Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

Jó írás, asszem elmarad a kis evés amit most terveztem :D

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nálunk szerencsére nincsenek ilyen rések a konyhába a bútorok között.Meg mögé se tudna semmi se beesni, mivel van a munkalapon egy takaró szegély.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Ferdzsoo válasza Blaise (#1) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. Esküszöm dettó nálam a szitu! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4) koob válasza Ferdzsoo (#3) üzenetére


koob
senior tag

vacsiztál volna baszki? :DDD

(#5) Omega81


Omega81
senior tag

A kávézás elmaradt, de elmaradt a reggeli is. A hűtőben van kaja, de egyikhez sincs kedvem, kisboltba meg köcsögök az eladók, inkább maradtam.
Az ebéd? El is felejtettem, inkább szomjas voltam. Délután ettem dinnyét, jó hideg volt és lefeküdtem utána aludni. Tényleg, ti megeszitek a magját? Rühellem, mikor valaki félórákig kotorja belőle, én úgy ahogy van megeszem, de az almát is csutkástól, vörös hagymát meg úgy harapom, mint az almát. Paraszt vagyok?


Abszolút sokszor vagyok így mostanában. Nem főzöm le a kávét, és enni sincs kedvem, pedig minden van a hűtőben. Ma is még semmi, csak vagyok...
Dinnye magostól, alma csutkástól, vöröshagymaharapás szintén, ezt én is így szoktam. ;)

Jó írás megint, köszi.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#6) azbest


azbest
félisten

A kollégiumokban is vannak durva emberek... néhányan annyira igénytelenek, hogy azt ránézésre nem is gondolná az ember... pl akit nem izgat az hogy hónapok óta ugyanabban az ágyneműben alszik (''természetesen'' nem is ágyaz be vagy ilyesmi, ahohgy kiklet belőle úgy van, majd fekszik vissza)... és midenütt morzsa, kaja csomagálós és mosatlan edények jelzik az útját (ami akár hetekig is egy helyben van). A szobánkat párszor már kitakarítottam, söprés, mosás, de azért nem viszem túlzásba sem... főleg, mert a trehányabb emberke 1-2 nap alatt újratermeli maga körül...
Huh... 2 hét és megtudom fél évre - egy évre milyen szobatársaim lesznek.
Ja és a több szobához tartozó közös konyha pedig kész horror egy hétvége után... főzelékkel beborítva, többféle kaja maradványai ráégve.... uhh volt hogy inkább hideg kaját ettem napokig... minden tiszteletem a takarítóké.

[Szerkesztve]

(#7) jeges


jeges
senior tag

alma mindig csutkával együtt.
dinnye mindig magostul
vöröshagymát szeletbe', de fokhagymát egybe

(#8) SzTomcat


SzTomcat
csendes tag

Ha már igenytelenségről beszélünk, akkor íme pár video a pecsi jakabhegyi koleszban lako Tibiröl: :)
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Itt a vége, fuss el véle!

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ehh, azok a durva szélsőséges példák ebben az írásban... :P Bár az étvágyam természetesen nem ment el, azt nem könnyű elvenni :DDD

A véleményem az ennyire igénytelen emberekről, hogy az ilyenek már elvesztették a tartást, a méltóságukat, és nem tudom, hogy emberi méltóságukat őrzik-e még...

Mondjuk ha most megnéznétek a házamat, ahol élek, azt mondhatnátok, bagoly mondja... :P

Állatok között élünk, én tudom, mi az a kosz :D Ráadásul hogy mi az, amit egész bnapos takarítással sem lehet kivédeni :D Naponta többször Domestosozzuk a csempepadlót, de még az sem elég, az elszíneződött fugákból árad a kutyák szaga. Az előszobában skót juhászok laknak négyen a nap egyik felében, nagy a szőrük =>hullik belőlük a homok kilóra és még büdösebbek is; a nappaliban máltai selyemkutyák, kicsik, de nagyon sokan (ezeket tenyésztjük), és rendszerint van úgy össz. 5-10 kiskutyájuk, akik még nem szobatiszták. De a nagyobbak sem mindig. Komolyan mondom, a kutya az egyik legmocsoktermelőbb háziállat :DDD Én már megszoktam, és ráadásul a (valszeg) porallergiám és az orcsöppözés miatt nem érzem teljesen a szagokat, csak az a gáz, amikor valaki vendég jön.

Kint kecskéink vannak. Jó kis trágyaszag körülöttük almozáskor, ráadásul X ezer légy kering a kertünkben, hiába kap el a többtízezer Ft-os légycsapta ötezret pár nap alatt, ha vissza is termelődik.
Én magam is bűzlök a nap végére. 40 fokban gumicsizmában és hosszú farmerban kecskekarámot építeni azért nem kutya, alig bírok aztán nap végén levedleni :D

Tehát vannak helyzetek, ahol egyszerűen nem lehet higiénikusnak lenni. Bár a házimunkát tesóim csinálják, én a kertért felelek, szóval csak azt mondhatom, amit látok :D De tény, hogy néha nekem is el kell mosogatnom úgy kb minden edényt (mosogatónap :P), hogy legalább akkor legyenek teljesen tiszták, lesikálva zsírmentesen satöbbi :DDD

(#10) erdoke válasza SzTomcat (#8) üzenetére


erdoke
titán

A linkekből törölni kell egy szakaszt, de a tartalom húbazz! :Y :O

A legjobb aláírás a héten

(#11) Crystalheart válasza SzTomcat (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Csak most néztem meg a videókat... kb lehidaltam :D De hogy mindenki ott járkál bent a trutymóban... :DDD

(#12) Protezis


Protezis
őstag

Mind az irast, mind a hozzaszolasokat eves kozben olvastam el. A videok... hab a tortan.. nem. Cseresznye a habon :DDD

Es nem az a szornyu, hogy meg ehes vagyok, hanem az, hogy elfogyott a kajam. Sok van meg reggelig :(

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.