Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ugyanúgy maradt 4,8kg.. pedig rakhattak volna bele kicsivel több anyagot is, nem lenne csúnya ház, csak lenne kicsit stabilabb :U De az mondjuk nem rossz, hogy a gyártók felfrissítik a régi házaik usb3.0-val.

(#2) T_Stark


T_Stark
őstag

Az biztos hogy jót tesz a HDD-nek ha úgy függőlegesen áll? :U
Az USB3 jó ötlet, de a dokkoló helyett inkább azzal foglalkoztak volna hogy ne papírvékony legyen az oldala, meg az egész olyan gyenge...

(#3) KaiotEch válasza T_Stark (#2) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Semmi baja nem lesz a HDD-nek... teszteken ha megnézed fejjel lefelé van. Egyébként meg nem vágódom hanyatt ettől a gépháztól. Még mindig nem találom meg a TT Armor Jr.-om méltó utódját.

(#4) LLKobe


LLKobe
veterán

Volt szerencsém egy sima V3-hoz... Jól néz ki, de kartonpapírból masszívabb házat lehet csinálni. Most ezzel a dokkolóval a tetején legalább már csúnya is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) Gude


Gude
senior tag

Anyaghiányban szendved a házikó,pedig jól néz ki :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) PCrevRM


PCrevRM
tag

Na, végre be lehet szerelni a felső ventillátorhelyekre is valamit, hurrá. Ehhez kellett nekik ~1 év, hogy ráeszméljenek.
A sima v3-ban 1500-rpm-es venti volt porszívó hanggal, erre is rájöttek, hurrá.
Végre nem csak 1 db hdd/odd rögzítő műanyag izét adnak, hurrá.
Porszűrőből +1, de még így is kevés.
Ha már anyag nincs benne, legalább ezeket a filléres műanyag kiegészítőket ne sajnálnák.
Ezekért az újításokért +5e huf ártöbbletet sejtek megjelenni a sima v3-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

We are Outcast Consensus 1

(#7) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Az oldallapban léva hatalmas plexi ablak azért nagyot üt. :U Viszont ez a dokkolós megoldás tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8) Taragas válasza tupacamaru (#7) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hátul elvezethetős kábel mangement nincs, winyó tálca nincs beforgatva.... csak annyi kéne... :(

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9) LLKobe válasza Taragas (#8) üzenetére


LLKobe
veterán

Hiába lennének benne lyukak a kábelelvezetéshez- nem tudnád hova elvezetni őket annyira kicsi a ház. Megaztán ha mégis, akkor egy minőségi táp kábelei kinyomnák az oldalát amilyen papír anyagból van :N

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Már majdnem azt írtam, hogy gyerekszobába való ház. Viszont utána rájöttem, hogy úgyis elbeszélgetnék a majdani fiammal/lányommal, hogy helyretegyem az ízlését. ;]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#11) nicu71


nicu71
addikt

:K nagyon frankó ház.már az elődje is megdobogtatta a szivem

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) headhunter


headhunter
addikt

Ez szimpatikusabb :

[link]

(#14) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Birom ezeket az elképzel légáramlati irányokat.. Valójában úgy kavarog benn a meleg levegő, hogy el sem lehet képzelni..

(#15) bolic


bolic
őstag

Ugye tisztában vagytok azzal hogy nem kéne hozzáadni a HDD dokkolóhoz a portakaró fedőt? Előbb-utóbb kontakthibás lesz az interfész csatlakozó a páratartamától és a lerakodó porrétegtől... :W Már szívtam korábban hasonlóképpen a takarófedő hiánya miatt, pl. eSATA csatlakozó a ház tetején van és felmondta a szolgálatot, használhatatlanná vált. :U Néha az USB is döglödik, de már stabil.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#16) FoxiestFox válasza headhunter (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elég giccses :DDD

(#18) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Még hagyján a többi Thermaltake házhoz képest. :)

(#19) Tibl


Tibl
tag

Tt az Tt.! Rossz nem lehet.

Hardstyle i's my style ! Feel the beat !

(#20) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

"vagyis 15,6 mm-rel lett magasabb az elődhöz viszonyítva, de tömege változatlanul 4,8 kg."

Ez úgy hangzik, mintha előny lenne, hogy kispórolták belőle az anyagot...

Nem minden vándorút céltalan...

(#21) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Garanciális ügyintézés keretén belül ezt választottam ... megbántam :W
Vicc az egész ház és még visszataszító is ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.