Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Volt kollégám kijelzőkkel szívta meg. 3/3 selejt.
Ha visszaküldte akkor Kínában nem vették át, aztán 4/5 hónap múlva kidobták a postai raktárból.

Szívesen rendelt bármi mást, csak kijelzőt nem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Gyanúsan olcsó OpAmp nyilván hamis. Vesznek egy filléres típust és rászitázzák a BB meg a TI logót.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Ez a baj a kínai cuccoknál bármi lehet. Lehet hogy a legolcsóbb és a 10x drágább között nincs különbség. És lehet fordítva is. Lehetetlen megmondani. Ha valami olyan én mindig a legolcsóbbat rendelem.
Mint itt van ez [link] ugyan itt 200ft ért 5db
[link]

(#4) Giot válasza kmisi99 (#3) üzenetére


Giot
addikt

Nekem is ez a komoly problémám. Sokszor zsákbamacsek és nem tudjuk valójában mit adnak el. Mert ki a bánatnak van kedve 4eft ot kifizetni miközben 2000 vagy 1500ft-ért meg tudom venni darabját. De lutri. :((

(#1) Klaus Duran: Nekem egy olyan Nexus 7-em van amiben ebay-es kijelző dolgozik, nincs vele problémám. De ahogy írtam is volt már komoly gond rossz minőségű kijelző miatt.

(#2) Tomi_Sci: 200ft-ost nyilván nem de van 1400ft vagy 2100ft-ért is.

(#5) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Jó esetben kapsz egy 5532-t, ami szól, rosz esetben egy EEPROM-ot vagy egy mc34063-at, ami nem megy.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) orion1025


orion1025
őstag

Az olcsó OPAMP biztosan hamis, meg kell találni minden alkatrészre a biztos eladót, vagy legalábbis a biztosnak vélhetőt. Ahogy írták már, a drágább portéka sem jelenti azt, hogy hamisítvány, mindenesetre az alkatrész külsején legtöbb esetben látszik, hogy hamis.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

A BB az csak egy rászitázott logo. Ha amiatt drágább, akkor nem éri meg. Vedd a simát. Az viszont az TI-től közvetlenül véve $17,75 egyenként, ami ~5k HUF. Szóval nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban fogsz kapni belőle máshol. MAximum ahol hatalmas tételekben veszik, azaz alacsonyabb áron kapják a TI-től.

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem egy nexus 4 kijelzom van ebayrol, igaz az se volt olcso.

muses02 opampot nem mertem viszont venni onnan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Ilyen tekintetben jobb az aliexpress mert ott vannak visszajelzések a termékekről. Pl egy billentyűzetet rendeltem volna laptopba háttér világításosat, erre látom a visszajelzésben google fordítózva az orosz kommentet, hogy nem is olyat küld, így megvettem más eladótól.

(#10) Giot válasza orion1025 (#6) üzenetére


Giot
addikt

Ez a nehéz megtalálni a biztos forrást. A külseje alapján hogy döntöd el?: [link] , [link] Van olyan eladó pld az utóbbi aki azt írja leteszteli mielőtt elküldi. Legalább működik. :)

(#7) daa-raa: Konkrétan ezt a típust akarom venni, ennek ismerem és jónak tartom a hangját. A TI-től lehet kérni tesztpéldányt, kérdés mennyit küldenek. 1 vagy 2 darabbal nem sokat érek. Igaz annyival kevesebbet kell vennem.

(#9) kmisi99: Mintha az ebay-en is lenne hasonló már.

(#11) #65675776 válasza Giot (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az OPA2107AP minden verziójában ugyan az a TI-nél. A BB valóban csak egy rászitázott logo. Kb bármire rárakják neked ha kéred. Marketing, semmi más.

A tesztpéldány pedig nem arra van, hogy te ingyen élvezkedj, hanem azok számára, akik valami kutatási, oktatási, fejlesztési célokra használnák. Azért van egyre kevesebb termékből ingyenes minta, mert sokan visszaélnek vele.

(#12) orion1025 válasza Giot (#10) üzenetére


orion1025
őstag

Nekem megvannak a megszokott eladóim, csak tőlük vásárolok, kivételt képez az az eset, ha nincs náluk a keresett termékből.

Mellesleg egy minőségi OPAMP nem sorjás... Persze ez sem egy 100%-os garancia, de ezek már kibuknak nálam, illetve az is, amin sárgásabb a nyomott felirat, mert ezek többsége is kamu.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Én szilikonos halálcsillag alakú sütő- és jégkockaformát rendeltem, és kétlem, hogy át tudnak verni komolyabban, hacsak nem olvad el a forma a sütőben...

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14) kmisi99 válasza Cucuska2 (#13) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem egyedüli bajom, hogy kitudja milyen műanyagból van és mi oldódik ki belőle a sütőben.

(#15) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!

Adott egy termék, amelyet EMS gyorspostával adnak fel - Japánból vagy Amerikából.

Hány nap alatt jön meg reálisan?
Vámmal számoljak pluszba még?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16) kmisi99 válasza sting2 (#15) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem 1 hét körül de írják. Igen gyorspostát sokkal nagyobb esélyel vámolják mint a mezeit. Hisz 2$ os vackot nem fognak gyorspostával feladni szóval 100% hogy megfogják.

(#17) sting2 válasza kmisi99 (#16) üzenetére


sting2
addikt

:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#18) Giot válasza sting2 (#15) üzenetére


Giot
addikt

Vám attól függ milyen értékű.

(#19) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok! Mi Band 2 aktivitásmérőt valaki rendelt már az Ebay-ről? Eredetiek lehetnek az ott hirdetett karkötők vagy, ha esetleg nem mennyiben különbözik az eredetitől?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.