Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nokia párti


nokia párti
őstag

Hátha ma megnyerem a skandinávot, akkor veszek egyet. Amúgy meg maradok a G25-nél. :)

(#2) peetmaster


peetmaster
senior tag

Fájdítják az ember szívét... :O

(#3) heihachi


heihachi
addikt

Durván jónak tűnik a cucc, de az ára... Meg mondjuk nekem még jobban tetszene, ha a váltó fülei forognának a kormánnyal együtt.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) Fairplays válasza heihachi (#3) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Hát azért az viccesen nézne ki :)

(#5) heihachi válasza Fairplays (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Miért? G25-ön és G27-én is fordul a kormánnyal.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) Fairplays válasza heihachi (#5) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Nem mondod :D Én nem vagyok ilyen szimulátoros, így nem vagyok ebben otthon... Nekem úgy kicsit bonyolult lenne váltatni, jó az valamire hogy forog a kormány után?

(#7) heihachi válasza Fairplays (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem jó, mert egyszerűbb váltani elfordított kormánnyal. Gondolj bele, ha pl éppen 90 fokban van elfordítva a kormány, akkor a váltó füleit így nehéz elérni, ha meg forog, akkor továbbra is ott vannak az ujjaid alatt, akármennyire is forgatod el. Bár lehet, hogy valakinek épp ez jön be, hogy nem forog, nem tudom :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Gude


Gude
senior tag

Nem pénztárcabarát,de brutálisan jól néz ki! ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Fairplays válasza heihachi (#7) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Mondasz valamit :)

(#10) Siera válasza heihachi (#7) üzenetére


Siera
senior tag

Úgy kell vezetni mint a vagány kamionsofőrök: egy kézzel :D

(#11) blazsey2


blazsey2
senior tag

Jöhetne,ha nem volna ilyen drága.

PSN ID:blazseydr

(#12) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ennyiért egy 6os manuális/szekvenciális váltó belefért volna. gt5-ben szereplő autók közt szerintem több a hagyományos, mint a kormányváltós.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13) Sub-ZeRo válasza DeltaPower (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Rally autók, akkor gallardo ferrari.. Vannak ott kormány váltós autók...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) CrAck69


CrAck69
senior tag

ez marha jó meg is jött a kedvem hozzá :) csak az 500 EUR megakadt a szemem :) 140k :F :Y

Egyszer fenn....

(#15) Enton


Enton
addikt

Elég kívánatos videót csináltak neki.
Kipróbálnám mindenképpen. A jó pedálhoz már tényleg adhattak volna egy jó kis váltót.
Mondjuk ha jól látom maga a kormány az még mindig műanyag?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Baromi jó kis kütyü, csak ne lenne ilyen drága :O

A kormány szerintem fém, csak a házának burkolata lehet műanyag, a küllők nemhiszem.
A váltók meg szerintem az 1080-as forgásszög miatt nem mennek a kormánnyal. Ha kihasználod, úgysem tudsz úgy vezetni, hogy folyamatosan fogod a kormányt, legkésőbb 180 után el kell engedned, akkor meg szvsz jobb ha helyhez kötve van a váltó. Egyből tudod hova kell kapni, ha mondjuk egy kipördülés után össze-vissza tekered a kormányt(vagy tekeri helyetted az FF). Aztán fene tudja..

Everybody lies.

(#17) ferencka


ferencka
tag

kinek van erre több mint 100000ft-ja.bár biztos lesznek olyanok akik szó nélkül megveszik.
méghogy szegény világban élünk. :F :F :F :F

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#18) Barthezz2 válasza ferencka (#17) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem is kishazánk a fő piaca..

Meg mellesleg már a G27 se volt olcsó, mégis viszik.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19) Mappa


Mappa
addikt

mát a tűzálló ruhát, kesztyűt, sportlábbelit megvettem a sisakkal...jöhet a kormány is :DDD

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.