teasüti
nagyúr

5-ig jutottam, 79 ponttal. :)

(#6) CarKiller47


CarKiller47
tag

A multitask 47 gondolom másodperc lett :D

Illetve 4 feladat és 47 pont. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) ceia


ceia
őstag

Whomp! - Már ránézésre akkora hülyeség, hogy ki sem próbáltam.

Multitask 2 - Ezt egy kretén készítette. Miközben egyensúlyozok, meg kerülgetek, amint feltűnik az újabb feladat, még pont abban a pillanatban hagyjam is abba, mert ha lenyomok egy billentyűt, eltűnik a következő feladat ismertetése! Ezt úgy kellett volna megcsinálni, hogy egy bizonyos (a játékban nem szereplő) billentyű lenyomására folytatódjon a játék immár az újabb feladattal..
A másik a zene: a főmenüben még kellemes a háttérzene, ezért nem is kapcsoltam ki az opcióknál. Aztán jön a meglepetés, a játékban már némileg idegesítőbb hangok várnak, ami tovább nehezíti a koncentrálást.

Bart on skate - Eleve sikertelenségre vagyok ítélve, mert nem tudhatom, milyen terep következik. Az ilyen játékokat csak rengeteg újrakezdéssel lehet kiismerni, és aztán elérni valami eredményt. Erre meg nincs időm, se kedvem.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#8) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Nagyon jók ezek is...a nyulas játék kivételével mind elnyerte a tetszésemet. Köszi :K

Verba volant, scripta manent.

(#9) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Multitask eddig 48 pont, de mára elég is volt :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Multitaskra befogom a családot :DDD ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) dudika10


dudika10
veterán

Multitask hatalmas. 79 pontig jutottam simán, az 5. kihívás már nem megy. Egyszerűen a gombokra se áll már rá az ujjam.
Másik kettőn 60 és 35 pont. Rohadt jó, de nem tudok ennyire figyelni egyszerre. :)
:R

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Multitask 2 rlz. :D

(#13) Phvhun válasza D1Rect (#12) üzenetére


Phvhun
őstag

Ha nem laggolna..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.