Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BossBoss


BossBoss
őstag

Végre jó hír! Így tovább! :C

(#2) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

(#3) Csak1kérdés


Csak1kérdés
csendes tag

Örülünk!
Sense 5 mikor jön ONE S modellre?

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Azért csak van igény a minőségi anyagú mobilokra is.
:C
Ez a telefon egy üde színfolt a bili műanyagos mobilok közt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) danikollar


danikollar
őstag

Jó ezt hallani, mert egy igazán jó gyártóról van szó.

(#6) Bici


Bici
félisten

Már csak egy 3,5 colos középkategóriás mobil kellene lekerekített külsővel és hosszú üzemidővel, és bebiztosítaná magát a HTC.
Réteg igénynek tűnik elsőre (valójában rengetegen vágynak ilyenre), de ha a HTC csinálja meg először, az az ő méreteihez képest nagy volumenű eladást jelentene.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7) velizare


velizare
nagyúr

ha így rakják egymás mellé a számokat, abból nekem az tűnik ki, hogy ennek a hatalmas erősödésnek hála a cég idén májusban már csak pár százalékkal van elmaradva attól az árbevételtől, amit tavaly májusban (és nem májusig!) produkált. :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) Matada2.3 válasza Bambalazs (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Bár csak igaz lenne :U nagy sikert hozna az tuti

Finn the human

(#9) Bambalazs válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Nehogy azt merd mondani a képekre, hogy fake... :C

(#10) Matada2.3 válasza Bambalazs (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Most nézegettem a képeket és nagyon nem fake :)) Nagyon sokat hallottam róla már itt a fórumokon is, tuti jó készülék lenne egy jól belőtt 90-100-110k-s kezdőárral :U

Finn the human

(#11) O N E válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


O N E
tag

Nekem is nagyon tetszik, HTC Source-n azt írják 400 dollár lesz, és augusztusban mutatják be

(#12) Peet91


Peet91
aktív tag

Hajrá HTC! Kicsit fáj a Samsung oldaláról a terméktámogatással kapcsolatos fricska, mert azért jól jönne egy JB a Sensation-re, ha már az S2 megkapta, de csak azért is azt mondom, hogy akár a szűk ismeretségemet nézem akár mást, kitűnik a minőségbeli különbség miatt, és ezért szeretem őket!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#13) roli543


roli543
őstag

hajrá HTC :D :D Viszont azt a minit elcseszték, úgy ahogy van... épp, hogy kisebb, mint a One... :(

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) joey04


joey04
titán

Örülök, hiszen: We need HTC. Android needs HTC. :)
Bár ennél is szebb számok jöttek volna, ha az elején valóban megtartotta volna az előnyét a konkurenciával szemben, és 1 hónappal korábban mindenhol elérhető lett volna. Igaz nem rajtuk múlt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Az összes telefonmárka együttvéve nem okozott nekem annyi kellemetlenséget és csalódást, mint a HTC... de azért a one jól néz ki... Megfogadtam a one X után... Hogy soha többé HTC... De ki tudja :D Hajrá HTC, kell egy erős ellenfél a samu mellé :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Matada2.3 válasza O N E (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Persze az nettó azaz reálisan gondolkodtam mikor 110re tippeltem, de még ennél is több lesz.

Finn the human

(#17) Vezér válasza roli543 (#13) üzenetére


Vezér
tag

Szerintem fél centi széltében, hosszában elég érezhető különbség.

(#18) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez bíztató. Jöhet az M4 is!
Talán össze szedik kicsit magukat! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#19) O N E válasza ViiiiktorOC (#18) üzenetére


O N E
tag

Szerintem a T6 (a nagyobb kijelzős One) is növelheti az eladásokat

(#20) anulu


anulu
félisten

igazán hálás vagyok a HTC-nek a 8X-ért :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) jacis


jacis
nagyúr

Hajra :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) pezs89 válasza Bambalazs (#2) üzenetére


pezs89
tag

Azt hiszem megvan a következő telefonom... :Y

(#23) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Így tovább, de a szupport is jó lenne ha felnőne 'A' 'prémium ' szintre...és nem csak a mobiljaik anyagminősége... :D...

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na most lehet én értem félre, de akkor annak örülnek, hogy "csak" -3,35%-os volt a május tavaly ilyenkorhoz képest, de úgy, hogy az egész évben mínuszokat lehet látni?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) stvnppp


stvnppp
senior tag

Rájuk fért! :B Örülök.

(#26) Integra


Integra
titán

hiába, a htc remélem végre rájön, hogy sok tucat szar helyett, csak 3-4-5 telefon kell, de az legyen mind prémium termék...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) Remus389


Remus389
veterán

Jó hír, és megérdemelt

a htc One nagyon jó lett

és a htc one mini is várhatóan jó lesz, kicsit kisebb, de lényegében ugyanolyan

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#28) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jönni fog a nagyobb és a kisebb HTC One is, na akkor lesz még bevétel :) :C :K

(#20) anulu@ +1

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) BenHans válasza Integra (#26) üzenetére


BenHans
addikt

Egyetértek. :)

Csak így tovább HTC! :C Ezt hívják úgy, hogy prémium termék. :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30) youngboy válasza Bambalazs (#2) üzenetére


youngboy
senior tag

Nem tudom mindebből mi lesz igaz, de a 400€ elég húzós ár lenne már megint a HTC-től.

(#31) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Jó hallani, hogy a HTC végre összeszedi magát. Már csak az árazáson kellene picit igazítani, bár elismerem, valóban prémium termék.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#32) gzbotii


gzbotii
veterán

Jo ezt olvasni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

One Mini-hez ...

Na, vajon mit fognak benne direkt (?) elszúrni? Van egy tippem: Nem lesz bővíthető, és nem lesz belőle csak 16 Gbyte-os (amiből ugye kb. 12 Gbyte marad majd)
És -- remélem nem lesz igazam, de könnyen lehet -- képesek lesznek ezt tetőzni azzal, hogy pár hónap múlva kihozzák majd a One Mini "Japan only edition"-t, dual-SIM-el és SD foglalattal. Ahogy tették ezt a "nagytesónál". :(((

[ Szerkesztve ]

(#34) GGMPC


GGMPC
őstag

Meg jo, hogy a Mobilport oldalan pont ennek az ellenkezojerol magyaraznak!?.
Kezd ez a ket oldal pletykalapszinten kommunikalni...

Foleg a foxcon-os ongyilkos hirektol faradok el nagyon hamar!
Most akkor talaljuk mar ki, hogy a vezerkar fele lepattant, kilepett, kirugodott vagy megy a szeker ezerrel es latni az alagut veget!?.

Pfff

Egyebkent nincs HTC-m, de drukkolok nekik, hogy ismet a csucson legyenek!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#35) |AP| válasza <Adamsky> (#33) üzenetére


|AP|
veterán

nekem az a bajom a One Minivel, hogy így a képek alapján alig-alig kisebb, mint a One. Nagyon sasolok, de én nem látom az 5-5mm eltérést. Ha az a kijelző valóban 4,3"-os, akkor az nagyon messze van az S4 Minitől, a Razr I-től meg pláne...
Ez nagyon nem Mini. Kár érte, lehetett volna a tökéletes telefon.

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lassan azért jöhet a többi is. Egy fecske nem csinál nyarat. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Probber válasza Bambalazs (#2) üzenetére


Probber
őstag

Már az első hírmorzsák óta érdeklődök a modell iránt, így ezt ma reggel én is olvastam / néztem.
Ha lehet hinni a hírnek és az M4 valóban a One "préselt" mása lesz, én biztos benevezek rá!

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#38) Graphics válasza legiaap (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ismerős is ezért döntött mellette, emelem a kalapom a HTC-nél, mert ezt tényleg jól csinálták.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) hitvanyalak válasza anulu (#20) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ugyanez :) Biztos,hogy a következőt is tőlük választom. Esetleg BB

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#40) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez jó hír. Peter Chou-nak sem kell lemondania ezek szerint. ;]

<< Heimdal >>

(#41) Ádám16


Ádám16
addikt

Remélem, nem fognak gyengülni az eladások a kezdeti siker után.
Egyébként valaki írta, hogy egy 3.5'-os "csúcs" készüléket kéne kiadniuk. Abszolút egyetértek, ha ezt meglépné a HTC,... Chou bácsi nyugodtabban aludhatna

(#42) Cyberpunk válasza Ádám16 (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És legyen vékony, meg nagy akku is? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) enginev3.0 válasza Ádám16 (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hiába, tuti túlárazott lenne, már csak azért is, mert jóformán egyedüli 3.5" "csúcsmodell" lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Örülök neki... alapjában véve semmi bajom velük, mondjuk most kapta a mandinert a faltól a HTC One V... kuka.
Lassú volt és anyit gondolkozott, hogy lepergett az életem...állandóan kinyomtam, amikor felakartam venni a zöld gombbal.. persze tudom én voltam a béna.. de nem tudtam túllendülni azon, hogy amikor hívnak akkor először oldjam fel a bill.zárt a zöld válasz gombbal, majd utána megint zöld gomb... na hagyjuk.. a ONE tetszik.. majd meglátjuk.

(#45) vicze válasza Gempas 70 (#44) üzenetére


vicze
félisten

He? Az zöld válsz az fel is veszi, nem kell 2x felvenni.
Hívásnál sajna tényleg nem a legkényelmesebb, de azért nem ilyen rossz ahogy illusztrálod.

(#46) Gempas 70 válasza vicze (#45) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

nem olyan rossz.. nekem sikerült állandóan kinyomni. De lassú is volt.. volt amikor az sms-ket 1 percig töltötte be. pedig nem volt agyonaggatva alkalmazásokkal. na mindegy. Megsemmisült.. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) pit stop válasza Bambalazs (#2) üzenetére


pit stop
addikt

A hír maga jó - bár várható volt.

Minihez: Ha a szerencsételnségnek versenye lenne, a htc toronymagasan nyerné, komolyan... One-nal sikerült megcsúszni úgy, hogy S4-el együtt jött kb. Minit már árulni kéne, ehhez képest még legalább egy negyedévet rátesznek?!?! S4 minivel kellene versenyeznie, de nem hogy előbb nem jön, még később is fog :W

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#48) domi007


domi007
őstag

Az előző One szériából a One S volt az ami tökéletesen sikerült. Több mint fél éve használom, semmi lassulás, minimális mennyiségű hülyeség (Android miatt soha nem lesz tökéletes szerintem). A One X nem lett jól optimalizálva, Bogék is írták, hogy néha ott akadt be, ahol a One S tökéletesen futott, a One V meg egyszerűen kevés lett.

Aki szeretne jó HTC telefont venni, az vegyen One S-t (ha csak nincs pénze sima One-ra :) :) ).

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#49) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Megérdemlik!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#50) Bambalazs válasza pit stop (#47) üzenetére


Bambalazs
senior tag

UltraPixel kamera ellátási gondokat próbálják orvosolni készlet halmozással, gondolom ezért csúszik éhány hónapot. Viszont ha megjelenik, rögtön lesz raktáron eladásra készen pár százezer készülék. Apple is jócskán felhalmoz, mielőtt kiadná az adott terméket. Legrosszabb esetben is ha kifogynak, csak 2 hetet kell várni az újabb készletre. Vásárlói szempontból jól csinálják.
LG pont befürdött azzal, hogy nem tudott elég Nexus 4-et gyártani. Hónapokat kellett várni, aztán mikor jött szállítmány, rögtön elfogyott pár óra alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.