Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Nem túl drága, de úgy érzem ez a "gémer" dolog kezd ilyen marketinges varázsszó az 50%-os felárra.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) D1Rect válasza nemlehet (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

"50%-os felárra."
100%

(#3) nubreed válasza nemlehet (#1) üzenetére


nubreed
veterán

És az hagyján hogy x % feláras de nálam a gémer szó egy terméknél ugyanakkor egyet jelent a gagyival is. De biztos csak velem van a baj.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) D1Rect válasza nubreed (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Vannak olyan termékek amik tényleg azért "gamer" felárasok, mert bírják a gyűrődést és olyan funkciókkal rendelkeznek amik jól jönnek játék közben(pl. a minőségi fejhallgatók).
Persze a hi-fifetisiszták mindenhol lehúzzák ezeket a fejeseket, mert nem értik meg, hogy nem nekik készültek.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én nem tudnék ilyennel játszani, mert mono és játékban nem csak az számít, hogy halljam TS-en, ventrin, akármin a többieket, hanem halljam a játék hangjait, sőt halljam a játék hangjait térhatásban. Ráadásul idegesítene is, egy idő után hogy csak egyik fülemben szól valami. A bedugós forma miatt meg az esetleges külső sztereo hangszóró hangját is letompítja. Ez inkább amolyan hagyományos telefonos, talán hotline-os headset.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) PR0JECTNR56 válasza D1Rect (#4) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Itt a probléma mondjuk ott is tetten érhető, hogy a "gamer" jelzőt már annyiféleképpen járatták le pirossárkányosextraprofithardskillpro matricával, hogy teljesen elvesztette a hihetőségét és létjogosultságát még, ha volt is ilyen valaha.
A jobb hi-fi fejesek mögött pedig általában ténylegesen áll valamilyen minőség és elég minimális időráfordítással/kereséseel lehet a hi-fi piacon olyan integrált mikrofonos/extrém strapabíró fejhallgatót kapni, ami élből a fiókba hajtogatja a gamer armada 90%-át, tisztelet a ritka kivételeknek.

(#7) SQX_Barto válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mit ertesz "mono" alatt :F
Nem 5.1/7.1 de rendes stereo headset.
Nekem lehet jo lenne egy ilyen.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8) nemlehet válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem se mono, tuti stereo. De szerintem hosszú távon nem kényelmes, pedig utcán ilyen in-ear fülest használok mert oda nagyon jó. Otthon viszont eszembe se jutna, sokkal inkább egy zárt fejes.

Amúgy zenét hallgatni eleve nem alkalmasak ezek a fülesek a virtuális térhangzás miatt valamint 99%-ban túl van húzva a basszus hogy a különböző lövés/robbanás effektek jobban kijöjjenek. Viszont zenében éppen ezért nem lesz az igazi, de ez nem is baj, hiszen nem arra van.

Amúgy maga a gamer kategória nem hülyeség hiszen teljesen eltérőek az igények mint pl egy munkaperifériánál csak nagyon nagyon kezd elszállni ez a dolog.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) Tigerclaw válasza SQX_Barto (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Bocs, az én hibám, nem néztem meg a képet rendesen, tényleg sztereo. :W

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Eyesis válasza nubreed (#3) üzenetére


Eyesis
őstag

vegyes, mert pl Steelseries nem azért gamer, mint mondjuk amiért egy Razer :)

Eyesis

(#11) Nazrym


Nazrym
tag

Media Markt-n kivül meglehet vásárolni ezeket a HAMA termékeket ?

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Még az ára is elviselhető.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) Simi87


Simi87
senior tag

ki játszik fülessel amúgy? nem vagyok nagy "gamer", de ha játszok mindig be van dugva a házimozi. :)

(#14) jeszi válasza Simi87 (#13) üzenetére


jeszi
tag

pl. akinek este van ideje játszani és nem akarja felkelteni az alvó gyerekeket.

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#15) Simi87 válasza jeszi (#14) üzenetére


Simi87
senior tag

sokszor én is este játszok. asszony, kutya a hálóban, ajtó becsuk, és ennyi. :)
Ajtó, fal a lakás részei.

(#16) Eyesis válasza Simi87 (#15) üzenetére


Eyesis
őstag

mondjuk ilyen esetben a headset része érdektelen :) én legalábbis kussolok ilyenkor, épp elég a kattintás és a billentyű ütögetés zaja :)

Eyesis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.