Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

És mi a helyzet a tabletekkel való kapcsolattal? Azokban is van wi-fi, blútyúk, és ugyanúgy androidot futtatnak...

(#2) enginev3.0 válasza Cythyel (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hol van az akksi? Hol van minden?
Ha hangvezerlesu lesz akkor mi van ha beszélnek mellettem? Mi lesz hangzavarban?

Még mindig nem tudom ezt elképzelni az utcán

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) faram válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


faram
csendes tag

"Ha hangvezerlesu lesz akkor mi van ha beszélnek mellettem? Mi lesz hangzavarban?

A specifikáció szerint az audio interfész "Bone Conduction Transducer" vagyis a koponya rezgése a hang átvivő közeg. Azt meg tuti nem zavarja semmi külső zaj.

(#4) Lenry válasza Cythyel (#1) üzenetére


Lenry
félisten

nem is értem a kérdést...

mi lenne?
a szemüveg az Androidhoz (illetve az apphoz) kapcsolódik, nem specifikusan telefonhoz, innentől a szemüvegnek édesmindegy, hogy mi futtatja azt az Androidot.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) kcsa válasza faram (#3) üzenetére


kcsa
veterán

ez a technológia tipikusan hangforrásként, nem hangrögzítésként szokott működni.

(#7) levideo


levideo
tag

MyGlass
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.glass.companion&write_review=true
ZTE V970 mobilom van 4.0.4 Androiddal és meg sem engedi a Play telepíteni.. Miért ??

[ Szerkesztve ]

Levideo (LINUX Rendszergazda)

(#8) kakuk.tamas válasza levideo (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mert mire akarod használni az appot?
Amúgy nem értem, hogy jelen helyzetben hogy lehet 153 ötös, 3 négyes, és egy-egy hármas, kettes és egyes értékelése... Már ilyen intenzíven megy a tesztelés, és 2 nap használat után értékelnek egy innovatív dolgot?!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.