Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Ááá, ez nem lehet igaz. Aerosmith jött PC-re ezt pedig kihagyják. Szívesen becserélném. :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) Kasza08


Kasza08
őstag

Na akkor ezt még meg várom Xbox-ra:)
Bár attól tartok kell hozzá gitár is:(

[ Szerkesztve ]

(#3) Jander


Jander
senior tag

Jesszus, honnan szedték elő a Suicidal Tendences-t :D tinikorom óta nem riogattam magam hasonló énekhanggal! A Stacked Actors viszont az egyik kedvenc számom a Foo Fighters-től. Sajna az egész műgitárosdival az a bajom, hogy rendes gitár után valahogy nem nagyon izgat (nem mintha le tudnám játszani a nagyon technikás számokat... de akkor is). Mindegy a zenék jók!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) rootkiller


rootkiller
őstag

Vicc lehet ez a Guitar Hero. Én élőbe szerezek zenélni. :D

Artengo TR 990 Pro

(#5) tiv83us válasza rootkiller (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Persze, hogy eloben az igazi, de nem mindenki zenesz es ezek a jatekok kituno szorakozast tudnak nyujtani 10-80 eves korig olyanoknak is, akik eletukben meg igazi hangszert sem fogtak a kezukben.

ON: Kar, hogy nem Rock Band-re jon, a GH: WT-ben hatalmasat csalodtam sajnos, ezert tobbet elo sem veszem a lemezt. Egyszer vegigdoboltam a hard career-ert es ki is merult a szorakozas.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) rootkiller válasza tiv83us (#5) üzenetére


rootkiller
őstag

Amúgy mennyire bonyolult GH-ban dobolni?

Artengo TR 990 Pro

(#7) tiv83us válasza rootkiller (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

Eleg kozel all az igazi dobolashoz, termeszetesen nincs masodik bass drum pedal es hi-hat pedal, a gyari RB dob 4 padbol all, a baloldali szimulalja a snare-t, a masik harom pedig a hi-tom, mid-tom, floor-tom/crash cymbal.

A World Tour egy snare-t, ket tom-ot es ket cint hasznal, de ugyancsak egy pedallal.

En az ION Drum Rocker-t hasznalom, ahol kulon van egy hi-hat es egy crash cymbal, tovabba lehet hozza kulon opcionalisan rendelni egy ride-ot.

Itt a Rock Band gyari dob, ez a GH: WT dob, ez pedig amit en hasznalok /nem csak a Rock Bandhez, hanem kulso elektromos dobkent is, az akusztikus kicsit megolne a szomszedaimat, ok meg engem/.

Ez most egy durva pelda lesz, de ebben a szamban peldaul megfigyelheto, hogy kifejezetten hatrany az egy pedal, megha igy lebutitva egyszerubnek is tunik.

De hogy a kerdesedre is valaszoljak, nem bonyolult dobolni, egy alap technikat kell kifejleszteni es nem art nemi ritmus erzek. :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) KrAt válasza tiv83us (#7) üzenetére


KrAt
veterán

Uramisten... :Y Én 20mp után elveszítettem a fonalat.. :D Hát ez durva..

(#9) rootkiller válasza tiv83us (#7) üzenetére


rootkiller
őstag

Hát ezt egy nem dobosnak elég nehéz leütni, nekem meg azért lenne nehéz mert megszoktam a saját beállításaimat, meg alapvetően azt, hogy a pergő a lábam között, és keresztbe ütöm a lábcint, meg stb, egy ilyen összeállítás nekem már csak effekt perkapadként tenné meg.
dobom

Artengo TR 990 Pro

(#10) Nunder


Nunder
őstag

Elég szép összeállítás. Mondjuk szerény személyem betett volna még egy két számot de mivel nincs beleszólás... Ilyenkor sajnálom hogy nincs boxom. De az előző cikkhez írtak még mindig állnak: karakterek :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) kukac7 válasza Kasza08 (#2) üzenetére


kukac7
tag

tuti kell hozza gitar vagy dob vagy mikrofon.

(#12) tiv83us válasza rootkiller (#9) üzenetére


tiv83us
veterán

Termeszetesen maga a szett max egy gyakorlo padnak felel meg, a technikaja teljesen mas, mint az igazi dobnak.
A snare of korsz az akusztikus szetteken a labad kozott van es persze, hogy a hi-hat-et keresztbe utod, de ezek jatekszerek, nem hangszerek. Az enyem sem hangszer, hanem egy gyakorlo pad, amibe beletudok programozni vagy 200 effektet.

Ha lenne alaksorom, akkor mar reg egy ilyen figyelne benne, dehat 30 emeletes hazban nem tehetem meg jelenleg. :(

Tetszik a szetted, bar nekem hianyozna meg legalabb egy mid-tom onnan :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13) rootkiller válasza tiv83us (#12) üzenetére


rootkiller
őstag

Nekem fater unokatesójánál fasza helyem van, nyugodtan üthetem, ott senkit nem érdekel, sőt van, hogy Vilibá alszik, mikor én dobolok.

Amúgy hogy tudod programozni ezt a Guitar Hero-s dobot?

Artengo TR 990 Pro

(#14) Nunder válasza tiv83us (#12) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem meg ha lenne fölös 230k-m akkor egy ilyen pihenne a garázsban :D :Ibanez S Prestige

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) tiv83us válasza rootkiller (#13) üzenetére


tiv83us
veterán

Azt sehogy, ezt hasznalom mind a Rock Band-hez, mind a GH-hoz, bar utobbival kevesbe kompatibilis, ezert is adtam fel egyszeri vegigjatszas utan.
Egyebkent van hozza egy sound modul, ezzel elkulonitve is hasznalhato a jatektol, mint gyakorlo elektromos szett, kb 500 hangot tudok raprogramozni a fenti cucc segitsegevel.
Igy az egesz cucc kb annyiba fajt, mint egy normalisabb kezdo akusztikus szett, csak arra ugye nem lehet fulest kotni...:(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) tiv83us válasza Nunder (#14) üzenetére


tiv83us
veterán

En nejemnek most vettem karacsonyra ezt a B.C. Rich-et, egy Fender erositovel, ugyhogy most egyelore eleg a hangszerekbol, enni is kene valamibol :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) Nunder válasza tiv83us (#16) üzenetére


Nunder
őstag

Nem akarsz örökbe fogadni? :DDD Nejed örülhetett neki. Erőlködő mekkora?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) tiv83us válasza Nunder (#17) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez lenne az.
Asszem 10W-s, de egyszer csavartuk fel felig kb a hangerot olyan 30mp-re, szerintem a fel haz azt hitte, hogy mini koncertet adtunk :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) Nunder válasza tiv83us (#18) üzenetére


Nunder
őstag

Panelba (ha jól vettem ki ott laksz) még sok is. Mondjuk haver is panelba lakik neki meg agy 100W-os Fender kombója van :Y Hát nem igazán tekerte még fel a házban a potmétert 0.5-1 től nagyobbra mert akkor már remegtek az ablakok. De a próbateremben se húzza fel 2.5nél többre mégis akkorát szól hogy ihaj. De egyébként ebből a kis kombóból egy frankó multipedállal olyan hangot ki lehet hozni mint egy 120Wos csöves erőködőből. De pedál mindenképp kell mellé mert az alap gyári torzítások erős hátránnyal küszködnek. Habár a Fender esetében ez sem mindig igaz.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20) rootkiller válasza tiv83us (#18) üzenetére


rootkiller
őstag

Havernek egy 100W fenderje van, nah az megszólal.

Artengo TR 990 Pro

(#21) tiv83us válasza Nunder (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat nem egeszen panel, egy 30 emeletes apartman building :))
De sajnos igy is elegge athallatszanak a dolgok :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) Nunder válasza tiv83us (#21) üzenetére


Nunder
őstag

Nem probléma: tojástartókkal duplán beburkolni a falat és kész :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) rootkiller válasza Nunder (#22) üzenetére


rootkiller
őstag

Azért ez nem ilyen egyszerű. Stúdiószivaccsal kéne megcsinálni az egészet, hogy jó legyen.

Artengo TR 990 Pro

(#24) Nunder válasza rootkiller (#23) üzenetére


Nunder
őstag

Szvsz az én verzióm jóval pénztárcakímélőbb és nem is biztos hogy a szivaccsal meg lehetne oldani a tökéletes szigetelést...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#25) rootkiller válasza Nunder (#24) üzenetére


rootkiller
őstag

De a tojástartó se sokat segít.

Artengo TR 990 Pro

(#26) tiv83us válasza Nunder (#22) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem jo, mert a gitart ugyan megfogna valamelyest, de ha egy akusztikus dobon rakuldom a bass-pedalt, mondjuk egy heavy metal, vagy egy progressive rock szamban, akkor a tojastartoimmal egyutt fognak agyonverni az alattam lakok...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) Nunder válasza rootkiller (#25) üzenetére


Nunder
őstag

Nem hát de csak a pojén kedvéjért írtam! :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#28) flash-


flash-
veterán

Amugy jobban jártok ha nem veszitek meg a death magnetic albumot, hanem letöltitek a gitar hero remestered változatot torrenten!
jobban szól mint az eredeti cd!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29) Scotty


Scotty
tag

Inkább itt is megkérdem (xbox topicba már írtam): Szerintetek a Logitech dobja megéri a dupla árat a GH-s dobbal szemben? Esetleg van valakinek Logitech-e? Tavasszal volt GH-s dobom, de eladtam. Most újra rákattantam, megint akarok venni, de nem tudom eldönteni melyik legyen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.