Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

De csak ennyi? A többi kimaradt cuccot nem lehet belerakni????????

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) Szakiii


Szakiii
addikt

Még mindig a g2 és g3 a legszebbek a G szériából. :)

7Heads Drago: majd a megapró verzióba :D

[ Szerkesztve ]

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy átgondolt termék helyett csináljunk hármat, tízet, százat. Frankó.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Cifu válasza janeszgol (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

A legszebb, hogy azért a legtöbb gyártó csak azért, mert más méretű háttértárat rak bele, nem fogja más elnevezéssel árulni. Az LG meglépte. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) papi77


papi77
addikt

Gondolom azért valakinek így is megfelel.
Nekem pl jobban bejön mint a párom s8- a

Az első: NOKIA 1611

(#6) akooos


akooos
veterán

A címet olvasva azt gondoltam, hogy legalább egy Snapi835+6gb ram+128 gb lesz :D De nem, csak egy nagyobb háttértár :U

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

"Hamarosan"... jaigen. Az lg szeduletes munkatempojat elnezve vmikor osz derekara-tel elejere mar valoban szallitani is tudjak majd :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) Aryon87


Aryon87
félisten

Tényleg ennyire megbolondultak LG-éknél? Most komolyan? Ott a G6, amiből ugye 3 változat van: Amcsi, EU, és Ázsiai..
Erre jön még 2, ami lényegében csak a belső tárhelyben különbözik és még közel se biztos, hogy lesz EU megjelenése.. Istenem..
A G6 Pro-nak illett volna megadni az S835-t és az összes létező cuccot belepakolni, és azt kibocsátani.. Ja hogy arra ott a V30, ami megintcsak nem lesz EU, ahogy annak elődje?

Megint egy öngól saját maguknak. Gratula. G3-4-5 után most már én is azt mondom, építik le magukat igencsak látványosan..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9) Cifu válasza Aryon87 (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

A G6 Pro-nak illett volna megadni az S835-t és az összes létező cuccot belepakolni, és azt kibocsátani..

Látod, már te is belekavarodtál.

A G6 Pro verzió a 32GB-os (igen, még véletlenül sem Lite, Light vagy valami kicsinyító képző, hanem Pro - zsenik ülnek az LG marketingosztályán, na). A 128GB-os és Qi töltős változat a G6 Plus. Gondolom az utóbbinál javasolnád a 835-ös Snapit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) <Lacy85> válasza RaveForce (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

+1

Én is azt hittem, hogy S835 lesz benne, erre... :D

(#11) Aryon87 válasza Cifu (#9) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Igen, ebben az esetben a G6Plusra érvényes az irományom :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) slimshady válasza Cifu (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

Csak nehogy trendet teremtsenek... :)

üdv.: SlimShady

(#13) #06658560 válasza Aryon87 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Majd a G6Plus Pro S Deluxe Minutes Edition lesz olyan.

(#14) Aryon87 válasza #06658560 (#13) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Valahogy úgy..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15) leslien válasza Aryon87 (#8) üzenetére


leslien
nagyúr

úgy vannak vele h jövőre ugyis miénk lesz a Snap 845.. addig meg ontják lejárt telokat...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16) #16820480 válasza Cifu (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért Kínában ez elég divatos, hogy mindenféle jelzőkkel meg nevekkel látják el a nagyobb tárhellyel rendelkező telefonokat, csak ez a nemzetközi változatoknál nem mindig jelenik meg, de a Xiaomi, Huawei, Meizu, stb mind csinálja. De mondjuk a ZUK esetében a Z2 és Z2 Plus is ilyen, azt átvették a webshopok is.

(#17) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bazzeg... azt hittem s835 miatt ez a nagy kavarás, de szó nincs róla.

(#18) Matada2.3 válasza Cifu (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

:C Kegyetlen.

Finn the human

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi az, még mindig hiánycikk a snapi835, vagy miért nem lehet belepakolni :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) Remekelek28 válasza pusszycat (#19) üzenetére


Remekelek28
őstag

az majd a v30-ba...

(#21) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Vicc kategória...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) Kasya


Kasya
nagyúr

LG és a "hamarosan".

(#7) RaveForce: ahh megelőztél. Egyre jár az agyunk :D

[ Szerkesztve ]

(#23) dave987


dave987
aktív tag

Nekem meg a cikkben említett "kisebb variáns" hallatán kerekedett ki a szemem! Ugyanez a koncepció jó volna 5.2"-el. Arra tuti pályáznék még középkategóriás hardverrel is. :P

(#24) tomboy0013 válasza dave987 (#23) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az LG normálisan optimalizál így mégha középkategóriás hardverrel jönne kicsi modell sem lenne gond. Most sem tűnik fel, hogy nem SD835 ketyeg benne olyan szuper a felhasználói élmény.

(#25) k5.20 válasza Kasya (#22) üzenetére


k5.20
senior tag

A gyorsasághoz...

Van tőlük egy wear órám az Urbane 2nd.

Ezen kezdték el fejleszteni, tesztelni a wear 2.0-t.
A wear 2.0-t végül kihozták egy új órán (Watch Sport), erre meg megígérték, hogy április vége és május vége között kiadják a hivatalos frissítést.
Június 2-a van, még csak annyit sem mondtak, hogy: bocs fiúk...

Én nem akarom oltogatni őket, de hogy világmárkák se..et csinálnak a szájukból, azt soha nem fogom megérteni. Kinek jó ez? Miért nem ígérik decemberre, aztán ha előbb kijön, mindenki dicséri őket...

Itt is nagy volt a felhajtás, hogy gyorsabbak legyenek a vetélytársaknál, de végül se gyorsabbak, se jobbak nem lettek mint azok...sőt...most még le is alázzák magukat egy szinttel.

[ Szerkesztve ]

(#26) stemplar07


stemplar07
őstag

:Y leszámítva az LG bakijait... ( lassúság, elavulóban lévő procik..khhm bootlop hajlam ) én azért egy valami miatt becsülöm őket a: Hangtechnika miatt..Quad DAC , AptX HD,..stb ..csak sajna ez kevés ...

A Samsung jónak tűnik, de legalább az aptXHD t támogathatná, ha már gagyi dacot tettek bele ...egy vagyonért..

[ Szerkesztve ]

(#27) #16820480 válasza stemplar07 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk jelenleg nem túl sok füles támogatja még az aptX-HD kodeket, szóval olyan sokra nem mennél azzal sem.

(#28) #06658560 válasza tomboy0013 (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kezemben tartott telón is remekül sikerült az optimalizálás az 5.0-ra. Felzabálta a tárhelyet.

(#29) Swinegod válasza #16820480 (#16) üzenetére


Swinegod
őstag

Xiaomira tudsz példát mondani? Mi 5-nél nem csak a tárhely változott, hanem a 820 órajele is a középsővel, a legnagyobb meg kerámia +1GB RAM, Redmi Pronál dettó, ott is órajel emelkedés minden verziónál + az
Exclusivenál van még extra RAM is
Egyébként így legalább tudod mit veszel, és nem orosz roulettezel, mint a Huawei P10-nél, hogy eMMC vagy UFS, még az Apple tünteti fel, hogy kevesebb, mint fele olyan lassú a 32GB-os verziók sebessége, mint a többié, viszont igen, csak és kizárólag tárhely alapján elég nagy baromság külön verziót elnevezni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#30) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem a verzió különbség nem áll meg a tárhelyben.
Lesz ott még valami.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) #16820480 válasza Swinegod (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Mi5-nél a legnagyobb verzió is volt üveg hátlappal (igaz csak fehérben), a kerámia opcionális volt. Amúgy igen, náluk a RAM is változik a tárhellyel. Ellenben az orosz rulettet kb ők találták fel, illetve velük jutott a nyilvánosság tudatára. Például. Szóval ők is különböző beszállítókat használnak, és nem lehet tudni, hogy jó képernyővel kapod, vagy gyengébbel. Illetve biztos vagyok benne, hogy egy ennyire spórolós cég máshol is spórol, csak nehezebb kimutatni. A Mi5 is háromféle kijelzővel jött, amit sehol nem tüntettek fel. Pedig pont ők nem gyártanak olyan mennyiségeket, aminél indokolt lenne amúgy a sok beszállító.

(#32) nagylaci6417 válasza Szakiii (#2) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Itt van a kezembe a g2 meg a g6
Borzasztó rossz ízlésed van.gondolom minden téren.

(#33) Swinegod válasza #16820480 (#31) üzenetére


Swinegod
őstag

Erről én speciel nem tudtam, csak azt, hogy a Mi 4 egy 10/10-es telefon volt anno és hogy a Mi 5-nek egekig magasztalták külföldi portálokon a kijelzőjét + a 12 helyett 16 LEDes háttérvilágítástól mennyivel fényesebb volt, mint más IPS-ek
Egyébként pontosítok, az üveg volt opcionális, lévén az jött később, az volt mondjuk úgy limitált, mert ugye csak fehérben volt és abból adtak kevesebbet el, mert hát franc se akar üveget venni kerámia helyett

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#34) Mikemend


Mikemend
senior tag

Én is többet vártam ettől a "bejelentéstől": a 835-ös procit (ha már lemaradtak a G6-nál), a DAC visszaépítését, netán beférhetett volna az infra a vezeték nélküli töltés mellé. Úgyhogy ez így nesze semmi. Valahogy nagyon nem tudják, mi kéne. Bár azt sem értem, a G6-ból mi a francnak annyiféle verzió, miért nem hagyták benne a DAC-ot és a vezeték nélküli töltést mindegyikben? Plusz az EU modell a legsoványabb :(

(#35) #16820480 válasza Swinegod (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én már akkor kapcsolódtam be a Mi5 életébe, amikor volt fehér is üvegben. Általában az még volt készleten, a kerámia nem nagyon. De amúgy a 128-asból szerintem nagyon keveset adhattak el, mert folyamatosan hiány volt, kb hetente néhány másodpercig lehetett kapni a hivatalos honlapon, le is tettem róla igen gyorsan, és jött a 64-es variáns, ami utólag nagyon rossz döntésnek bizonyult, mert a MIUI és 3GB memória nagyon nem jó barátok :( CM meg tavaly őszre lett hozz, de addig nem volt türelmem várni a folyamatos szívás miatt, és inkább megváltam tőle.

(#36) tomboy0013 válasza #06658560 (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

És annak mi köze ahhoz, hogy fut a szoftver?

(#37) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

hahah ez szánalmas---

Abe due dembella

(#38) bteebi válasza Mikemend (#34) üzenetére


bteebi
veterán

Na ja. Elég szánalmas lépés... Pedig biztos nem hülye emberek találják ki ezeket, szóval fogalmam sincs, hogy mégis hogyan hozhatnak ennyire elbénázottnak tűnő lépéseket folyamatosan...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#39) DeathAdder válasza tomboy0013 (#24) üzenetére


DeathAdder
veterán

Természetesen az S7-en, OP3-on, G5-ön etc.. is tökéletes fut a tavalyi csúcs lapka.

Csakhogy 2017-ben a csúcskategória már nem ez, és akkor igen is számít hogy a legerősebb lapka legyen benne. Én legalábbis minimum elvárnám ezt mint végfelhasználó.

Egyébként ennyi erővel minek flagshippet gyártani, teljesen felesleges, vannak igazából ajánlott közép-felső kategóriás telefonok is, amik tökéletesen vannak optimalizálva.

De egy csúcskészüléknél csúcshardvert vár az ember. Kisebb csíkszélesség, alacsonyabb fogyasztás, nagyobb sebesség, legújabb gyors töltés etc..

[ Szerkesztve ]

(#40) tomboy0013 válasza DeathAdder (#39) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nincs csúcskategória árban így elnezheto neki a dolog. Felhasználói élmény tekintetében pedig nagyjából nulla a különbség eközött meg a legújabb lapkaval meghajtott telók között.

(#41) janeszgol válasza tomboy0013 (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért ne lenne? kb 220-240 ezres kategóriában indult, ha átváltottuk forintra az árát (700 euro). Az, hogy a voda 170 ezer környékén indította, egy dolog. (Aztán lehet nem is volt belőle.) A 700 euro az csúcskategória. Vagy már csak felső?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) macskea


macskea
őstag

A Plus legyen oké, mondjuk az ára magyarázhatatlan, de mondjuk hogy oké. Azért egy nagyobb kijelző és akku illett volna még, ismerve a jellemző névadási szokásokat... de legyünk pozitívak, tegyük túl magunkat rajta, és legyen oké. De a Pro? Most komolyan??? 32GB háttértárra? :DD

A Plus-nak kellett volna adni a Pro nevet, magát a Plus kiadást meg ebben a formában el kellett volna felejteni...

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#43) #82729984


#82729984
törölt tag

A sima g6 és g6 pro között mi lenne a különbség? Nem jövök rá...

Amúgy gratula, látszik hogy az LG termékportfólió menedzsere továbbra is ámokfutásban van, én javasolnám még hogy a jövőben minden országra készítsenek lebutított egyedi verziókat, és lehetőleg a kongói modell tartalmazza az összes fícsőrt mert ott van rá a legnagyobb igény.

(#44) Aryon87 válasza #82729984 (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezekkel egyutt igy nez ki a G6 garnitura:

G6pro:
32gb tarhely

G6
- Eu, buta verzio 32gb tarhely
- Asia, Dac version, 64gb
- Usa, QI version, 64gb

G6plus:
128gb tarhely, Qi version

Legalabbis en igy ertelmezem..

Magyaran, a G6pro-nak semmi ertelme, a G6olus pedig lehetne az s835, 6/128, qi, dac verzio...
De csak almunkban, arra ott lesz a V30..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45) #06658560 válasza tomboy0013 (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Annyi, hogy nem lehet az appokat frissíteni, és így pl. a whatsapp nem használható.

(#46) #82729984 válasza Aryon87 (#44) üzenetére


#82729984
törölt tag

Én is igy látom, technikailag a g6 pro = európai g6.

Optimista vagy a v30-al kapcsolatban, én kinézek belőle egy snapi 821-et meg kora only-t :D

(#47) Aryon87 válasza #82729984 (#46) üzenetére


Aryon87
félisten

Aak nem csinaljak meg aut a ballovest.. s835 lesz benne :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48) tomboy0013 válasza janeszgol (#41) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kb mindenhol jóval olcsóbb az S8-tól úgyhogy nem egy kategória árban sem a kettő. Nem csak a Voda de a Telekom meg a Telenor is jóval olcsóbban adja...

(#49) stemplar07 válasza #16820480 (#27) üzenetére


stemplar07
őstag

:D van egy Astell&Kern XB10 em :-) sima aptX- el is elég jól szól ..a meglévő fülesekkel..S8-al .

(#50) DeathAdder válasza tomboy0013 (#40) üzenetére


DeathAdder
veterán

De csúcskatagória árban van, sőt a mi6, op5 tuti jóval olcsóbbak lesznek.

Az sams meg régóta túlárazza a készülékeit, alma áron mennek, szóval ahhoz hasonlítani nem releváns, mert az LG mindig olcsóbb volt mint a Sams.
Mondjuk lehetne sd810 rev 3.0 is benne ezzel az erővel, mert felhasználói tekintetben ott sem éreznél semmit.

Na mindegy, nem muszáj egyetértenünk, béke :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.