Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shyciii


Shyciii
veterán

"a Helm tényleg iskolapéldája annak, hogy hogyan lehet a mély és magas hangok dominanciájával ellopni a show-t. Öblös, kerek, telt és energikus mélyeket kapunk a hallójáratunkba mélyen illeszkedő fülhallgatótól, a felső tartomány pedig szintén üvölt a figyelemért, és bár nagyon sokoldalú, akkurátusnak azért nem mondanám. El tudom képzelni, hogy sokan ezen sorokat olvasva is menekülnének a termék elől, de manapság már örülnünk kell annak, hogy egy efféle eszköznek van egy markáns karaktere, és nem a sterilség az érték."

A szerző nincs tisztában a fogalmakkal. Az nem egy karakter típus, hogy egy az egyben V karakterisztikát erőlteti. Ennyi erővel minden füles karakteres, mert az EQ-ban V karakterisztikát nyomok rá. Mint ahogy attól, hogy egy füles, vagy fejes karakterisztikája nincs kiemelve sehol, hanem egyenletes teljesítményt nyújt, attól az még nem steril...

(#2) vicze


vicze
félisten

"ezt minden, eddig általunk próbált termék okosan kezelte"
Nem sok kínai csoda volt a kezed között akkor. :) Ez még istenesnek hangzik, van rosszabb sokkal rosszabb. :)
Minden olcsó kínai ilyen és azok legalább a 10-20$-t verdesik nem pedig divatmárkát játszanak.

(#3) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Ez Is biztos jó,de A Nokia új true wireless fülesère lennèk 🥝 kiwi...🙂

(#4) vicze válasza Lincoln6echo (#3) üzenetére


vicze
félisten

Ugyan ez pepitában, random kínai OEM füles átcímkézve.
Ráadásul ugyan ez a külön bekapcsolós egymáshoz BT-n kapcsolódós típus.

A fél éves termék, meg annyira nem új már.

(#5) Lincoln6echo válasza vicze (#4) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Csak nèhány napja fedeztem fel,hogy lètezik.🙂
Amúgy köszönöm szépen az infót!😉

(#6) s4tch


s4tch
veterán

"Nincs aptX vagy LDAC támogatás, a kötelezőnek mondható SBC és AAC kodeklista áll rendelkezésre"

Kár érte.

(#7) helixP


helixP
nagyúr

Melyik a legolcsóbb, de már használható True Wireless füles mostanában? 20 dodós kategóriában már találni ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#8) vicze válasza s4tch (#6) üzenetére


vicze
félisten

Jelenleg nem létezik a világon AptX HD vagy LDAC-ot támogató TWS, egyszerűen olyan nagy sávszélesség kell neki, hogy a dupla kommunikációt nem bírná el.
Az egymáshoz BT 5.0-lal kapcsolódó fülesek esetleg képesek lehetnek rá idővel, de az általánosan jobb kapcsolódás és jobb vételt biztosító NFMI-s füleseknél egyszerűen nem tud ekkora adatmennyiséget átvinni maga a technológia.
A legnagyobb adatmennyiség, amit ki tudnak préselni az jelenleg a AptX LL, ha lehatne többet a nagyok már megtették volna.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Fules teren nalam a mely hianya kizaro ok, es eddig ez tartott viszza a true wireless megoldasoktol. Talan ennek adok egy eselyt, vagy ha tudtok jobbat ne tartsatok magatokban.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) #15419392 válasza moleculez (#9) üzenetére


#15419392
törölt tag

Beo, megkérik a termékeik àrát de én jobbat eddig nem találtam.

(#11) Tulku válasza #15419392 (#10) üzenetére


Tulku
veterán

Hallgass meg egy Master&Dynamic MW07-et...

(#12) s4tch válasza vicze (#8) üzenetére


s4tch
veterán

"Sima" aptx is nagy ugrás lenne az sbc-hez képest, olyan meg van néhány, több gyártó (pl AT, Nufurce, Mavin, vagy a Tulku-féle MW07) is tart ilyet. Azok persze drágábbak - ez is jelzi, hogy aki jó hangminőséget is szeretne, az vagy lemond a true wireless megoldásokról, vagy fizet. Számomra ez a wireless világ még mindig erősen kompromisszumos...

(#13) Tulku válasza s4tch (#12) üzenetére


Tulku
veterán

Én derekasan bevallom nem igazán vélek különbséget felfedezni AAC és APT-X között az MW07 esetében, manapság szerintem normális elektronika és driver illetve ezek megfelelő illesztése fontosabb mint a kodek...

(#14) s4tch válasza Tulku (#13) üzenetére


s4tch
veterán

XB10 akkor nem normális elektronika :) Annál aptx-et támogató forrás nélkül meglehetősen szőrös a hang.

(#15) Tulku válasza s4tch (#14) üzenetére


Tulku
veterán

Na ott már lehet esetleg érezni...külön dac-amp van benne...de AAC-n vagy SBC-n hallgattad? Mert SBC-n én is érzem a különbséget mindenhol...

(#16) vicze válasza s4tch (#12) üzenetére


vicze
félisten

AptX LL a sima AptX "felett" van. ;)
Hát ha értelmes a HW az AAC és az AptX közel azonos. Ha különbözik ott más az SW feldolgozás, egyszerűen nem törődtek vele megfelelően, csak valami OEM oda lett hányva, vagy nem lett eléggé tesztelve, pl. csak az egyik nem pedig mind a kettő lett megfelelően beállítva, minden esetben igazából hanyagság, ami SW-vel orvosolható lenne.

LDAC-kal semmilyen kompromisszumot nem érzek továbbra se. :) Kb. Augusztus óta nem hallgattam kábelen zenét. :B

(#17) Tulku válasza vicze (#16) üzenetére


Tulku
veterán

Laylát visszaépítem, veszek LDAC képes telót, majd egy ES100-at és próba... :)

(#18) Orcsi válasza #15419392 (#10) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Igy van, beot kell venni!

Same shit, different day!

(#19) Orcsi válasza Tulku (#11) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Lehet hogy jo a hangja de nem egy design darab... mondhatni csunya... de hat izlesek es pofonok...ezen kar is rugozni, peace!

Same shit, different day!

(#20) Tulku válasza Orcsi (#19) üzenetére


Tulku
veterán

A külcsíny szubjektív, a hang visszaadás kevésbé...természetesen nem rugózásból írtam, csak az "én jobbat nem találtam" jeligére reflektáltam...

(#21) s4tch válasza Tulku (#17) üzenetére


s4tch
veterán

Szerintem jó döntés. Nekem az volt eddig az egyetlen, kb. kompromisszummentes bt hang. Ráadásul megy usb dacként is, szóval a vételi anomáliákat is ki lehet vele küszöbölni, ha laptopra dugná az ember. Zsír cucc, muszáj lesz nekem is venni egyet.

(#22) Jarod1


Jarod1
addikt

a gomb bekapcsoló gomb a dokkjában?

(#23) unravel


unravel
őstag

"Meglepően jó volt az üzemidő, 2,5 órát megy el magas hangerővel"
...
Aztaaa, akkor milyen a gyér üzemidő?

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.