Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jansky1


jansky1
senior tag

Akkuból nem lehetne nagyobbat? 3 kamera, legalább nem szemölcsös kialakítás :DDD
Árra kíváncsi vagyok, hova sikerül pozicionálni.

[ Szerkesztve ]

(#2) jacis


jacis
nagyúr

De otromba mocsok kinézete van..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) joey04


joey04
titán

mint egy falat kenyér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) babosmiki


babosmiki
addikt

Túl nagy, ez is... :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5) moleculez válasza jacis (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Az a filléres gagyi kinézet. Mint egy Doogee. Amúgy nen rossza ajánlat 99k ért. (Mármint bruttó)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Dr_Senkihazi válasza babosmiki (#4) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

isteni szerencse hogy nem kötelezö megvenni...de lehet van egy eladó,új állapotú 8800 gold sirocco-m,annak szerintem te vagy a célközönsége ;) :D :D

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

"No exact pricing is mentioned in the official info, but we already saw the European tag leaked to be €348 ($407), presumably for the basic storage version." Forrás.

Ez nincs 100k alatt így.

Érdekes a több helyen is olvasott USB Type-C hiánya, illetve hogy nem mindenütt írnak IP68-at sem! Lehet, kell még pár nap, mire biztos lesz a spec! Itt van IP68, itt meg nincs. Nem lepnék meglepve, ha a viszonylag jó ár a vízállóság hiányával járna; mondjuk nekem úgyis tepsi, de egyébként teljesen jó szerintem, és nem is találom rondának!

[ Szerkesztve ]

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez A-szeriás, szerintem nettó ár.
A J7 2017 volt ehhez hasonló árban megjelenésekor.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Fred23 válasza Fred23 (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

(#10) erahurka


erahurka
félisten

Tripla hátlapi kamera kell, hogy végre alsó-közép kategóriában is legyen egy értelmes másodlagos szenzor. :DDD

Majd élőben meglátjuk milyen, szerintem annyira nem vészes a külső. És a főkamera végre jó nagy felbontású, jó lenne ha a csúcsmobilok is visszatérnének 20 MP környékére a mostani 12-ről.

A procit annyira nem vágom mennyire jó benne, de amúgy korrekt cuccnak tűnik 100k-ért.

(#11) noro79: Három kamera szerintem sem kéne, elég lenne a 24 MP-s meg a széles látószögű. Mihez képest drága? 6" AMOLED kijelző normális felbontással, a kamera se tűnik rossznak, RAM/tárhely sincs kicentizve. Persze Kínából nyilván lehet szerezni jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#11) noro79 válasza erahurka (#10) üzenetére


noro79
tag

Minek 3 kamera egy mobilra? Nagyon gáz! És rettenetesen drága

(#12) gippazoid


gippazoid
senior tag

Csak nekem tűnt fel ez: "valóban az oldalkereten hordja az ujjlenyomat-olvasóját"?

Gippazoid Novelties Inc.

(#13) gyerecske válasza gippazoid (#12) üzenetére


gyerecske
senior tag

Édekes.A Sony-tól ide került volna?

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#14) Rothmanakos válasza jacis (#2) üzenetére


Rothmanakos
tag

Épp valami ilyet akartam írni, hogy milyen ronda hátulról, de megelőztél. Elölről meg csak simán "egy a száz közül" kinézete van.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#15) babosmiki válasza Dr_Senkihazi (#6) üzenetére


babosmiki
addikt

Még jó..A méretet nem a kijelzőre értettem.. Összességében nagy, lehetne ezt sokkal kisebb házban is... ;) Pl.: [Meizu] [Lg] stb...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#16) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Előről szerintem nagyon szép, hátulról viszont tényleg nem túl egyedi. Olyan üres az egész, semmi extra. Viszont kb 140K környékén fog nyitni itthon, a tavalyi modell is annyi volt kb. Kicsit csökken majd az ára, akkor jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#17) ollie válasza gippazoid (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A bekapcsológombba van ágyazva.

***

(#18) batai15


batai15
félisten

Ez a soc hol helyezkedik el erőben egy snapdragonhoz képest?

(#19) ollie válasza batai15 (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokkal erősebb, mint a Snapdragon 400.

***

(#20) batai15 válasza ollie (#19) üzenetére


batai15
félisten

Snapi 630 körüli? Mert ha igen akkor még nincs is úgy elszallva az árazás.
Várom a 2019es a8 at és reménykedem benne hogy hátha normális áron lesz.

(#21) thedarkfox


thedarkfox
senior tag

"GLONASS és BeiDou hálózatokat használó Wi-Fit"
Ilyent akarok énis!! :DD

(#22) Aryon87


Aryon87
félisten

Egy kis ötlet a Sonytól (oldalsó ujjlenyomat), egy kis ötlet a Huaweitől (3as kamerarendszer és elrendezése) és egy kis ötlet az LG-től (wide camera). Egész érdekes alkotmány lett, de tetszik. Kíváncsi leszek mit alkot a kamerája, viszont számomra pozitv a 120fokos széleslátó kamera. Merem feltételezni, hogy a tavasszal érkező S10 család is hasonlóan fog debütálni. Nem csipázom a márkát, 2x felsültek nálam, de az S10+ érdeklődéssel várom, pláne ha hasonló megoldást alkalmaznak mint ennél..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23) Fred23 válasza batai15 (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Hasonlít arra is teljesítményben, de a single core jelentősen több, mint ott. (Van ugye 2 darab 2,2GHz-es A73-as mag is benne, nem csak A53-ak!) Én pár hónapja az LG G6 kapcsán voltam erre kíváncsi, és a Snapdragon 821 is kábé olyan erejű, mint az Exynos 7885. A difi az, hogy a SD821 egy szálon erősebb, illetve az Adreno 530 is sokkal potensebb az Exynos Mali-G71 MP2-jénél, szóval míg a Snapi képes 4K videózásra, a Mali nem. Ettől függetlenül napi használatban YouTube videók alapján szinte megyegyezik a két SoC ereje. Az Exynos vélhetően kevesebbet fogyaszt, a SD821 meg képes 4K videózásra.

[ Szerkesztve ]

(#24) batai15 válasza Fred23 (#23) üzenetére


batai15
félisten

Tehát akkor alapvetően egy majdnem minden igényt kielégítő soc.
Jól hangzik, mert az a8at végül csak azért nem vettem meg mert pontok alapján kevésnek találtam

(#25) strogov válasza iNfAntRy (#16) üzenetére


strogov
senior tag

"Viszont kb 140K környékén fog nyitni itthon, a tavalyi modell is annyi volt"

Ez azért lesz érdekes, mert tavaly más volt a számozás. A3, A5, A7. Idén A6, A8 mellé jön az A7. Tehát az A8-nak kellene a csúcs "A" telefonnak lennie ... nyilván nem volt az, mert az idei kínálat egyik legszarabb telefonja lett.

(#26) batai15 válasza strogov (#25) üzenetére


batai15
félisten

Illetve minap olvastam hogy talán meg a j szeria,hogy valamivel olcsóbb tudjon lenni az a szeria.

(#27) <Lacy85> válasza strogov (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mehhh...140-ért már S8-at kapsz újan.

(#28) Fred23 válasza strogov (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lesz Galaxy A9 és A10 is, utóbbinál mintha pár napja lett volna hír, hogy akár SD845-öt is kaphat! ;)

2 napja írták.

PhoneArena hír.

[ Szerkesztve ]

(#29) doooo


doooo
veterán

Azt hittem egy kamera teleobjektíves lesz... Na mindegy, nem mintha vevő lettem volna rá. Attól még szimpatikus marad. És bár ott vannak a kamerák, ahol (valószínűleg a hely miatt) jó pár gyártó elhelyezte már őket, elég egyedi maradt a szögletességgel. Nem tudom mi annyira de annyira borzasztó benne.
Egyébként meg most jöhetnek a felsőkategóriás A-k, kíváncsi vagyok mit hagynak ki majd belőlük az S9+-hoz képest, valamelyest alternatívák lesznek-e. Mellesleg mintha azt rebesgetnék, hogy a J széria bele lesz olvasztva az A-ba (ami mondjuk már eléggé megtörtént az utóbbi időben).

(#30) erahurka válasza strogov (#25) üzenetére


erahurka
félisten

Mik ezek a 140k-k? A cikk azzal indul hogy 99,990 forintos áron fog nyitni. :U

(#31) Bossyy


Bossyy
tag

Akárhány megapixeles is a főkamera, gondolom, hogy az optikai képstabilizátort kispórolják belőle. Meg kell fogni valahol a pénzt. Szerintem inkább 12 MP legyen a készülékben OIS -sel, mint 24 MP anélkül. Én is úgy gondolom, hogy simán lesz abból a 100 k s nyitóárból 130 mire polcokra kerül és onnan már tényleg lőtávolon belül van egy S8 is, ami azért egy más kávéház.

(#32) K0vasz


K0vasz
aktív tag

ááá, első blikkre azt hittem, végre megvan a telefon, amit keresek, de ez egy hatalmas tepsi :(

(#33) tipuka


tipuka
addikt

nem gondoltam volna, de egész érdekes teló, 100k-rt még jó is lehet, ha annyi lesz. :D

(#34) azbest


azbest
félisten

szerintem legyen 8 kamera és akkor lehet faja tokokat rakni rá, pl ötletnek

:DDD

(#35) qsotre


qsotre
csendes tag

A DEX az A szériába nem akar beszivárogni? Ugyebár az volt a nyilatkozat hogy a középkategóriában is lesznek fícsörök..

(#36) gaborm69 válasza strogov (#25) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Szerintem az A8 2018 jó telefon.Kamera lehetne kicsit jobb,de azt leszámítva tökéletes telefon.

Samsung Galaxy S20 FE

(#37) ollie válasza qsotre (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Túl gyengea hardver a középkategóriában hozzá. Talán 1-2 év múlva már jó lesz, de még így is lehet, hogy a samsung a felső kategória kiváltságának akarja majd megőrizni meg egy ideig.

***

(#38) Neubauten


Neubauten
csendes tag

Még százezerért is kétséges. Akörül már van S7 szürkeimportban és az gyorsabb (158 ezer pont vs 115 ezer, Exynos 8 Octa 8890) és vízálló is, igényesebb házzal.

[ Szerkesztve ]

(#39) ollie válasza Neubauten (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért az S7 kijelzője eléggé apró ehhez képest, nem egy kategóriáról beszélünk. Akinek 6 colos kijelező kell, az nem fogja megvenni az 5.1 colos S7-et.

***

(#40) K0vasz válasza Neubauten (#38) üzenetére


K0vasz
aktív tag

...arról már nem is beszélve, hogy az S7 már egy közel 3 éves modell, amire nem sok frissítés lesz már

(#41) ollie válasza K0vasz (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még egy ideig biztonsági frissítések lesznek rá, úgy kb fél évig, de jó esetben is max 1 évig. Az android verzió már nem fog frissülni (8.0).

De tény, hogy hardveresen még mindig lényegesen jobb, mint a mostani középkategória.

[ Szerkesztve ]

***

(#42) Neubauten válasza ollie (#41) üzenetére


Neubauten
csendes tag

Ez igaz, aki nagyot akar, azt veszi. Ugyanakkor sokakat egyenesen elriaszt egy telefontól az hogy péklapát méretű és nem fér bele egy normál zsebbe. (Vagy ezt csak akkor tudják meg, ha már házhoz szállították nekik.)
Nekik még mindig az S7 a jobb választás.

(#43) Neubauten válasza K0vasz (#40) üzenetére


Neubauten
csendes tag

Az Oreo nemrégi rendszer azért, 1 éves. Aki meg mondjuk kilences Androidot akar, nem is tudhatja biztosan, hogy melyik Samsungra lesz és hogy hogy sikerül az új Android és a frissítés maga, nem-e egyenesen ront a telefonon.

(#44) petymeg


petymeg
addikt

Végre egy telefon, aminek normális helyen van az ujjlenyomat szenzora! Viszont ez nekem már bazinagy. De biztos meg tudnám szokni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#45) batai15


batai15
félisten

Maga a csatlakozó usb 2? Mert ha type c akkor meg van mire cserélem a note 5 prot.
Ha nem akkor galaxy a8 lesz valószínűleg kivéve ha nem nyit magas áron.

(#46) gippazoid válasza Neubauten (#42) üzenetére


gippazoid
senior tag

"Nekik még mindig az S7 a jobb választás."

Ha nem kell a dual sim.

Gippazoid Novelties Inc.

(#47) sellerBP


sellerBP
tag

Bent voltam ma médiamarktban. A8 2018 és ezt A7 2018-at néztem meg. Egy dolog ami zavar,hogy kajak ennél nincs IP68-as védelem???? Sehol se írják,hogy lenne... Mert nagyon A8 2018 fele hajlok,ha kiderül,hogy tényleg nincs IP68.

(#48) ollie válasza sellerBP (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az A7 2018 tényleg nem kapott IP védelmet. Itt egy részletes összehasonlítás: [link]

Az A8+ lenne neked a legjobb, ott még EIS is van, de az - tudtommal - hivatalosan nem kapható nálunk.

Itt van az összes, nálunk hivatalosan kapható, 'A' szériás Samsung mobil: [link]. Csak az A3, A5 és A8 vízálló.

[ Szerkesztve ]

***

(#49) Czvik2.0 válasza batai15 (#45) üzenetére


Czvik2.0
tag

Nem type c. Tegnap vettem. Én is meglepetten láttam hogy nem az.

(#50) noezmegmi válasza Czvik2.0 (#49) üzenetére


noezmegmi
tag

Szia! Én is gondolkodok egy ilyen vásárlásán, de ha tudnál pár teszt képet felrakni :C Az nagyon jó lenne.
A séria Type c hiánya az nagyon fura, IP védelem hiánya ezt sem értem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.