Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Nem tudok dönteni egyszerűen x1 és ps4 között :U Bár az ára miatt inkább PS4 lesz.
Minden esetre ez a játék gyönyörű lesz!

[ Szerkesztve ]

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez már nem jön ps3-ra?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Malachi


Malachi
addikt

ez nem semmi, huh. csábító.

(#4) anulu válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


anulu
félisten

egyelőre csak PS3, később várható 4-re

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) anulu


anulu
félisten

nagyon félek - végigolvasva a közleményt - hogy nem kukázzák a GT5 szintezősdiét. akkor viszont nem érdekel, lehet akármennyire tökéletes a fizika, időjárás, akármi :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) flakter


flakter
tag

Biztos a csillagokat fogom számolni a játékban... :D

..FlaK..

(#7) Gzolo


Gzolo
senior tag

Kíváncsi vagyok 2013 végén vajon megoldjak-e, hogy osztotz képernyős játékba lehessen gépi ellenfeleket is rakni...

(#8) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

És ettől lesz szimulátor a szimulátor? :D

(#9) sz_abika válasza anulu (#5) üzenetére


sz_abika
addikt

Aztán miért is fájó a szintezés? Kb észrevehetetlen :D

ui: Amúgy Kaz' korábban nyilatkozta hogy nem lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#10) anulu válasza sz_abika (#9) üzenetére


anulu
félisten

nekem spec kínszenvedés volt.

na ezt örömmel hallom :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) goodboy007


goodboy007
senior tag

Hangokról megint nincs hír, gondolom majd megint olyan hangja lesz szinte az összes kocsinak, mint egy távirányítós autónak. Nem baj, legalább lesz új fizika. :W

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#12) Akos1994 válasza goodboy007 (#11) üzenetére


Akos1994
aktív tag

Bár utoljára csak a GT4-el játszottam még annó PS2-ön,de nekem is feltűnt már,hogy igazából van vagy 20-30 "hangséma" a különböző motorelrendezésekhez társítva (sor 4,sor 6, V6, V8 stb..) és ezek vannak elosztva a több száz autó között.. és akkor a hangok realisztikusságáról ne beszéljünk.. Szomorúan láttam,hogy a GT5 is maradt ugyanolyan szinten a videók alapján. Még ha nincs is konzolom jelenleg, akkor is nagyon közel áll/állt a szívemhez a sorozat,de ezt már megoldhatnák végre.. Legyen inkább száz autóval kevesebb az 500-600-ból..

(#13) krx21


krx21
nagyúr

Itt már mindegyik autó (1200) ki van dolgozva rendesen, vagy van 200-300 prémium autó, a többi meg kicsit csúnyább???

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Legalább láttam MINI-t benne... ami sajna (számomra) ritka...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.