Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Jó lesz! :K

(#2) anorche1


anorche1
őstag

Elképesztő :Y

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3) Def26


Def26
félisten

Jetek. :D

Már kérdeztem a másik topikban is, itt is felteszem, hogy a videóban csak xbox 360 és ps3 megjelenés van. PC -re mikor jelenik meg?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez brutálisan jól néz ki :C

kengyel

(#5) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Érdekes, valahogy a karakter váltásos dolgot én máshogy képzeltem, de azért várjuk.

Mit is kéne ide írni?

(#6) negyven2 válasza Def26 (#3) üzenetére


negyven2
veterán

Majd ha kiadják, de egyelőre csak X60/Ps3-ra jön (videó is ezekből van)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#7) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Ez piszkosul jól néz ki...úgy érzem kell építeni valami PC-t neki :U

(#8) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Meg hát! :DD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#9) Physicist03 válasza P.e.t.ya. (#7) üzenetére


Physicist03
senior tag

PC-re nem is jelenik meg :DDD Legalábbis egyelőre úgy néz ki :(

[ Szerkesztve ]

(#10) P.e.t.ya. válasza Physicist03 (#9) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Akkor még jobb is így...ikszboksz vánra kell spórolni :DDD

(#11) csaba951 válasza Def26 (#3) üzenetére


csaba951
veterán

Hivatalos időpont még nincs rá. Sőt, hivatalos bejelentés sem, hogy egyáltalán érkezik rá. Pár online boltban viszont már felvesznek rá előrendelést. Én úgy tippelem, hogy a konzolos megjelenés után 3-6 hónappal megjelenik végre PC-n is.

(#12) #57919488 válasza Physicist03 (#9) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szokas szerint kb. fel ev csuszassal jon majd ki :K

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát apukám ezt PC-n fogjuk tolni. Ez tuti nem PS3 vagy X360 gameplay! GTA IV alatt is meghaltak ezek a gépek.

(#14) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Must Have/Instanst Get :Y :C

Nem tudom hogy tudok-e majd várni egy PS4 verzióra, vagy megjelenéskor szerzek kölcsönbe egy X360-at esetleg PS3-at pár hétre. :)

(#15) Def26
Mi van ha PS4-en futott? ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#15) Def26 válasza Xirtam (#13) üzenetére


Def26
félisten

Ott vannak a ps3 gombok a videóban. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a cucc KELL! Még ha egy XBOX360 is az ára :C

All→M8

(#17) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kész, megvettek kilóra, ez eszméletlen jó lesz. Ha a sztori szar is lesz, még mindig multizhatok... ami azért egy ilyen játéknál nem kicsit lesz élvezetes, főleg ekkora vidéknél. Annyi de annyi potenciál van benne...

Ideje kutatnom a lehetőségek után, hogy ki adna el majd megjelenés előtti példányt...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) #57919488 válasza Xirtam (#13) üzenetére


#57919488
törölt tag

Vagy nextgen :P

(#19) munky


munky
őstag

Az eddigi videók nem hoztak lázba. De így, hogy mutattak is végre valamit a játékból teljesen megváltozott a véleményem az egészről. Hangulatos volt és tetszik, hogy vannak érdemi újítások is a játékmenetben.

(#20) Xirtam válasza Def26 (#15) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát nem tudom. Nem hiszek ennek. Túlságosan szép mozgás közben, hogy ez konzol legyen. :U

(#21) Televan74


Televan74
nagyúr

Irigy vagyok. Már megint. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Helmoras


Helmoras
őstag

Erre biztos benevezek majd, idővel :)

(#23) Xirtam


Xirtam
veterán

Nagyon tetszik meg minden. De vicc, hogy 2013-ban képtelenek egy FullHD videót feltenni, így is tömörít a Youtube. Nem hogy 720p-be nézegessem a gameplay-t. :W

(#24) Cthulhu Dawn válasza Xirtam (#23) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem YT még nem renderelte le.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#25) negyven2 válasza Xirtam (#23) üzenetére


negyven2
veterán

Mivel valoszinuleg 720p-ben futni a konzolokon is es elvileg onnan van a video is. Amugy az osszes Rockstar jatek konzolos videoja max. 720p. A PC-sek meg 1080p a Youtube-on.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#26) UnSkilleD válasza Xirtam (#23) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ha maga a game 720p vagy az alatti felbontáson fut (ami elég valószínű) akkor minek belőle 1080asat csinálni?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#27) zenwalk


zenwalk
senior tag

Egyébként már elő lehet rendelni itthon is PC-re.

(#28) elistvan


elistvan
senior tag

A videó nagyon tetszik az egész táj nagyon hangulatos és szép. Bizonyára megint atomerőmű kell majd alá ha egyszer végre pc-re is megjelenik. De hát ilyen ez a popszakma. :DD

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#29) Def26


Def26
félisten

Egyébként elég szépen összehozták a grafikát, ha ez tényleg xbox 360/ ps3 -on futott. AA is van rendesen a tereptárgyakon, nem olyan recések.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) zenwalk


zenwalk
senior tag

Azt lehet tudni, hogy next gen konzolokra mikor jön?

(#31) tomy0628


tomy0628
aktív tag

Kérdés hogy mi lesz pc-re a hardverigény, már ha lesz.

(#32) tDr1v3r válasza UnSkilleD (#26) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Minimum felskálázhatták volna (mint szokták a játékot), vagy valami... 1080p-s monitoron elég retekül néz ki a videó.

(#30) zenwalk: Valószínüleg sose.. szerintem ez marad a "régi" gépek utolsó húzócíme.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) danikollar


danikollar
őstag

Én eddig nem voltam úgy rázsongva erre, mint a korábbi részekre, de ez a videó most nálam is beindított valamit. :C

(#34) Kashim válasza zenwalk (#27) üzenetére


Kashim
őstag

Egy ilyen noname bolt PR húzására azért ne pörögjetek fel feleslegesen.

(#35) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Nem tudom melyik generáció-ról készültek az in-game jelenetek, de jól néz ki.
(Ha ez az egész nem pc-ről ment.)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#36) zenwalk válasza Bembee12 (#35) üzenetére


zenwalk
senior tag

Csak legyen next genre
:(

[ Szerkesztve ]

(#37) Def26 válasza Bembee12 (#35) üzenetére


Def26
félisten

Sztem azok ps3 gombok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38) fuze


fuze
őstag

GTA V: Minden ami eddig szerettünk a szériában, plusz 100 új dolog. Jó lesz! :) (Bár a három karakter váltakozása még furcsa kicsit)

adms.hu | UI Designer

(#39) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Ez a karakterváltogatás tényleg eléggé esetlennek tűnik ENNYI alapján. Persze ez legyen a játék legnagyobb baja...

AMúgy tényleg jól néz ki, de hasra azért nem estem tőle....láttunk már konzolon hasonló minőségű grafikát szerintem. (bár tény, hogy ami hirtelen eszembe jut, azok többnyire exkluzív címek). Különben is a játékélmény fog számítani...az meg szerintem oda fog b@szni keményen. Btw, nagyon nem bántam meg, hogy vettem egy PS3-at a napokban. :DDD

(#40) Blaise


Blaise
veterán

Elsőnapos vétel lesz xboxra :K

(#41) big-J válasza Def26 (#3) üzenetére


big-J
őstag

Még csak gondolkodnak rajt, hogy egyáltalán legyen-e PC... addig kapjuk a mosott textúrákat...

(#42) ngnr5


ngnr5
csendes tag

GTA IV-hez is epitettem gepet, ha kijon PC-re ehhez is fogok. Kotelezo darab!!! Ebbol nem lehet kinoni.

(#43) Abu85 válasza zenwalk (#27) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Red Dead Redemptiont is elő lehetett rendelni, és nem tartunk előrébb még ma sem. Talán annyival, hogy az előrendelési lehetőség már megszűnt. :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#44) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó, hogy megvettem a kártyát. Már várom a GTA V-t. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#45) keIdor


keIdor
titán

baszott jo lesz

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) #81556480 válasza ngnr5 (#42) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha jól vitte a géped a IV-t lehet hogy a V-t még jobban fogja :DDD

(#47) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egész végig miközben néztem az volt a fejemben, hogy ide azt fogom írni, hogy "semmi extra". De a végén amikor bemutatják a "lehetőségeket", hogy mi mindent lehet majd benne csinálni. Na ott elismerően bólogattam. Nem fogom megvenni mert úgy érzem kinőttem már a GTA-ból. Nem is vonz. De a komplexitása ennek a játéknak elismerésre méltó és vitathatatlan. Jó, hogy a sok szemét kiadó mellett van még pár ami mindig a megszokott színvonalú produktumokkal áll elő. Nagyon kevés már az ilyen fejlesztő/kiadó manapság.
:R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) #57919488


#57919488
törölt tag

A minijatekokra is nagyon figyeltek megint :)

(#49) BlazR


BlazR
tag

Ha jön PC-re, akkor a 1.0.3.0 patch lesz a megváltó. :R

Amúgy miért is lenne nagy gépigény, max. ha elrontják az optimalizálást, de nagyon sokat fejlődött a hardver a GTA IV óta és a videó alapján nem lett szebb a játék, max. nagyobb a pálya.

Viszont a videó alapján én is nagyon várom, bár ez a több emberrel vagyok, remélem nem lesz túl sok...

Majd meglátjuk

E

(#50) danikollar válasza BlazR (#49) üzenetére


danikollar
őstag

Nézd meg még egyszer, mert sokkal szebb lett és biztos, hogy ha egyszer jön pc-re, akkor nem kis gépigénye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.