Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Csemike válasza hdanesz (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem kell kiforgatni a szavaimat, nyilván nem olyan bűncselekményre gondoltam, mint amit te példának felhoztál... Hanem szabálysértésre. Engem se ittas vezetésért állítottak meg.
Amikor pedig gyalgosként sodortak el majdnem a zebrán nem azért volt, mert láttam, hogy közeledik a jármű, én meg dafkéból csakazértis leléptem a zebrára, hadd fékezzen egy nagyot. Hanem olyan nagy sebességgel jött, hogy mire a zebra közepére értem, már ott is volt az a zöld Rover, amit a zebra előtt még nem is láttam (ez a Erzsébet-híd budai hídfőjénél lévő lámpa nélküli zebránál volt). Egy másik alkalommal dugó volt és egy fekete merci terepjáró mögött mentem át a zebrán, amikor a szőke hölgy (magyarul kitartott pics@) úgy gondolta, hogy visszatolat egy kicsit, pont amikor mögötte voltam, így rálökött a mögötte érkező autó motorháztetejére. Igen, én is tisztában vagyok azzal, hogy két lábbal könnyebb megállni, mint négy kerékkel, de azért van egy határ. és a Kreszt, ha tetszik, ha nem, ha egyetértünk vele, ha nem, be kell tartani, és igen, van olyan forgalmi helyzet, amikor a gyalogosnak van elsőbbsége. És ha emiatt a szabálysértés miatt a rendőr 20.000 Ft-ra büntet meg, akkor szívás, de megteheti.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.