Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Ha még nem lenne elég unalmas: GoW 2-3-at PC-re!!! :)

(#2) Def26 válasza BiP (#1) üzenetére


Def26
félisten

[link] :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) BloodyEddie válasza BiP (#1) üzenetére


BloodyEddie
őstag

De, elég unalmas.

(#2) Def26: 50k? A 250gb-os változat? :Y Ez most akció, vagy rég nem néztem árakat?

[ Szerkesztve ]

(#4) medvezsolt válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Szerintem meg nem unalmas. Én is Pc-s vagyok és elég szemét dolog, hogy nem tudják kiadni PCre.. Nem tudom, hogy mi az oka, hiszen azért még minden nagy név multi platform. Csak azért nem veszek egy Boxot a GOWért, hogy aztán utána ott prosodjon a masina, semmire se jó. A hardverei már őskövületek. Csak a buta Amcsik szeretik akik nem értenek a PChez

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#5) #08052480 válasza medvezsolt (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Csak a buta Amcsik szeretik akik nem értenek a PChez"

Aki képes ezt leírni, attól nagyon is ciki, hogy bárkit is le mer butázni :W

(#6) Gergosz2 válasza #08052480 (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

én vennék boxot , de elég öreg a hardvere ,meg jövőre jön az új.
Inkább megvárom azt :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Gabor343 válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


Gabor343
tag

Jövőre még biztos nem fog jönni új xbox, max majd csak bejelentik, hogy jönni fog.
Szerintem legkorábban 2013-ban jöhet ki az új és addig is lesz még jó pár játék 360ra és még utána is, úgyhogy szerintem nyugodtan vehetsz még xbox360at. :)

(#8) Def26 válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


Def26
félisten

Árakat csökkentett a Microsoft.

medvezsolt: Sajnos amíg ilyen silány eladások vannak pc -n (konzolokhoz képest) nem nagyon lesz ehhez hasonló játék. fable 3 most jött ki pc -re, örülj neki, vedd meg (pénzért), játssz vele és akkor reménykedhetsz, hogy ez egy növekvő tendencia és többen gondolják azt, hogy megcélozzák a PC -t is mint játékplatform. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egér + Bill támogatást te csomagolod mellé? :U

Me' az emberek zöme nem a Warez miatt tolja PC-n az FPS-eket...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) Jarlaxle válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

"Me' az emberek zöme nem a Warez miatt tolja PC-n az FPS-eket..."
:DDD Ja biztos azert van online Halo3+Reachbe 160-170k ember minden este, es ez pont annyi mintha steames statisztikaban oszeadod az _osszes_ FPS-t. Es ez csak egy franchise, a tobbit ne is emlitsuk. Szal azert ez nagyon nagy tulzas, hogy az emberek zome a billentyuzet+eger tamogatas miatt tolja PC-n az FPS-eket, ugyanis az emberek zome az kontrollerrel FPSezik.
#11 En ertem, hogy mit mondasz, lehet akkor te akartal mast irni.

[ Szerkesztve ]

(#11) TESCO-Zsömle válasza Jarlaxle (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor most olvasd el még egyszer amire válaszoltál, és értelmezd újra... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


Def26
félisten

Ez hülye kifogás, Te is tudod.

Én is küzdök még az fps -el, de már útban a segítség*.

*xim3

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) Gergosz2 válasza Def26 (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

ja csak a xim3 is 150 dodó.
elég húzós.

amúgy szerintem jövőre jön az új box , hiszen a konkurensek is kezdenek előrukkolni az új konzolokkal.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) tDr1v3r válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Bizonyára azért adták ki tavaly a 360 S-t, mert jön az új box... :U 2013-14 felére datálom én a megjelenést, PS-nél dettó.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig nem.

Aki PC-n tolja az emiatt tolja azon.

Eddig se az volt a baj, hogy nincs egér v. bill konzolhoz, mert már évek óta van. Támogatás nincs hozzájuk a játékok részéről...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Na nehogymá azér ne vegyünk konzolt mert külön pénzbe kerül az egér+bill használat, vagy mert nem jó kontrollerrel fps-t vagy tps-t játszani.
Egyébként én világéletemben pc-s voltam és fps-es, de pár nap alatt megszoktam a kontrollert. Azt nem mondom hogy gyorsabb vagyok vele mint egér+bil-el, de elég jól megy már.
A horde mód 2.0 meg nagyon jó lett. Eddig is tetszett, de most meg aztán...

(#17) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


Def26
félisten

Igen, de ők csak az fps miatt nem váltanak/vesznek konzolt. Az összes többi játékhoz szvsz tökéletes az irányító.

Egyébként a GOW sorozathoz teljesen passzol a kontroller. Én nagyon béna vagyok fps -ben, de GOW -ban jól megy a játék.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ott vannak még a stratégiai játékok is, illetve az MMO-k.

Őszintén megvallom, én szándékosságot érzek annak hátterében, hogy a konzol nem támogatja az egeret + bill-t.

Nem akarják ők kinyírni a PC-t játékos szemszögből. Sokkal jobban járnak, ha van kell venned egy játékPC-t is a konzol mellé...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


Def26
félisten

"Őszintén megvallom, én szándékosságot érzek annak hátterében, hogy a konzol nem támogatja az egeret + bill-t."

Ezt gondolom én is, de már van tökéletes alternatíva ami lagmnetes játékot biztosít. Igaz megkérik az árát, de szvsz nem annyira vészes.

Stratégia játékokkal én nem játszom. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy a Diablo 3 megjelenik konzolra.

Volt már otthon boxod amivel 1-2 hétig nyugodtan eljátszottál, vagy csak havernál/ismerősnél próbáltad a konzolt?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Is-is. És gamepad-em is van itthon, mert 1-2 konzolportot PC-n se lehet másképp. Pl a ViceCity után az összes GTA. De a Prototype is kényelmesebb volt úgy, mert arra van optimalizálva.

3-ba és VC-be (4. végigjátszás) 70%-os arányban voltak a fejlövések. Nem is kellett pisztolynál jobb. Egyetlen nyugodt lövés és az ellen feküdt. SA-ba nem tudok úgy meghátrálni, hogy közben lőjek, mert dob a fickó egy hátraarcot és lövi tovább a semmit...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

WTF? Most mi van? :F Nekem azt írja ki, hogy privát videó...
Vagy PC-sek meg sem nézhetik...? :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#22) tDr1v3r válasza LamerGyuri (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, gonosz a jútúb. ;]
Valószínüleg a feltöltő priváttá tette, tehát csak olyan nézheti meg aki kap róla linket.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) hitvanyalak válasza medvezsolt (#4) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Buta amcsi vagyok... Sajnos nem elég buta ahhoz, hogy ne említsem meg, aki egy egész népet megítél és a negatívumot még másra is rá tudja húzni, egy általa elképzelt értékrendszer szerint, annak minimum istennek kell lennie.... :W :W :W

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.