Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benike1999


benike1999
tag

Kíváncsi leszek mennyivel lesz szebb Xbox one-on a DIRT3 mint Xbox 360-on (letöltöm mindkettőre kíváncsiságból)

(#2) b. válasza benike1999 (#1) üzenetére


b.
félisten

szerintem semennyivel, mert ez csak kompatibilitási opció, ugyan azt a gamet kapod meg mind2 felületre.

Nagyon nagy piros pont a Micronak ezért, most már havonta 4 játék ugrik be a gold tagságért. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) anulu


anulu
félisten

nagyon varom a visszafele kompatibilitast! van meg jopar jatek a dirton kivul amit szivesen latnek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) falijja


falijja
őstag

És most akkor csak simán letöltöm onera a storeból pl a dirt 3-at...?

(#5) oriic válasza falijja (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem. Egyelőre weben hozzáadod profilodhoz, aztán az új rendszer indulásával (november 12. )majd letöltheted One-ra is.

Live-Die-Respawn

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Dirt 3-at a jónépnek! Az első részével, de még a másodikkal is sokat játszottam kormánnyal és imádtam. XO-n FHD-ban biztosan még nagyobb élvezet :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) b. válasza Raysen623 (#6) üzenetére


b.
félisten

:K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.