Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) dízelracer válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mert ha elküldöd egy tök ismeretlennek a cuccodat és ha ő bármilyen okból kifolyólag azt nem veszi át akkor addig a postán dekkol a csomagod amíg ki nem pengeted az oda vissza postaköltséget. Én beszoptam ezt tavaly. Azóta anyámnak se küldök el így semmit. Ha az oda-vissza postaköltséget előre elutalja (aminek a fele levonódik a vételárból) akkor talán. Ismétlem: talán. Egyébként az illető azóta nem veszi fel a telefont, privátokra nem válaszol. Pedig nap mint nap fent van itt. Ha elutalja előre valaki a pénzt akkor az eladó be van biztosítva. Viszont akkor a vevő van kiszolgáltatott helyzetben. Nekem is volt, hogy megegyeztem egy sráccal küldte is a privátot "átutaltam a pénzt, feladhatod a csomagot". Vártam kicsit semmi. Másnap ránéztem a számlámra, semmi. Közben óránként jöttek a privátok, hogy mikor adtam fel. Mondtam majd akkor adom fel ha megjelenik a pénz a számlámon. Emberünkről azóta sem hallottam többet. Persze azóta sem jött tőle semmilyen pénz. Vannak ilyen lehúzós fazonok. Vigyázni kell a hardverapróval. Csak abban kell megbízni akivel korábban már üzleteltél és nem volt semmi gebasz.

Remélem mihamarabb átalakul az oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.