Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Infernohun


Infernohun
tag

Azta mindenit :Y ,az állam leszakadt ! Mennyire részletesek a karakterek és a helyszínek !
Minden tiszteletem az övéké ! Remélem kapnak ezért valami díjat. :C

(#2) Chibass


Chibass
tag

Ok, korábban azt mondtam, hogy a PC-s feltupírozott előző rész után csak egy kiegészítő feelingem van, de ezen videók láttán valóban leszakadt az állam. Van itt tartalom rendesen. Remélem idővel ez is kijön PC-re.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#3) melega válasza Infernohun (#1) üzenetére


melega
őstag

Szerintem év játéka 10/10.

Amúgy inkább ezt fogják megszavazni év játékának meg év akció kaland játékának mint a Plague talet 10/8 10/86 vagy az Elden ringet.

Nálam a GoW is elővásárolt ps storeban.

(#4) Felesbandi válasza melega (#3) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Plague Tale-t most jatszom, jo jatek, de kozel se neveznem ev jatekanak. Ha az uj GoW hozza az elozo szintjet, teljesen mas ligaban lesz, mint a Plague Tale. Elden Ring-rol nem is beszelve, bar az nem eppen egy kategoria.

(Szerintem tul van dicserve a Plague Tale. Mindenkinek szimpatikus, hogy kis studio fejleszti es alapvetoen szep a jatek, de az arc animaciok benak, a jatekmenet csak "jo", a kissrac rinyalasa meg egyenesen irritalo idonkent.)

(#5) melega válasza Felesbandi (#4) üzenetére


melega
őstag

Te melyiket szavaznád inkább év játékának, GoW, vagy Elden Ring?

Tudom más jellegűek.
Az Elden ring a nehéz játékmeneztre van kiélezve.

Azért valjuk be a 2018 as GoW játékmenete is csak jó volt a gyönyörű grafika ellenére, nem volt nehéz egyáltalán,
Nálam a Ghost of Tsushimát nem múlta felül ha már hack and slashről beszélünk, és egy Japánban játszódó AC sem fogja felülmúlni.
Nálam év játéka volt az is a Last of Us part 2 mellett.

(#6) HaZsolt válasza melega (#5) üzenetére


HaZsolt
őstag

Tekerd fel maxra a nehézséget és aztán new game+. :K :B

(#7) Felesbandi válasza melega (#5) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Passz. ¯\_(ツ)_/¯

Bár a nagy többség biztos a GoW-ot választaná pusztán a történet és az Elden Ring nehezsege miatt (feltéve hogy tényleg hozza az előző rész szintjét).

(#8) podtibi válasza Chibass (#2) üzenetére


podtibi
senior tag

Kijön, engem viszont nem lepett meg túlzottan. Talán azért mert az első része amúgy sem tetszett nekem. Látványa az tény hogy van.

Ezt inkább rád bízom.

(#9) podtibi válasza Infernohun (#1) üzenetére


podtibi
senior tag

Amilyen kategóriákban helyeznek játékokat más játékok mellé, úgy komolyan sem tudnám magát a díjazást venni, függetlenül attól hogy biztosan díjat fog nyerni.

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.