Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Remélem nem a szokásos Ubisoft Copy - Paste játék lesz...

(#2) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Baromi jól néz ki az a szobor! :Y

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) lofagi válasza XuChi (#1) üzenetére


lofagi
addikt

Div 2-ből kiindulva, megkapunk minden hibajavítást, ami a betegsége volt az első résznek. Új környezet. 1-2 új cucc. Olyan sok újítást nem várok a játéktól, de ne legyen igazam. :] Viszont nagyon sajnáltam,hogy nem vettem meg az egyet, a megjelenéskor. Most tuti nem hagyom ki. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) eeXaa


eeXaa
addikt

fakyehhh.. kellet már a folytatás, a wildlands is brilliáns.... nem vettem déjvan játékot évek óta, de ez az lesz...

[ Szerkesztve ]

(#5) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem a Wildlands az egyik legnagyobb játék és legnagyobb coop élmény volt az elmúlt években. Nálam ez instant buy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) GodGamer5 válasza XuChi (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Újabb nyílt világú FC klón. Nem is csodálkozom, hogy nem Splinter Cell-t készítenek, ott nem működik az átszkinezés. ;]
Amúgy csak szerintem fura, hogy a játék még be sincs jelentve, de már van kép a gyűjtői csomagról?! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) l.skywalker válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kikérem a játék nevében ez nem FC klón! :D

Na jó, de. De jobb mint az FC :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) #04430080 válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


#04430080
törölt tag

SC? Ugyan már. Az túl nehéz játék lenne a mai ifjúságnak ;]

(#9) eeXaa válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


eeXaa
addikt

...köze sincs hozzá... ha játszottál volna mindegyikkel, te is tudnád...

(#10) l.skywalker válasza eeXaa (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én játszottam. Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor pl. az Origins és a FC5 szinte egy az egyben ugyanaz. Csak az egy TPS a másik FPS. De az egész open world és a mini-map és sokminden nagyon hasonló

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) eeXaa válasza l.skywalker (#10) üzenetére


eeXaa
addikt

van persze hasonlóság, mivel hasonló játékok, de az "átszkinezés" erős túlzás..

(#12) l.skywalker válasza eeXaa (#11) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, persze. Nem lehet ezt így leegyszerűsíteni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) myckey


myckey
veterán

Nofene.

Ezt azért meglessük, majd, ha kész lesz. :D

A Wildlands eléggé lekötött.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Remélem ennek örömére a Wildlands lesz akciós, mert akkor végre megveszem én is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) l.skywalker válasza tibaimp (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most éppen akciós:

PC - 19,79€ [link]
XBOX - 4979 HUF (ha van Gold előfizetésed) [link]
PS4 - 4490 HUF (Ha van PS Plus előfizetésed) [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) oriic válasza tibaimp (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most is az elvileg meg. Most volt free hetvege.

Live-Die-Respawn

(#17) GodGamer5 válasza eeXaa (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

Végigtoltam az összes FC-t és a Wildlands-t is. Kb ugyan az a dögunalom játékmechanika. Egy SC viszont teljesen más.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) eeXaa válasza GodGamer5 (#17) üzenetére


eeXaa
addikt

SC?

(#19) l.skywalker válasza eeXaa (#18) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szplinter Szell

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20) eeXaa válasza l.skywalker (#19) üzenetére


eeXaa
addikt

...ahhh :)
...nem kár az SC ért, így is több van belőle a kelleténél..... ha jól emlékszem az utolsó is bukó volt...

[ Szerkesztve ]

(#21) Fitzgerald válasza XuChi (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De, erre mérget is vehetsz.
Csak most még a Wildlands-nél is 3x nagyobb lesz a bejárható üres, élettelen, dögunalmas játéktér, amit tele lehet vágni ötlettelen, lélektelen, dögunalmas tennivalóval. Ez az UBI receptje a sikerhez.
Már alig várom az első cringe kamugameplayt, amikor színészek eljátsszák hogy coopoznak, és végigtolnak egy szénné scriptelt jelenetet, közben meg röhejes dialógust folytatnak.
Kajak a székből kirepülök a röhögéstől, amikor ezeket nézem.

(#22) XuChi válasza Fitzgerald (#21) üzenetére


XuChi
addikt

Welcome to the Club Bro :D ;)

Nem is értem miért termel nekik ennyi pénzt a játékaik. Sajnos sokan nem ébredtek még fel.....

(#23) l.skywalker válasza Fitzgerald (#21) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na igen. De a Wildlands abban más, hogy ott 4-en fel tudtok ülni a helikopterre és mikor egyvalaki nem figyel ki lehet ugrani, hogy a másik lezuhanjon :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24) Fred23


Fred23
nagyúr

Örülök annak, hogy jön, jó játéknak ígérkezik, de akik miatt nincs új Splinter Cell, rohangászhatnának egyet nyitott szájjal a f@szerdőben!

(#25) XuChi válasza Fred23 (#24) üzenetére


XuChi
addikt

" rohangászhatnának egyet nyitott szájjal a f@szerdőben! "

Fetrengek.... hatalmas... :R :DDD

(#26) l.skywalker válasza Fred23 (#24) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért nincs szerintem, mert éppen ezt csinálják :D

/Mármint a rohangászást.../

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27) Gery9112 válasza l.skywalker (#26) üzenetére


Gery9112
őstag

Mással nem is lehet magyarázni a copy paste OW játékaik garmadáját 0 sztorival. :DDD

Egyik sztoriorientált címükkel se törődnek : SC, PoP stb. A Microidsnak kell a XIII-t is remasterelni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#28) vitaro válasza Fred23 (#24) üzenetére


vitaro
senior tag

"jó játéknak ígérkezik"
Ezt így a cím meg a szobor alapján mondod? :D

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#29) tibaimp válasza oriic (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

l.skywalker, oriic: köszi az infót :R
Amúgy a GOLD megéri a felárat, csak mert az alap játék is simán lehet vagy 70 óra?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) l.skywalker válasza tibaimp (#29) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó lett ez a 2 DLC, a második különösen tetszett nekem. Általában ha külön veszed, akkor az szokott lenni a gond, hogy kb. annyiba is tud kerülni a SP mint ammenyiért akciósan vetted a játékot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31) tibaimp válasza l.skywalker (#30) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most nézem, hogy még Ultimate verzió is létezik, az a full-full verzió.
Viszont ez mi: "Year 2 pass"? Ezzel több a gold, mint a sima.
A DLC-k a Seasson Pass részei, mert az meg csak az Ultimate része, ha jól olvasom, a gold-hoz nem jár.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#33) l.skywalker válasza tibaimp (#31) üzenetére


l.skywalker
félisten

A történetet csak a nomrál Season Pass bővíti ami a két DLC-t tartalmazza:

Narco Road
Fallen Ghosts

A Year2 pass direktbe már csak cuccokat ad + korai hozzáférést az egyébként ingyenesen elérhető új tartalomhoz.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Múlt héten Steam free weekend hogy becserkésszék a népet, erre ez is Epic exkluzív :(((

/s

(#35) lofagi


lofagi
addikt

Trailer!

Gameplay.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#36) Fitzgerald válasza lofagi (#35) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A downgrade után ez kb. úgy fog majd kinézni mint a Wildlands, valódi gameplay-re meg akkor várunk még...

(#37) XuChi válasza lofagi (#35) üzenetére


XuChi
addikt

Hát elég átlag shooter, semmi extra. Jármű fizika megint a matchbox szinten van.....

Co-Op bohóckodásra van kihegyezve, ahogy érzékelem.

Átlag Ubi shit, semmi több.

(#38) mettek válasza Fitzgerald (#36) üzenetére


mettek
addikt

Sztem nincs hova downgrade-elni..ez így sem szép...ugyanaz a graf mint a wildlandsben, nem lépett előre.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#39) l.skywalker válasza XuChi (#37) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Wildlands-ben is az volt az igazi. A co-op része, egyedül hót unalmas volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40) myckey válasza Fitzgerald (#36) üzenetére


myckey
veterán

Mit akarsz ezen lehúzni? ;]

Wildlands is ilyen forma, ez se lesz szebb, jobb , meg olyan se, amit te írtál.....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41) XuChi válasza l.skywalker (#39) üzenetére


XuChi
addikt

Ez tény. Kipróbáltam single módban, de a gépi társaim akkora ökrök voltak, hogy a betonfalon keresztűl próbálták leszedni az ellent, sikertelenűl. Kb egy dankóros kisgyerek is jobban játszott volna helyettük. Hagytam is a francba, kuka volt 30 perc után :)

(#42) Fitzgerald válasza mettek (#38) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Lighting, post processing az közelében nem volt ennek a Wildlands-ben.

@myckey

Persze hogy nem, tudjuk hogy te majd teljes vállszélességgel igyekszel bevédeni a játékot ahogy mindig, és megmagyarázni hogy ami úgy van, az hogyan nincs úgy. :D

[ Szerkesztve ]

(#43) l.skywalker válasza XuChi (#41) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az én kedvencem az volt, amikor bejelöltem nekik a targe-tet amit le kellett szedni és elkezdték felvenni a pozíciót, hogy rálássanak. Volt, hogy simán belopakodtak a bázis közepére emiatt, ott álltak az összes Unidad katona között, akik le sem szarták őket még akkor sem amikor lőttek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44) myckey válasza Fitzgerald (#42) üzenetére


myckey
veterán

Te pedig az ellenkezőjét próbálod majd elérni.
Mint mindig. :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45) oriic válasza XuChi (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ettől itt nem kell tartanod ugyanis nem lesznek gépi társak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46) GodGamer5 válasza lofagi (#35) üzenetére


GodGamer5
addikt

Elég gyenge a grafikája így 2019-ben. Az AC-után legalább a vízeffektet átemelhették volna.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#47) Đusty válasza oriic (#45) üzenetére


Đusty
addikt

Az baj pedig én csíptem őket sok melót el tudtak helyettem végezni, meg újraéleszteni.

(#48) tibaimp válasza l.skywalker (#33) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem és köszi az infót! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.