Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VargaI


VargaI
senior tag

...Ott azt hiszem egy 3 perces menet 2000 Ft, bár attól függ mire ülsz fel.... :Y
Jujj. Miről is van szó? :DDD
Bocs nem tudtam kihagyni...:U
peace :R

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#2) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Nekem nagyon tetszett a cikk, bár egy kicsit elfogult vagyok, hiszen kedvelem a Feri bácsikat. Sok érdekes dolgot hallhat tőlük az ember.

Mellesleg irigylem a fiad. Mindig is vonzottak az ilyen nagy monstrumok, de sosem volt alkalmam kipróbálni őket. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3) 7


7
addikt

Hiába no, téged sem az operatőri vénád miatt szeretünk ;).
Amúgy a téma erősen deja vu, már kifejtetted nemrég, néhol még jobban is. De, ha esetleg látnám valahol Feri bácsit, ráköszönök, s megkínálom avval, amim épp van. :)

[Szerkesztve]

(#4) #43960832


#43960832
törölt tag

Miért van az, hogy a Te írásaid mindig a monitorhoz szögeznek? És miért vagyok újra kisgyerek, amikor olvasom őket? Tudsz valamit, gratulálok. :R

(#5) b0rZ


b0rZ
aktív tag

a mi gugank!!!!!!!!

neha elgondolkozom miert vannak ekkora kulonbsegek ember es ember kozott.. tudom nem lehetunk egyformak, ne is legyunk.. de az hogy elindulok reggel munkaba, es az elso sarkon mar nem engedi el az autostars a szirenazo mentot, vagy a kovetkezon a haverunk raparkol a zebrara..
ez a guga meg meleg levest visz az otvenes melosnak..

:respect:

(#6) marcee


marcee
addikt

Guga basszus, kegyetlen jól írsz! :R

\m/

(#7) DarkByte válasza b0rZ (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Valahogyan én is így vagyok ezzel. :) Guga írásaiban mindig van valami ami megfog, arról nem is beszélve, hogy képes úgy leírni azt hogy vévigolvassam az elejétől a végéig. Ha lesz egyszer valamilyen best of szavazás a logout-on, akkor az ''Élet'' kategóriában eléggé esélyes vagy szerintem. Gratula! Csak így tovább. :C

(#8) guga


guga
Közösségépítő

Höhhhnyeee, megdörgölöm már a szememet kicsit :D
Köszi mindenkinek.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Ismét nagyon jó kis történet! :R
Szerencsések a gyerekeid. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) ktg3


ktg3
őstag

nekem is volt ilyen feri bácsis sztori..
fiatal vagyok és zpbe (felülről nyitott szórakozóhely--el van kerítve) járok de egyszer nem volt kedvem bemenni 1edül voltam leültem 1 betonra 1 üveg bor társaságába..

így ülök és egyszer csak odajön egy öreg hajléktalan és megkérdezi h leülhet e...
mondom miért ne ülhetne--és leült és megkínált 1 sörrel...
egy hajléktalan engem-nem akartam elfogadni de erősködött

az is durva volt h nem tarchált le semmivel vagy ilyesmi..
pl rendesebb volt nálam mert volt bkv bérlete (velem ellentétben :U )

elmondta h neki holnap lesz az 57. szülinapja és h most nemrég halt meg a neje..
és elbeszélgettünk a mai és a régi világról szocializmus ilyesmi..

komolyan ez a legjobb arra h az ember tanuljon bármit is és h átérezze átélje h mi volt rége milyen is volt az meg egyébként is...

kb 2 órája beszélgettünk ..
ület mellettünk kb egy 10 fős társaság abból odajött 1 öltönyös!!! gyerek lehetett olyan idős mint én-és akkor ő is odajött beszélni..
közben kihallatszott bőve a zene és eldumáltunk jó sokáig

és büszke voltam magamra h még 1 ilyen öltönyös fiatalt is rá lehet bírni szónélkül h üljön oda


nagyon jó este volt és örültem neki h nem mentem be bulizni egyet!
csak ennyi

(#11) tuskooo


tuskooo
addikt

Hú hallod...te nem akarsz könyveket írni? Vagy valami..állati jó stílusod van, végig leköti az embert.

(#12) Stiky válasza tuskooo (#11) üzenetére


Stiky
senior tag

Jah, simán írhatna. Sztem vinnék mint a cukrot :C Egyébként jó kis írást tehettünk a magunkévá. A videót most töltikézem, meglesem azt is természetesen.
Sajnos az ilyen Feri bácsikból egyre kevesebb van. Pedig emlékszem a mi környékünkön is volt egy idős bácsi aki mindíg behívott egy málnaszörpre, ha épp arra játszottunk. Történeteket is mesélt, sokat, de sajnos 8-9 évesek lehetünk, nem sok minden maradt meg. :)) Mindenesetre köszi ismét ezt az írást :R

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#13) 7


7
addikt

Engem is egy ''Feri bácsi'' tanított meg síelni. A nevére már nem emlékszem, kis taknyos voltam, 6-ot se töltöttem. Senkire nem hallgattam, csúsztam a lejtőn, lerúgtam a lécem, gurultam a lejtőn, szüleim meg szedtek össze. Én nevettem, ők kevésbé.
Aztán egyszer a buszon valahogy beszédbe elegyedtek az öreggel. Ő szólította-e meg őket, nem tudom, de valószínű. Mondta, hogy tenne velem egy próbát. Tett. Azóta síelek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.