Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) wody21 válasza HD5570 (#6) üzenetére


wody21
tag

Bő két hét használat után sajnos kénytelen voltam visszapakolni egy közel gyári 5.1.1-et, mert a szóban forgó CM-es rom esetében előjött egy pár olyan kellemetlen glics', ami miatt inkább a biztosa(bba)n működő rendszer mellett döntöttem.

A legzavaróbb dolog a durva laggolás volt - pl. alkalmazásváltáskor, Messenger app "tálcára helyezését" követően, Chrome ki-belépegetésekor. Durván (3-4-5 mp) beszaggatott, nem reagált semmire, ezt így hosszú távon sajnos nem tudtam volna tolerálni.

Telefonáláskor a közelségérzékelő hektikus működését az okozhatta, ha hívásindítást követően nem helyeztük azonnal a fülünkhöz a készüléket - ha vártunk ezzel, akkor utána nem volt hajlandó elsötétíteni, ha viszont azonnal dolgozni kényszerült a proximity szenzor, akkor lekapcsolta magát, ezután ha újból elemeltem a készüléket a fülemtől, ismét visszakapcsolt... Valami ilyesmi rémlik - jelenleg már nem tudom tesztelni, mert már múltidő ez a ROM.

Kicsit sajnálom, hogy mennie kellett, de valószínűleg ez az "őskövület" Zé már frissebb rendszerekkel sosem lesz a Te változatodnál nagyságrendekkel használhatóbb. Azért köszi a szupportálást! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.