Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hun_gery


hun_gery
aktív tag

Ezzel mindössze az a baj, hogy sokszor nemhogy Kínából, de Angliából is olcsóbb rendelni, mint itthon megvenni valamit... innentől kezdve pedig nem is tudom, miről beszélünk... (Tudom, Tom kevesebb pénzből él, mint Tamás, arrafelé alacsonyabb az életszínvonal, hangyányi a GDP :o )
A garancia kérdése: pl. GB-ből történő (legyen tablet) vásárlás esetén 2-3000 Ft-ból 10-15 naptári nap alatt megvan egy csere, javítás esetén persze több, bár itthon sem biztos, hogy gyorsabb.
(Érdemes megnézni a smart tab 7 topicját, hányan őrjöngtek a 2-3-4 hetes szervizelés miatt. Pedig az elvileg el sem hagyta az országot)
(És akkor nem szóltam a világgarancia kérdéséről) (Jó példa erre a nexus 7 tablet)

Aki Kínából magának rendel, jó eséllyel tisztában van vele, hogy az ittnoi ár 50-60%-ért cserébe nehézkes garanciális ügyintézést kap, ha egyáltalán.
Erre van egy jópofa találmány, az internet. Na, ezen lehet tájékozódni vásárlás előtt az adott modell hibáiról, nyűgjéről.

(Élő példa: Ainol Aurora II-t vettem volna, de utánaolvastam, és a gép hibái miatt inkább kivárok. Ainol Fire-re fenem most a fogam, de nem veszek addig, míg nem lesz vele legalább pár hét tapasztalat. Ugyanez vonatkozik az rk3066-os táblákra is.)

Aki annyira nem képes, hogy egy picit tájékozódjon kínai termék vásárlása előtt, na rajtuk keresnek sokan v@terán, hvaprón azok, akik megnyomják helyette a "buy it now" / "add to cart" gombot.

Aki meg annyira hülye, hogy a legutolsó, noname websopból rendel 2-3 USD "spórolás" miatt (neadjisten western unionnal fizet), na az tényleg menthetetlen.

Akinek a Kínából rendelés nem játszik, az megveszi itthon, és élvezi a kényelmet. (mert terméktámogatás nem alanyi jogon jár a megvett áru mellé)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#2) NivoSzaki


NivoSzaki
tag

Ez egy nagyon tanúságos cikk el is olvasom újra! ;]

(#3) haris válasza NivoSzaki (#2) üzenetére


haris
őstag

Na ezért nem hajlandók a magyarokkal üzletelni a világban.
Előbb alkudozol, majd miután megkaptad a kedvezményt (a cikkben 20% ha jól emlékszem), kezdesz számolgatni, és kiszállsz a buliból rendelés nélkül :W
És ezért húzott le pénzzel az első "Partnered". Ő legalább nem nullával szállt ki a buliból, mint a második, aki korrekt volt.
Számolni előtt kell, aztán jön minden más.

És ez a cikk nekem továbbra is azt mutatja, hogy Kínából rendelni bizony olcsóbb. (csak nem így, ahogy Te csináltad.)

(#4) crue


crue
őstag

Ezt kár volt így leközölni, mivel a cikk nem is arról szól, ami a címe. Saját részre igenis olcsóbb Kínából rendelni. Az, hogy valaki zöldfülűként kereskedni próbált kínai áruval és nem jött össze már más kérdés.
A hangvétel pedig a másik probléma. Többek között az író által szapult olvasók tartják fenn ezt az oldalt, nem kéne megsérteni őket.
Egyébként nyilván azért jelent meg ez a propaganda írás, mert a nagyságos Concorde és WayteQ is észrevette már, hogy az itteni fórumozók többsége vagy Kínából rendel olcsó tabletet vagy valami márkásat választ, ha többet szán rá. Így jött az ukáz, hogy tessék írni egy elrettentő cikket, de gyorsan.

(#5) hun_gery válasza crue (#4) üzenetére


hun_gery
aktív tag

+1 :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#6) hun_gery válasza haris (#3) üzenetére


hun_gery
aktív tag

nem biztos, hogy az történt, mint amit te feltételezel.
Írj egy mailt alibabán, aliexpressen bárkinek, hogy rendelnél xx táblát, mennyi az annyi, megmondják rögtön, nem üzlet az még, csak ajánlat.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#7) Sanzaa válasza crue (#4) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A "nagyságos NAV" is észrevette már, ne aggódj :DD
Azért kíváncsi vagyok az elkövetezendő hsz-ekre a topikokban, hogy tényleg több lesz-e az ellenőrzés...
Megéri saját részre rendelni,ez tény, de talán nem ilyen nyíltan kellene erre buzdítani mindenkit.
A warez téma is tiltott pl. a fórumukban. A hsz-ek egy része lekurtítva pedig ÁFA csalásra buzdít.
A mindenkori hatalom mindig megsarcoltatja a trükközéseket:( :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#8) pufferzóna válasza hun_gery (#1) üzenetére


pufferzóna
tag

"Ezzel mindössze az a baj, hogy sokszor nemhogy Kínából, de Angliából is olcsóbb rendelni, mint itthon megvenni valamit... innentől kezdve pedig nem is tudom, miről beszélünk... (Tudom, Tom kevesebb pénzből él, mint Tamás, arrafelé alacsonyabb az életszínvonal, hangyányi a GDP )"

Vagy éppen 7%-kal kisebb az áfa, ugye...

(#9) hun_gery válasza pufferzóna (#8) üzenetére


hun_gery
aktív tag

igen, de ez nem magyarázza meg a sokszor tetten érhető 10-15% árkülönbözetet. (postával)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#10) big-J válasza Sanzaa (#7) üzenetére


big-J
őstag

Ha hagyják, sarcolja. Megérdemlik.

(#11) pufferzóna válasza hun_gery (#9) üzenetére


pufferzóna
tag

Akkor fogj bele ebbe a remek lehetőségekkel kecsegtető bizniszbe. :N

(#12) hun_gery válasza pufferzóna (#11) üzenetére


hun_gery
aktív tag

tőkét kapok?
mert öltetem lenne, üzleti tervem is, csak azok a fránya anyagiak hiányosak még

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#13) Bog válasza crue (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F
Én komolyan nem értem, hogy minek ide bármilyen konteo.
Főleg akkor, amikor ez a cikk egy címlapon sem látható, szerkesztőségi blogbejegyzés, ha rendelésre írnám, akkor egyrészt tök sok pénzem lenne, másrészt ki lenne emelve a címlapra.

Egyébként meg ha azt hiszed, hogy az "író által szapult olvasók" tartják el a lapot, akkor nagyon tévedsz. Pont a legkevésbé sem azok tartják el a lapot, akik egyébként is Kínából, közvetlenül rendelgetnek terméket.

Propaganda írás 10 éve nincs a Mobilarenán. Előtte nem volt Mobilarena. Miután te vádaskodsz, ezért vagy mutatsz egy bizonyítékot, vagy elnézést kérsz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) fateless válasza crue (#4) üzenetére


fateless
veterán

"Egyébként nyilván azért jelent meg ez a propaganda írás, mert a nagyságos Concorde és WayteQ is észrevette már, hogy az itteni fórumozók többsége vagy Kínából rendel olcsó tabletet vagy valami márkásat választ, ha többet szán rá. Így jött az ukáz, hogy tessék írni egy elrettentő cikket, de gyorsan."

Az idézett szöveg tőlem származik, legközelebb nyugodtan írd ezt le privátban is.
Köszönöm

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) crue válasza fateless (#14) üzenetére


crue
őstag

Én ezt pont nem az idézett részre értettem, hanem a felvezetésre, ahol hülyének van nézve mindenkit, aki Kínából rendel valamit.

(#16) fateless válasza crue (#15) üzenetére


fateless
veterán

Rendben

Egyébként még csak zöldfülűnek sem számítok, de ez nem rólam szól...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) csaba951


csaba951
veterán

Nagyon sok ajándékot hoz a posta
Ez cikk rengeteg sok újságban is megjelent. Szerintem ezzel (is) szeretné a NAV megnevelni / felvilágosítani a lakosságot.

[ Szerkesztve ]

(#18) pufferzóna válasza hun_gery (#12) üzenetére


pufferzóna
tag

"tőkét kapok?
mert öltetem lenne, üzleti tervem is, csak azok a fránya anyagiak hiányosak még"

Mindig a tőke szokott hiányozni. :N Ja, meg a kapcsolatok. :) Ne értsd félre, nem gonoszkodásból írom.

(#19) #43960832


#43960832
törölt tag

Annak az esélye, hogy megvámolják a cuccot kb 0, nem tudom miért kell ezen sírni. Sokéve rendelek keletrõl, egyszer sem fordult elõ, nagy mennyiség esetén sem.

[ Szerkesztve ]

(#20) NivoSzaki válasza #43960832 (#19) üzenetére


NivoSzaki
tag

Nem baj az a cél hogy kicsit rá ijesszenek az olvasókra ;]

(#21) #43960832 válasza NivoSzaki (#20) üzenetére


#43960832
törölt tag

Sajnos kezdem azt hinni. Bog-ék véleményét megértem, de nem hiszem, hogy ezt külön cikkben kellett volna publikálni...
Majd mindenki eldönti, hogy neki mi a fontos.

(#22) Bog válasza #43960832 (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez még mindig egy nem címlapos blogbejegyzés. BTW neked akkor szerencséd van, más már járt pórul, amit meg is osztott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) kaller1


kaller1
veterán

A cikkről a véleményem:

A cím ebben a formában valóban megtévesztő. Hivatalosan tovább értékesíteni nem egyszerű, a sikerhez nagy tétel kell, mert akár a hardveraprón, akár az aukciós oldalakon a szürke/fekete importos készülékekkel nem lehet versenyezni máshogy. Kínából igenis megéri vásárolni nem nyerészkedési, hanem magán célból, mert minden sokkal olcsóbb és sok kütyüt egyébként sem lehetne itthon megvenni.Egyébként én is le szoktam szólni azokat, akik pl. egy készülék tesztnél azzal jönnek, hogy ennyiért ez és ez van Kínából, vagy épp ez ennyibe kerül ott. A hazai árakkal, amik normális supportot és garanciát is tartalmaznak, nem releváns az összehasonlítás.

.::> <::.

(#24) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Olcsóbb, ha Kínából rendeled meg. Viszont a felárért itthon kapsz supportot és garanciális ügyintézést, és ÁFÁ-t sem csaltál...
Könnyű ám állambácsi micsodájával verni a csalánt és azok alatt vágni a fát, akik próbálnak tisztességesen az adott ország jogi keretein belül kereskedni.
Szeretem az okos embereket.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#25) #43960832 válasza QwErTy42 (#24) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ezt most komolyan gondolod? Tehát akkor ha külföldről rendelek, és a vámon nem állapítják meg hogy fizetnem kell, akkor csaló vagyok? Egy "demokratikus" országban, ahol az árucikkek nemzetközi forgalma megengedett nekem kéne rosszul éreznem magam ha nem vámolják meg a cuccot?
Ennyi demagóg népséget...sikerült reggelről felb@szni magam.

[ Szerkesztve ]

(#26) crue válasza QwErTy42 (#24) üzenetére


crue
őstag

Hagyjál már ezzel a dumával, amikor a megadóztatott fizetésemből veszem az adóval sújtott ételt, ruhát, vizet, gázt, villanyt, benzint stb. engedtessék már meg egy kis sikerélmény, ha kötök egy jó kis kínai üzletet.

(#27) QwErTy42 válasza crue (#26) üzenetére


QwErTy42
addikt

Csak azt nem értitek meg, hogy ezzel a kis "sikerélménnyel" nehezítitek meg vagy teszitek tönkre a tisztességes kereskedők életét a sok kicsi sokra megy metodika alapján...

Ezt a dumát: "engedtessék már meg egy kis sikerélmény" nem hallanám oly gyakran egy német vagy egy svéd szájából. Mert ott, aki az államot lopja meg, az mindenkit meglop vélemény uralkodik.
Elcseszett egy mentalitása van itt az embereknek.
A fejekben kellene talán itt egyszer rendet tenni, mert addig minden más erőfeszítés hiábavaló

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#28) QwErTy42 válasza #43960832 (#25) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az vagy. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#29) crue válasza QwErTy42 (#27) üzenetére


crue
őstag

Te egy álomvilágban élsz, ha azt gondolod, hogy a magamfajta okozza a legnagyobb kárt az államnak. A németekhez meg a svédekhez hasonlítani bennünket meg egyenesen nevetséges.

(#30) Carline válasza QwErTy42 (#27) üzenetére


Carline
őstag

Tisztességes kereskedők? :F
Kb két éve a haverom Asus EEEPC 1000h-hoz kellett volna kijelző, mert leejtette és széttört.
Nem garis a töréskár, úgyhogy maradt a szervizek árajánlata.
Csak a kijelzőt kértem volna a beszerelés maradt volna otthonra. Szervizek szerelési költsége a rezsióradíjjat figyelembe véve horror.
25-30e Ft között adtak árajánlatot.
Ebayről postával együtt kijött 12e-ből.
A tisztes kereskedő ha ugyanezt megrendeli és mivel cég áfát fizet 15-16e Ft lett volna a kijelző.
Hogy még Ő is jól járjon rádob nekem 10-15e Ft-ot. Azzal, hogy megrendeli nekem ne akarjon már 100% haszonnal dolgozni.
A tisztességes kereskedő.
Zárásképp igenis megéri külföldről rendelni, a tisztes "lehúzó" kereskedőnek meg marad rajta/rajtunk kívül is jópárezer áldozat.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#31) #43960832 válasza QwErTy42 (#28) üzenetére


#43960832
törölt tag

Erre inkább nem írok semmit, mert nem szeretnék ban-t kapni ilyen szerencsétlenek miatt. Te csak vegyed a márkaboltban, márkaszervizben, én meg a maradék pénzből elviszem a gyerekeket kirándulni.
Amúgy igazad van, lehet, hogy elviszem az összes eddig rendelt termékemet az Orczy térre kifogásolva hogy nem vámolták meg, követelem, hogy fizethessek! :DDD

(#32) csaba951


csaba951
veterán

South Park-Wall Mart - hasonló dilemma.

(#33) Cathulhu válasza QwErTy42 (#27) üzenetére


Cathulhu
addikt

"allamot lopja meg"

Eddig itt az allam lopott tolem, tobbek kozott pl a nyugdijamat. Szoval hagyjuk ezt az alszenteskedest, egy joleti allamban lehet igy van, de itt lop mindenki, legfelsobb szinteken. Na ennyit a politikarol...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#34) haris válasza QwErTy42 (#24) üzenetére


haris
őstag

A hozzászólásod alapján kereskedő lehetsz.
Viszont ha egy kereskedő importál, a TERMÉK-et (legyen az bármi) a bekerülési (nevezhetjük netto/netto beszerzési árnak is) áron tud hazavinni magának, vagy a barátjának, vagy bárkinek aki szívének kedves.
Magyarul számla nélkül, beszerzési áron, még a szállítási költséget sem kell rávetítenie az adott darabra ha nem akarja. Esetleg ingyen, ha nem csak mint alkalmazott dolgozik ott, hanem ez a személy a tulaj :D
Jaaa! De az más.... :U
Pedig elvileg neki is meg kellene fizetnie minimum az áfát és EU-n kívüli termék esetén a vámot, (illetve elvileg kellene lennie egy elvárt árrésnek is).
És ez így van a világon mindenütt, még a nagy Németországban is.

A cikkhez:
Szóval akinek van lehetősége trükközni, az megpróbálja, ilyen az ember. A probléma ott van, hogy ezek a termékek ha megbuknak a vámon, és a NAV kiszabja a vámot és megfizetteti az áfát, még midíg jó vétel volt, csak már nem annyira.
1, azért mert ilyen gépek még hírmondóban sem kaphatók itthon, csak gyengébb specifikációjúak.
2, ha meg kapható, még így is számottevően olcsóbb, mintha itt vette volna, csak ha gond lesz, akkor fordul negatívba a "biznec"

Szerintem... :B

(#35) QwErTy42 válasza haris (#34) üzenetére


QwErTy42
addikt

Elfelejtetettem hozzátenni, hogy szerintem.
Béke!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#36) pingwin011 válasza crue (#4) üzenetére


pingwin011
aktív tag

"Saját részre igenis olcsóbb Kínából rendelni"

Igen, de a cikk pont nem arról szólt, amit te gondoltál hogy szól, ezáltal pedig a cím is arról szól, ami írva van!

Nem az van írva, hogy ne rendelj kínából, mert nem is ocsóbb, hanem hogy sokan szapulnak egy egy boltot, hogy mennyivel drágábban árulják a cuccaikat, és hogy mire fel. Erre volt magyarázat, hogy erre fel, és nem lehúzásokról van szó. Ennyi.

(#37) neorow1


neorow1
senior tag

Ha mondjuk egy papíron 5$ értékű tabletet megfognak a vámon, milyen érték alapján számítják az áfát?

(#38) #43960832 válasza neorow1 (#37) üzenetére


#43960832
törölt tag

Semmilyen.

(#39) crue válasza pingwin011 (#36) üzenetére


crue
őstag

Ez ám a logika.
A cikk címe akkor is pontatlan és félrevezető, mert nincs benne említés a viszonteladásról. Másrész tisztában vagyok vele, hogy ez a bulvár "műfaj" egyik jól bevált módszere.

(#40) haris válasza neorow1 (#37) üzenetére


haris
őstag

Megnézik a specifikációit, és összehasonlítják magyar alternatívákkal?

(#41) csaba951 válasza neorow1 (#37) üzenetére


csaba951
veterán

Ha már szóba kerül a vámoslás, meg felkérnek a vámárú nyilatkozat kitöltésére, akkor kár ezzel próbálkoznod. Használt autók értékének megállapítására biztosan tudom, hogy van egy katalógusok. Szerintem erre is elő tudnak kapni egyet. Abból választanak majd egy szimpatikus darabot, és az alapján kell fizetned. Mehetsz is a pénztárba.

[ Szerkesztve ]

(#42) #43960832 válasza csaba951 (#41) üzenetére


#43960832
törölt tag

Látszik, hogy még sosem rendeltél külföldről, mert ez egyáltalán nem így működik. :N Szerintem nem kéne több félrevezető légből kapott félinformációval riogatni a többieket.

[ Szerkesztve ]

(#43) csaba951 válasza #43960832 (#42) üzenetére


csaba951
veterán

Látszik, hogy nem ismersz engem, mert különben nem írnál ilyen butaságot! ;)

Ja, és ha már itt tartunk! Te töltöttél már ki vámárú nyilatkozatot?

[ Szerkesztve ]

(#44) neorow1 válasza csaba951 (#41) üzenetére


neorow1
senior tag

Nem akarok ilyet rendelni, nekem jók a pár dolláros vackok ebayről, nagyobb értéket garival veszek, rohadtul nem hiányzik a postázgatás, csak érdekelt, hogy megy ez.

(#45) #43960832 válasza csaba951 (#43) üzenetére


#43960832
törölt tag

Természetesen. De csak USA-ból érkező nagyértékű/nagyméretű csomag esetén volt rá szükség.

(#46) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Kicsit parázs a téma, végül is fogható volt, hogy a harmadik hsz után gyakorlatilag felesleges tovább olvasni....
Én speciel sosem vettem még semmi elektronikai cuccot ami mondjuk egy tab lett volna, vagy pc vagy telefon stb... de vettem marha sok modellező cuccot :) Elsősorban kínából, mert ők kevesebb mint félárban vannak postával, ha máshol nincs akkor meg amcsiból.

Mindig oly szépen eltervezi az ember, hogy az a verda bizony kell és csak $450 sz ára (tegyük fel amcsiból vesszük)
Erre gyorsan ugrik kb $80 posta, mert ugye nehéz mint a dög (egy komolyabb szerkezet, ami már nem csak úgy poroszkál nyom 4-7 kg-ot főleg dobozolva.)
Miután túl jutottunk a checkout-on, ölbe tett kézzel várhatjuk a postást. Na ja, mondjuk érdemes valami mást is csinálni abban a 3-4 hétben mire jön is.
Itt ugye ketté válik a sztori. Van itt oly szerencsés júzer, aki egyszer sem kapott be egy ellenőrzést, és vannak akik igen.
Mi, akik nem egy zsebkendő méretű kütyüt rendelünk be 20 dekával, gyakorlatilag mindig megszívjuk a pipát :( Rendelést követően két - három hétre jön a kis boríték a nagy dobozka helyett, lehet intézni a vámot és fizetni.
És hogy mi után? Ez a legjobb része: nincs itt semmi katalógus, meg találgatás: bekérik azonnal a paypal / hitelkártya számla kivonatot, eladói számlát,email visszaigazolást a rendelésről. Egyszerűbb esetben (és ez dívik 99%-ban, a cuccos dobozában az eladó legfelülre már be készítette a számlát a mi tartalmazza a posta költséget is, mert ugye arra is kell fizetni vámot és áfát is. Amerikából gyakorlatilag sosem kaptam senkitől Gift-ként semmit. Ott kőkeményen veszik, hogy azzal hogy valamit giftként küldenek ki, holott nem az, azért megütik a bokájukat, ha fenn akad a rostán. Cég, webshop, kereskedő soha, semmit nem küld ajándékként, max 1-2 ebayes eladó volt, aki belement.)
Az egyszerűbb eset: megúsztad a vámot és átjött a cucc :) (ilyen elő nem fordul nagyobb, terjedelmesebb, nehezebb termékekkel csak ritka esetben).
Az értelme ennek a féloldalas ömlengésnek csak annyi, hogy amíg csak négy gomb elemet rendelek kintről 0,01 dolcsiért, addig tök jó az ebay és a többiek... aztán meg mindenki kalkulálja, hogy mi éri meg....én speciel nem rendelek garanciális vonatkozású termékeket, mert komoly ára van a visszaküldésnek ( a modellezésben meg nincs gari, max a szabályzóra :) )

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#47) #43960832 válasza tom956ster (#46) üzenetére


#43960832
törölt tag

Legalább valaki leírta, hogy VALÓJÁBAN hogy működik a folyamat. :R Az amcsik tényleg komolyan veszik, de a kisebb csomagok onnan is fennakadás nélkül jöttek nekem. (Legutóbb egy napszemüveg CA-ból.) A 8db 30 centis gitárhangszórót egybedobozolva viszont természetesen vámolták, ami nem meglepő. :)

(#48) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez a cikk kb egy az egyben a Jakab Andor féle, "Ezért nem kapsz tőlem munkát" c. Írására hajaz. Egyértelmű, hogy ellehetetlenítik az ilyen ügyeskedők a komoly, törvényesen vállalkozni próbálókat. Ezerféle területről lehetne példát hozni.

[ Szerkesztve ]

(#49) NivoSzaki


NivoSzaki
tag

(OFF)(I)Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog
2012-09-04 20:33:03
Én komolyan nem értem, hogy minek ide bármilyen konteo.
Főleg akkor, amikor ez a cikk egy címlapon sem látható, szerkesztőségi blogbejegyzés, ha rendelésre írnám, akkor egyrészt tök sok pénzem lenne, másrészt ki lenne emelve a címlapra.(/OFF)(/I)

Eh eh eh eh ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) Bog válasza NivoSzaki (#49) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az oldalon futtatott blogok legfrisebb bejegyzései rotáló módon kikerülnek abba a boxba, minden alkalommal. Évek óta így van.

Egy blogbejegyzés attól címlapos, hogy bekerül a címlapi hírfolyamba és kikerül a hírgyűjtő-hírkereső oldalakra, valamint a közösségi site-okra. Jelen bejegyzésre ez nem igaz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.