Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi a csudáért nem élvezed ki a nyarat? Félre bú, félre tanulás. Ráérsz sanyarogni, ha eljön a szeptember. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity válasza Vakegérke (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Bú, az nincs :)
Tanulni meg kell, hogy gördülékenyen menjen a szeptember.... meg ez ilyen hülyeségem nah, szeretek tanulni :D
Viszont ma nem sikerült :( elaludtam a gép előtt, úgyhogy inkább vízszintesben folytattam a pihenést :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

volt egy hosszabb terhelt időszakod, ez normális. pihenni meg kell. nem lehet folyamatosan maratont futni.

témavezetőm is hevesen bólogatott, amikor említettem elfogadás után, hogy pár napra lelépek nyaralni barátokkal. kellenek napok amikor az ember ül otthon, bámulja a falat/sövényt/köldökét és semmit nem csinál. mert egyébként nem fogja bírni a következő hajtást.

apropó, most esik le: július vége van. szóval hacsak nem fogsz aktívan tanítani és kezdődnek a tantárgyakkal kapcsolatos megbeszélések egy héten belül szerintem még bőven van időd lábatlógatni. de esetleg még úgy is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4) greenity válasza proci985 (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

:D
Nálam ez a pihenés agyilag eddig volt :)
Fizikailag persze nem, mert hát pakolni azt kell.. :)
Jó nem panaszkodom, szeretem csinálni, mert nem csak ülök és nézek ki a fejemből, amit utálok.
Szerintem csak a nagy meleg meg a pakolás együtt ami kicsit megvisel... + marhára várom már hogy ideérjen szerencsétlen laptop :)

Igyekszem pihenni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Samus


Samus
addikt

Nekem is jöhetne már az új lapos, de az kicsit odébb van még...sajnos...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) greenity válasza Samus (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Tudod hogy én kb. 3 éve várok egy normális laposra... remélem holnap kézbe vehetem a picikémet :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Samus válasza greenity (#6) üzenetére


Samus
addikt

Tudod, hogy én sem két napja...de neked legalább összejött...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) greenity válasza Samus (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Majd ha a kezemben lesz a gép, akkor mondom, hogy összejött :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) proci985 válasza greenity (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

do or do no, there is no try;).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én is már hetek óta csak pakolok, mert újra kell festeni az egyik szobát. Konkrétan épp a gardróbot, és most oldalra fordított krumplis rekeszekben áll ebben a szobában az egész. Több mint 20 láda és három szekrény. :D És közben a házat is nyalni kell, mert rettentő gyorsan porosodik, két óra alatt annyi por száll le, mint városban napok alatt. Ez különösen a barokk díszítéseken látszik, amiket amúgy is nehéz vagy lehetetlen teljesen letakarítani. Aztán mindenütt pókok, hiába irtja őket az ember, összeszövik a sarkokat, sarokdíszítéseket, rozettákat, a por meg rászáll a pókhálóra... :S Közben a kertben folyamatosan kötözni kell, különben ott lesz a legnagyobb rendetlenség. De most ahhoz képest jóság van, mert a két kistesóm nyaral, így hetekig nem generálódik vissza a szó szerinti kupi a házon belül.

(#11) greenity


greenity
aktív tag

proci985 :D ez nagy igazság :)

Crystalheart :) én a múlt héten jutottam el oda, hogy a lassan 1.5 éve a szobámban álló dobozokat kipakoljam :D
A festést mostanában megúsztam :) kitartást hozzá.
Leginkább nem is pakolással van egyébként gondom, hanem válogatni kell mindent, jön, marad, szemét, milyen szemét hova megy....
A por meg egy gonosz dolog.... amikor a koliban anno 1 nappal a takarítás után az egész asztalom egy merő por volt... a laptopkijelzőinkről nem is beszélve :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Crystalheart válasza greenity (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az valószínűleg sehol nincs a mi házunkhoz képest. Tudod itt futóhomok van, és körben a gazdasági udvar, tehát vagy 400 m2-en nincs sem gyep, sem egyéb, csak a puszta por. A kutyáink meg szeretnek rohangálni mint a félőrült. :D Komolyan néha olyan, mint egy vadnyugati filmben, amikor a banditák hada porfelleggel közeledik, tizenöt méterre nehezen látok el olyankor. (Néha elgondolkodom, hogyan lehet összeegyeztetni a kutyát a gyeppel meg a járdával, amikor még gazolni sem kell miattuk, szóval érted, még a tarackbúzát is kiölik, nemhogy az angolperjét - vagy csak az én skót juhászaim ilyen bolondok? :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#13) greenity válasza Crystalheart (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem, nem csak te skótjuhászaid :) Az én német vizslám ha nem is az egész udvart pusztítja de ösvényt vág magának, szabályosan kitapossa a füvet azon a részen, ahol naponta kb 100x elmegy, és nem csak itt az új háznál, hanem a réginél is ezt csinálta ahol nagyobb futófelülete lehetett :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) greenity


greenity
aktív tag

A laptop megérkezett :D :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) Vakegérke válasza greenity (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Használd egészséggel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) greenity válasza Vakegérke (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Hát az lesz :) köszönöm :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) rwu válasza greenity (#14) üzenetére


rwu
tag

Gratula :)

S22U*hondacivic*

(#18) greenity


greenity
aktív tag

Nah ennyit a pihenésről :) Kaptam munkát bár várhatott volna még egy hetet megbeszéltük hogy úgyis viszem az új szerzeményt és akkor dolgozom :)

rwu köszi :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.