Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tibaimp válasza dagonya (#34) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az "iróniaszenzor"-om tökéletesen működik, de arra kérlek, Te is tegyél oda a mondatod végére egy ilyet: :) és akkor nem lesz gond, mert így félreérthető.

Még egyszer hangsúlyozom, semmi hangja nincs az Ironwolf-omank, biztos az enyémet külön gyártották, csak nekem :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#52) dagonya válasza tibaimp (#51) üzenetére


dagonya
aktív tag

az tényleg egyedi darab lehet, mert én még nem láttam egyetlen olyan hdd-t se aminek ne lett volna semmi hangja.

szmájlit sajnos még akkor se fogok szövegekbe biggyesztgetni ha törvényben írják elő.

(#53) DEJVID válasza Strapáciusz (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

Mi vele a baj?

(#54) This_is_Ice válasza DEJVID (#53) üzenetére


This_is_Ice
tag

Az, hogy nem ért hozzá :D

(#55) coilos


coilos
csendes tag

1650 kizárólag nvidia fanatikusoknak!Nem elég hogy árban,de teljesítményben is agyonveri az RX570!Ennek a kártyának 45-50 ezer közt a helye!

(#56) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

Merevlemez, XXI. század, hmmm... :DDD

(#57) Amazonas válasza Pityesz4734 (#56) üzenetére


Amazonas
senior tag

???

[ Szerkesztve ]

(#58) Envo_


Envo_
aktív tag

"A Steelseries viszonylag népszerű egereket tart a palettáján"

Hát végül is így is meg lehet fogalmazni azt, hogy az esport palettán az összes márka közül a 2-3. legnépszerűbb gyártó. :D

(#59) SidCorky válasza Envo_ (#58) üzenetére


SidCorky
senior tag

Kérdeztem már MM-es csókát arról, hogy vannak-e kirakva Steelseries egerek, nem nagyon tudott a márkáról. :U

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#60) Envo_ válasza SidCorky (#59) üzenetére


Envo_
aktív tag

>informatikához értő
>media markt

válassz egyet. :U :U azt sem tudják megmondani mit jelent a HDR, vagy a mechanikus billentyű

[ Szerkesztve ]

(#61) Male válasza Envo_ (#60) üzenetére


Male
nagyúr

Tavaly ősszel MM-ben az eladó nagyban magyarázta a vevőnek, hogy nyugodtan vegyék a HD Ready TV-t (akciós, előástak valahonnan egy raklapnyit gondolom), mert jelenleg Magyarországon még nincs is FullHD adás, és ahogy kinéz, még évekig nem is lesz! :(((

(#62) Amazonas válasza Male (#61) üzenetére


Amazonas
senior tag

Pár hete mikrosütőt vásároltam náluk, mert a régi Philips-Whirlpool beadta a kulcsot. (Mentségére legyen szólva, 90valahányban lett véve és azóta kifogástalanul szolgált, szóval ez még valóban tartós fogyasztási cikk volt - le a kalappal.)
Nem tudom, mi lehetett a baj: talán az hogy galád módon szombaton mentem vásárolni, vagy éppen front volt, de amikor nagy nehezen odajött egy eladó, majdhogynem nekem kellett elnézést kérnem, hogy létezem és vásárolni szeretnék.
Végül az egyik márka bolti képviselője jött oda tanácsot adni, és tette ezt teljesen önzetlenül, őszintén elmondva, hogy mely márkák, típusok a megbízhatóak a mikrohullámú sütők terén. Még akkor is segítőkész maradt, amikor látta, hogy egy másik adott márka felé hajlok, és készségesen odaküldte annak az adott márkának a sales-esét. (Gondolom, ők jutalékos rendszerben vannak és emiatt is segítik egymást.) Mivel éppen akció is volt, egy gyors netes árukeresőzés után úgy döntöttem, hogy mégis ott vásárolok.
Mindenesetre az, hogy aznap ott költöttem el náluk egy adott összeget, egyáltalán nem az ő eladójuknak volt köszönhető... Tudom, nem nagy érték, de a sok kicsi sokra megy.
Hozzáteszem, hogy többször is vásároltam a webshop-ukban, akkor viszont mindig minden rendben ment.

[ Szerkesztve ]

(#63) nexplo válasza Amazonas (#62) üzenetére


nexplo
őstag

Sajnos általánosságban jellemző hogy nehezen találni munkaerőt aki normális és akar is dolgozni és van is esze... Persze az érem másik oldala hogy minimálbérért heti 7 napban több diplomás embert akarnak normális kinézettel, 130 nettóban jutalmazva... Nem egyszerű na. És nagyon sok boltban ez van sajnos :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#64) Envo_ válasza nexplo (#63) üzenetére


Envo_
aktív tag

persze, diplomásat eladónak? túlozni nem kell. Szimpla betanított eladókról van szó.

(#65) nexplo válasza Envo_ (#64) üzenetére


nexplo
őstag

Ez irónia volt.... A boltok elvárása az egekben van sok esetben, a fizetést pedig a padló fele célozzák meg. Aztán jön a csodálkozás hogy néhány munkahelyre senki nem jelentkezik. Valóban sok munkaerőt keresnek kb mindenhol, minden területen, de nagyon kevés helyen honorálják normális fizetéssel. Mindig mindkét oldalt kell nézni a teljes képhez :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#66) Envo_ válasza nexplo (#65) üzenetére


Envo_
aktív tag

való igaz

(#67) Piftuka válasza nexplo (#65) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem erről a témáról mindig az alábbi jelent jut eszembe:

Sheldon az elektronikai üzletben

:)

"Aquila non captat muscas."

(#68) nexplo válasza Piftuka (#67) üzenetére


nexplo
őstag

Ez nagyon jóóó :D :DDD :C

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.