Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Na milyen szorgosak lettek! Eztán már csak szoftvereket gyártanak? :D

<-ƘƘ->

(#2) Gyusz


Gyusz
őstag

Már meg is kapta a WHQL minősítést? Talán egy hete jelent meg bétaként.

(#3) Zsubi


Zsubi
őstag

Akkor ezért szokott nekem lefagyni a Mirror's Edge bekapcsolt PhysX-el :W
Pedig letöltöttem hozzá a legújabb patchet, mert előtte meg olyat csinált hogy volt olyan fejezet rész ahol bekapcsolt PhysX-el leesett a game 7-8FPS-re, ez igazából megszűnt de a lefagyást nem tudtam miért lehetett :)

(#4) lsc


lsc
nagyúr

Még szerencse hogy az ati driverek a rosszak.

Az élet kegyetlen .

(#5) proci985 válasza Zsubi (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, azért volt.

kíváncsi vagyok a CS benchez mit szól a driver, ha az ember átnevezi a filet... de nem gonoszkodom inkább;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A leírás alapján a Fallout 3 és a Mirror’s Edge (utóbbi aktivált PhysX esetén) többé már nem fog véletlenszerűen lefagyni a grafikus driver hibájától,

Ez biztosan csak hazugság. Az NV kariknál ilyen nincs, hogy a Mirrors Edge lefagy, meg a Fallout 3 stb...
Ilyen kizárólag az ATI kariknál van, már elnézést. :U

Zsubi: Nem mondod, hogy NV-én is leesik az fps 6-7 fps-re. Nekem nemrég azzal jött valaki itt a PH!-án (milyen videókártyát? topic-ban), hogy persze az ATI szar, mert leesik az fps 6-7-re. Nem értem én már ezt. :U
Talán inkább a játék hibája lehet ez, amit driver-ből lehet kiküszöbölni.

[ Szerkesztve ]

(#7) P.e.t.ya. válasza tzsolesz (#6) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Sőt ..fagy ez mindennel...éljen az S3 Trió+++ :C

(#8) Xmodule válasza tzsolesz (#6) üzenetére


Xmodule
őstag

Hát el kell, hogy keserítselek mert tévedsz! Valóban lefagy a Mirrors Edge PhysX használatával véletlenszerűen. Most leszedem ezt a drivert kíváncsi vagyok javul -e.

Ja amúgy nekem 185.20 van fent.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9) tzsolesz válasza Xmodule (#8) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Csak poén volt. :)
Egyértelmű, hogy a játékban van a hiba, és nem a videókari meghajtójával.

P.e.t.y.a: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Devid_81 válasza lsc (#4) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj máá, de ATI nál ez tök változó, egyik full jó a másik meg bugos. :U
Az nVidiánál meg van olyan is, hogy a rossz csak rosszabb lesz, ez is fejlődés nem? ;] ;] :DDD

...

(#11) lsc válasza Devid_81 (#10) üzenetére


lsc
nagyúr

Végül is ha már nincs új kártya legalább ezzel izgalomban tartják a népet ;] .

Az élet kegyetlen .

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Vérszagra gyűl az éji vad... :U

(#13) P00By válasza #72042496 (#12) üzenetére


P00By
nagyúr

Te tetted ezt, Balika! :D

(#14) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Emberek.. látom jól elvagytok, de nem tudlak követni titeket :F ... talán azért lehet, mert nekem ATIm van :DDD (az utolsó NV karim egy FX5200-as volt)

Mod: de azért jót nevettem ;]
Mod2: Még szép, hogy Balika911 volt... elég csak megnézni az avatarját.. üldözik őt az éji vadak :D

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#15) divrapier


divrapier
tag

jo lenne, ha ez a bugfixelo, optimalizalo lelkesedes akkor is megmaradna, amikor az nV helyrerazodik, vagy ujra nagyobb erofolenybe kerul.
Ebben az elozo mondatban sok fantasztikus elkepzeles van, foleg az elso fele :D

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#16) #72042496 válasza DraXoN (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jaja, simán, enegem az éji vadak, én meg P00By-t, ha még egyszer beszól! ;]

Egyébként nem könnyíti meg a Ph! a dolgomat, mostanában akarok új VGA-t venni, erre mit látok. Az nVidia topicba jönnek az ATI-sok durrogni, ATI topicba meg az nVidia-sok, aztán most hámozzam ki, melyik kártyával járnék jobban. :)

szerk.: Off.

[ Szerkesztve ]

(#17) Zsubi


Zsubi
őstag

Leszedtem az új drivert és most már nem fagy a game ezek szerint csak csináltak vele valamit :DDD :C

(#18) P.e.t.ya. válasza Zsubi (#17) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Újabb adag mariska szállítmányuk érkezett :DDD

(#19) X@b3e


X@b3e
addikt

Nem elég, hogy a kártyákkalgond van teljesítmény-ügyileg, még ez is.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20) tlac


tlac
nagyúr

A Windows XP és Vista operációs rendszerekkel kompatibilis eszközillesztőt a GeForce 6, 7, 8, 9, illetve GTX 200 szériás termékekkel rendelkező felhasználók telepíthetik.

végre! a régi kártyákhoz is adnak frissítést

(#21) Ste válasza tlac (#20) üzenetére


Ste
addikt

már csak az 5-ös széria kellene és számsorod lehetne :)

(#22) Chosen


Chosen
addikt

Szabályszerűen hogyan kellene feltenni ?

Csak ráinstall az előzőre , vagy előtte az letörölni , és úgy ezt?

(#23) tlac válasza Chosen (#22) üzenetére


tlac
nagyúr

én csak rátelepíteni szoktam, nem volt még gondom ebből (bár ati kártyám nem volt még ;] )

[ Szerkesztve ]

(#24) shteer válasza Chosen (#22) üzenetére


shteer
titán

old dirver uninstall, driversweeper, new driver install :)

de én is rá szoktam csak ereszteni :D

..szerintem jónak tűnik

(#25) subaruwrc


subaruwrc
félisten

de csak mert az nv driverek hibátlanok.

(#26) wolruf


wolruf
őstag

A 8800 GTS512-em én is szívok néha driver miatt (bár sose fagy, csak néha összeomlik :D ), de visszasírom az ATI-s időket. Ugyan az lassúcska volt (nem igaz, annó a 1950Pro-m nagyon durva volt :) ), de a képe.... Hát az valami csodás. Sokkal szebbek a színei, az egész valahogy sokkal ... nem is tudom. Szebb a képe na :)

A mostani GeForce-om viszont gyors. Ennyi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#27) Zso2 válasza X@b3e (#19) üzenetére


Zso2
őstag

Mi bajod van neked teljesítményügyileg vaz, ha teljesítményt akarsz vegyél 295-öt vaz vagy 4870x2 és kész.....

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#28) Zso2 válasza subaruwrc (#25) üzenetére


Zso2
őstag

nem értem az ilyen hozzászólásokat, csak hogy bele tudj kötni valamibe, vagy ezt mire érted?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#29) Zso2 válasza wolruf (#26) üzenetére


Zso2
őstag

Akkor menj bele egy kicsit a kalibrálásba és kész..... én betdtam a 8800 gt -m állítani úgy hogy jó legyen. Most 4670-em van de semmivel nem találom szebbnek.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#30) Zso2


Zso2
őstag

Sőt átkozom az amd-ati kombóm, mert a kedvenc rallym a Dirt-el gondja van nem indúl néha, meg ilyenek.. siratom az intel-geforce konfigom.A régebbi gépemben valahogy jobban éreztem az erőt , igaz erősebb is volt a kártya, de sok kis bosszantó gond van az AMD-ATI párosommal.Visszatérek inkább a kék-zöld pároshoz...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#31) subaruwrc válasza Zso2 (#28) üzenetére


subaruwrc
félisten

én azt nem értem miért nem tudod egy hsz-be leírni a mondandódat?
amúgy arra értettem hogy az nv fanok mindig ezzel támadnak hogy az ati driverek milyen szarok. ez biztos sokkal jobb lehet , ha kétnaponta kell frissíteni a drivert...

[ Szerkesztve ]

(#32) TTomax válasza Xmodule (#8) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem csodálom,ha alfa drivert használsz,a 185.20-tol nem is egyszerű megszabadulni.Én is raktam egy új rendszert miatta :DDD :DDD :DDD
Más:
Engem az érdekelne,hogy elolvastátok a hivatalos javítási listát??Ahogy a hozzászolásokat átnéztem nem nagyon.... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33) Chosen válasza subaruwrc (#31) üzenetére


Chosen
addikt

Am 2 féle képpen lehet felfogni:

1: Akkora szar , hogy javítani kell félhavonta ( Nv utáló féle)

2: Az Nv-sekkel jobban törődnek , mert félhavonta ellátnak a legfrissebb optimalizálással, hogy minden a lehető legjobban fusson, míg ATi-nál csak havonta jön egy-egy frissítés ( Nv-fan)

(#34) #72042496 válasza subaruwrc (#31) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ahogy nézem, két játékkal fordulhattak/fordultak elő problémák, ez nem egy olyan nagy ügy. A 8800 GTS-em alá a megjelenése óta kb. 3-4 havonta rakok új drivert, s egyik játékkal sem volt problémám... ATI-nál viszont még így fél évvel a HD48xx sorozat debütálása után is úgy várják az új drivert, mint valami messiást, s ez elég riasztó.

Ha jól vettem ki, azt a nyomorult PowerPlayt pl. máig nem tudták normálisan megcsinálni, pedig az energiagazdálkodás fontosabb, mint hogy egy-két játék fagyogat. Nem, nem vagyok hajlandó 3rd party alkalmazásokkal BIOS-t módosítani, ill. egyéb módon profilokat állítgatni. Oldják meg gyárilag, azért fizetek.

(#35) Zso2 válasza subaruwrc (#31) üzenetére


Zso2
őstag

Vajon miért nem írtam egybe? talán ,mert lejárt a szerkesztési ídő, különben is ne szójjjá be vaz ! :-)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#36) Zso2 válasza subaruwrc (#31) üzenetére


Zso2
őstag

és most külön írom direkt, hogy ne legyen neked jó :W . Mit kell okoskodni? Nem látod mióta olvasom a PH-t ? Gondolod nem ismerem a szabályokat, birom az ilyen okoskodókat. Kinek nyalsz? Most nézem az e-mail címed, kicsit sem vagy fan :D

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#37) Lenry


Lenry
félisten

ez vajon Win7-hez is jó?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) #64791808 válasza Zso2 (#36) üzenetére


#64791808
törölt tag

én kérek elnézést a nevében, hogy szóvá merte tenni, milyen balfasz vagy :)

(#39) Zso2 válasza #64791808 (#38) üzenetére


Zso2
őstag

Téged csak névről ismerlek, már jóideje, de akkor neked se jött le, hogy mitől drran el az ember agya. most pont rosz napot fogott ki nálam, ne akarja már elmagyarázni mit lehet...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#40) TTomax válasza Lenry (#37) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én a vistás drivert raktam fel persze a 64 bites a 64 bites win7-hez.Nekem nagyon szépen működik!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) leviske válasza lsc (#4) üzenetére


leviske
veterán

És még szerencse, hogy azokat kell óránként leszedni és szerencse, hogy azok vannak külön játékokra optimalizálva. :))

[ Szerkesztve ]

(#42) Lenry válasza TTomax (#40) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, akkor én is teszek egy próbát :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) subaruwrc válasza Chosen (#33) üzenetére


subaruwrc
félisten

azért törődnek jobban mert kicsit szart került a palacsintába és megpróbálnak azon szépíteni hogy idáig a felső kategrián kívül minden le volt sz...va.
Balika1911
az egy kiforrott vas szerintem hosszú idő óta a legjobb ár/teljesítmény arányú nv kari elvárható hogy ne legyen gond vele. én ezzel a driver problémával ati részről úgy vagyok hogy nagyrésze user error.nekem idáig a 8.8-as driverrel volt csak bajom de az tényleg hulladék volt. powerplay xd. nem tudom ki híreszteli de asszem 8.10 óta hibátlanul működik. 8.12-be biztosan.

Zso2
kinek nyalok? nem értem a kérdést. nem írom le a választ ami zsigerből jönne mert rossz napod van :))

(#44) TTomax válasza subaruwrc (#43) üzenetére


TTomax
nagyúr

powerplay xd. nem tudom ki híreszteli de asszem 8.10 óta hibátlanul működik. 8.12-be biztosan.
WTF???Mióta? :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#45) subaruwrc válasza TTomax (#44) üzenetére


subaruwrc
félisten

nah főzseni.
kérdezd meg Abu-t asszem ő írta. engem nem nagyon érdekel. att profilt használok :))

(#46) barnam_ válasza Zso2 (#36) üzenetére


barnam_
nagyúr

És szerinted az, hogy olvastad a szabályzatot, mentesít alóla? :U

(#47) TTomax válasza subaruwrc (#45) üzenetére


TTomax
nagyúr

Látod okoska,amihez neked ATT kell,az nekünk megy driver meg bios szinten.... MATT... ;]

sanzi89
Rosszul hiszed,nézz bele a pdf-be....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48) sanzi89 válasza tlac (#20) üzenetére


sanzi89
addikt

Nem hiszem, hogy frissítették volna, a kutya nem foglalkozik a régi VGA-kkal. Nem hogy fejleszteni rá. Az régi drivereket "belecsomagolták" ebbe, és rányomtak egy új verziószámot.

Cerebellum nem kellesz te ide, ha a beszóláson kívül más nem megy. Valahogy bárhol látom a kommented, mindegyik kötöszködés. Valami gyerekkori trauma?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#49) subaruwrc válasza TTomax (#47) üzenetére


subaruwrc
félisten

fúúúhha. rohanok is nv-t venni és megyek fikázni az atit mert ennyit nem tudok megoldani :DDD
nem érted amit csipogok. ÉN att-t használok. nem azért mert anélkül nem megy a powerplay. hanem mert tuniingolom a karit ;) ilyen elvetemült állat vagyok

[ Szerkesztve ]

(#50) Skizz válasza TTomax (#47) üzenetére


Skizz
addikt

Biztos magától ugrik 500/750-re a gpu/mem. freki, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.