Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ollie


ollie
MODERÁTOR

X550LB-t bárkinek tudom ajánlani, a GT 740M meglepően jó VGA ezen a felbontáson, a modern játékok is megfelelő sebességgel futnak.

***

(#52) Tsebacsi válasza bexy (#13) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez egy magyar baromság sajnos, mert nem néznek utána semminek, ami kb. 5 perc lenne. Ez a cikkben szereplő darab egy Lenovo Yoga 2, és nem a Pro, mert az vékonyabb, szinte csak narancs színben kapható, és ugye csak ssd-t támogat, pont a keskeny kialakítás miatt. Ez pedig valóban ennyibe kerül, én 1 hónapja vettem, és imádom, fantasztikusan jó a tapija, tűéles a kijelző, és jók a plusz progik amiket rápakolt a lenovo. Egyedül a tapipad igényel kis megszokást az integrált gombok miatt, kicsit furcsa a nyomáspontjuk, és eléggé melegszik az alja az i5 miat :D Más baj nincs vele, ilyen áron az egyik legkorrektebb cucc. És az, hogy tablet/sátor/média/lapos formát tud, egyenesen csúcs :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#53) Taky


Taky
senior tag

Igen, az i5 3337u procis TP-m sem meleg, de egyebkent pl a HP quadro vga-s notik ala sem erzem szukseget...:)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#54) bexy válasza Tsebacsi (#52) üzenetére


bexy
csendes tag

:C

☎ +36-20-285-1765 Üdv.: Bexy

(#55) KapusiJ


KapusiJ
tag

Nekem ezek az ultrabookok még mindig a macbook airre hajaznak :S

(#56) gghrtz


gghrtz
őstag

Az Apple fanoknak minden cucc Apple koppintás.

(#57) Kékes525 válasza Kronos3000 (#27) üzenetére


Kékes525
félisten

+1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.