Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Már többször felmerült bennem a kérdés: ezt a wifi routerek is támogatják? Mármint kisebb lagot?

⭐ Stella

(#2) 7time válasza radi8tor (#1) üzenetére


7time
senior tag

A kisebb lag egy baromság, az esetek 90% a gép és a játékszerver közötti kapcsolatban keletkezik a lag amit ez a killerLAN sem tud orvosolni, egyetlen dolog amit csinál hogy a Windowsban a játékok kapnak minden prioritást, nekem van ilyen LAN vezérlőm és a WOT Ping egyetlen milliszekundummal sem lett jobb mint egy közönséges LAN -al.

(#3) F34R válasza 7time (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor ennek nagy marketing szaga van.

(#4) hengelhof


hengelhof
senior tag

Miért tesznek bele egyáltalán USB 2-t? Sok van még raktáron?

(#5) mghltm válasza hengelhof (#4) üzenetére


mghltm
addikt

hivatalosan ezt tudja a z97:

USB Revision 3.0/2.0
# of USB Ports 14
USB 3.0 6
USB 2.0 8

ahhoz hogy az osszes usb port 3.0-as legyen, meg egy vezerlore lenne szukseg ( asmedia, etron, nec / renesas, fresco logic )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6) Duree


Duree
veterán

Igéretes darab,azt tudja mint a nagyok,de remélem kicsi lap kicsi árral lesz.

duree54

(#7) 7time válasza F34R (#3) üzenetére


7time
senior tag

Hát ja, arról nem beszélve hogy a vezérlő szoftver bugos volt és 6 hónapot vártam egy javításra.

(#8) #65675776 válasza F34R (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennek abban az időszakban lett volna értelme, amikor még nagy divatja volt a LANParty-knak. Ott ért volna egy keveset, legalábbis kimutatható mértékű csökkenést a pinghez képest.

Egyébként jók lehetnek ezek a Killer NIC-ek, de akárhol járok inkább csak a problémákat olvasom velük kapcsolatban. A játékoknak előnyt adnak, cserébe sima használatnál meg sokszor megbízhatatlanok.

(#9) mghltm válasza Duree (#6) üzenetére


mghltm
addikt

a "sima" br 43-46e, az ack-n killer a wlan es m.2 foglalat van a hatoldalan, en br 50e korul tippelem

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) 7time válasza #65675776 (#8) üzenetére


7time
senior tag

Konkrétan volt amikor a 100M netten 2Mb/s töltött le és nem bírta helyrehozni még az sem ha leszedtem a szoftvert de nem ez volt az egyetlen hiba, szerencsére mára ezek megoldódtak de nem mondanám hogy elkapkodták.

[ Szerkesztve ]

(#11) AxBattler válasza mghltm (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, végre egy M.2-es port!
Ezt, meg az mSATA-t úgyis lespórolták eddig...

És ahogy nézem, itt jól helyezték el, vagyis nem limitált a mérete, mint az Asrock Z97E-ITX/AC-en:

Mondjuk még így is inkább az Asrock-ot venném, az MSI nem érné meg nekem a +13k-s felárat. Persze a hálózati vezérlő, meg a jobb alaplapi hangkártya jól jöhet...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Jack@l válasza #65675776 (#8) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem tudom melyik az a lan party ahol egy 100mbit-es hálókártya normális switch-el ne tudná ellátni a szerepét hálós játákokban... A többieknek ott a killer hálókártya, vegye vigye a sok "gamer". :D
(tudom van akinek a 2ms-es ping egetrengető)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13) gianni85


gianni85
veterán

Vajon a sima Gaming AC-n miért nem lehetett ilyen elrendezést használni? Gondolok főleg a CPU socket elhelyezésre. Itt már normálisan elférnek toronyhűtők, előbbinél meg nem.

(#14) XmoD


XmoD
aktív tag

Az audio boost csak nekem tunt fel rajta ?

(#15) gmaci78


gmaci78
tag

Ez miez? Most komolyan ez a deszka kiknek készült? Mert a nevében gaming, de szerintem ez elírás. :W

Geri

(#16) jim bcs válasza gianni85 (#13) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Előzőeknél mint pl. a B85I Gaming is aminél közelebb van a cpu foglalat mint másoknál, bőven elfér egy 92mm-es ventivel szerelt torony ami bőven elég még oc esetén is. ;)

íme néhány darab
DEEPCOOL ICE EDGE MINI FS V2.0
DEEPCOOL GAMMAXX 200
DEEPCOOL ICEEDGE 400 XT
THERMALRIGHT TRUE Spirit 90M Rev.A
RAIJINTEK Rhea
RAIJINTEK Aidos
XIGMATEK Loki II

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#17) Tikakukac


Tikakukac
titán

Egy AW notiban na mire sikerült felpakolni az ilyen "gyilok" karit rendesen. Jézusom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) Andrejka


Andrejka
csendes tag

Nekem Z87-GD65 GAMING alaplapom van ezzel a killer lan hálókártyával, de semmi különbség nincs egy normál, 3ezer forintos TP-Link hálókártyához képest. Marketing bullshit ez egész, de ettől függetlenül ezek szuper alaplapok. :)

(#19) #65675776 válasza Jack@l (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az értelme kifejezés tényleg erős volt. De ott még lehetett volna mérhető különbség. (1 ms vs 2 ms) Érezni mondjuk abból sem lehetett volna semmit.

(#20) draco31


draco31
veterán

Mennyi minden elfér már egy ilyen kicsi lapon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21) Duree válasza mghltm (#9) üzenetére


Duree
veterán

Hát ez nem éppen a kicsi ár kategória,de még azért elviselhetö.

duree54

(#22) cacasz02 válasza Andrejka (#18) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Én most vettem egy b85m-et amin ugyancsk killer van és az előző realtecnél érezhetően jó, pláne hogy ki lehet lőni a nemkívánt kapcsolatokat. A nagy előnye hogy saját arm processzorról dolgozik, és nem teheli a cpu-t mint az egyéb hasonló programok. Bf4 alatt ez nem elhanyagolható.

[ Szerkesztve ]

(#23) 7time válasza cacasz02 (#22) üzenetére


7time
senior tag

Az 1 magos CPU-k korában volt probléma a hálózatkezelés de most amikor 4+ CPU vannak amiből általában 1-2 mag csak pihenget ez már nem lehet probléma.

(#24) cacasz02 válasza 7time (#23) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Erősebb játék alatt nincs pihi, pláne unparkal. De mondom lehet érezni a hitregnél. Bár egy cs alatt már mindegy tényleg.

(#25) HookR válasza mghltm (#9) üzenetére


HookR
addikt

Ha jól látom, a wlan kártya is M.2 slotban csücsül, ám a hátlapi 42/60mm-rel szemben abba csak 30mm-es kártya fér.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#26) mghltm válasza HookR (#25) üzenetére


mghltm
addikt

jol latod, az is m.2-es foglalat a doksi szerint, de a merete miatt csak a wlan kartya fer bele, alulra mehet a 42/60-as ssd

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#27) pakriksz válasza cacasz02 (#24) üzenetére


pakriksz
őstag

olyan ez mint az "audiofileknél" "hallja" hogy a digitális adat milyen kábelen megy, sőt még azt is hogy milyen irányban van bedugva a cucc a konnektorba...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#28) NandoXXL válasza pakriksz (#27) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nem értheted 'erősebb játékok'-hoz tervezték ;]

(#29) MineFox54


MineFox54
őstag

Összefutott a nyálamban a száj :D

(#30) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Nekem egy MSI Z87-GD65 Gaming van, egy Killer E2200 NIC-val. Alapvetően nagyon jó kis NIC, viszont az MSI vezérlőprogija nagyon sokszor problémát okozott játékok alatt.

Főként CS:GO alatt, de WoW közben is a ping felmászott 800 ms-re. Na már most mikor versengőben történik ez, kicsit felbosszant hogy vettél egy alaplapot 40.000 forintért, és ezt kapod. Ez rendszeresen előfordult, így uninstall lett a Killer Network Manager vége.

Alapvetően nincs bajom vele. És eléggé marketing valóban. Viszont ez csak a saját véleményem / tapasztalatom. :)

Őszintén szólva a TP-Link WRT841ND-men lévő OpenWRT-nek jobb QoS-je van mint a Killer Network Managernek... na mindegy.

(#32) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Brutál kis lapocska. :C Lassan nekem is össze kell dobnom egy minit a nappaliba. Már úgy is rég töröm a fejem, és a hardverek egyre többet,és egyre kisebb méretben tudnak, ráadásul még kisebb fogyasztás mellett is.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.