Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) talmida válasza gamerkiller (#50) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Akkor nem nagy a korkülönbség, de ahhoz épp elég, hogy megállapítsák, hogy ki az úr. :D
Nekem úgy tûnik, mintha Morgó már nagyon otthon érezné magát. Nem félôs kutya. :DDD

Nekünk volt egyszer egy puli kutyánk, aki kicsi kora óta olyan kis félénk volt, mint egy kiscica. Aztán, amikor lett mellé két skót juhászunk is, akkor képzeld, mégis ô lett az úr, a vezér! :DDD "Megemberelte" magát és mindig kordában tartotta az alattvalóit, a falkáját. :DDD Nagyon vicces volt.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#52) gamerkiller válasza talmida (#51) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt nem tudom eldöntötték e már.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#53) talmida válasza gamerkiller (#52) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igen, a video után ítélve már én is bizonytalanabb vagyok. ;]

Jelenleg nekünk csak (japán) csirkéink vannak. Kettô kakas és 7 tyúk. Az egyik kakas a "rossz" kakas. :((( Minket is megtámad, pedig olyan pici, mint az öklöm. Nagyon szemtelen és buta is. :(( Képzeld, akkor is támad, amikor enni adunk nekik. A másik kakas meg a "jó" kakas. Nem csak jó, de okos is, mint a mesében. :DDD De komolyan. Megvéd minket a rossz kakastól. Ha meglátja, hogy közeledünk, már a csírájában igyekszik megszüntetni a balhét. Csak széttárja a szárnyait és jelzi a másiknak, hogy éber az ôrség. :DDD Nagyon szeretem az állatokat! Ki lehet találni a gondolataikat.

IN GOD WE TRUST!

(#54) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hát ez a videóóóó! :C
Annyit kacagtam rajta :DD
Mint egy időjárás jelentő ;] A videó fele csak a hidegről szólt...:DDD
Örülök, hogy a kutyuk jól meg vannak!
Jah....és nagyon cuki az anyukád :P

niti: Igen, már mi is tervezzük egy ideje az ivartalanítást... Lassan igen esedékes lesz...
Főleg most, hogy egyszerre fog szülni mindkettő... :U
Óóó nálunk rendszeresen x2 szülnek 1 évben...ha nem többször... :F
A kismacskák elajándékozása nem nehéz....valahogy mindig akad olyan ismerős, akinek pont szüksége van rá :K Sőőt, volt olyan, mikor egy apukára egyszerre 3 kiscicát is rátudtunk "sózni", mert sok volt a gyerek a családban és így mindenkinek jutott 1 macska...:D
Meg persze, nem is marad mindegyik pici életben sajnos....:( Na mind1...:(((
Szóval igazad van, szerintem a következő ilyen akciónál kiivartalanítjuk a 'csajokat' :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55) Bling95


Bling95
őstag

Hát akkor ahogy olvasgatom a hozzászólásokat nem csak nekünk van itthon egy kisebb állatkert :D

(#56) talmida


talmida
Közösségépítő

Ma nem történt semmi? :Y

IN GOD WE TRUST!

(#57) talmida


talmida
Közösségépítő

Hogy van Morgó?

IN GOD WE TRUST!

(#58) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bocsi hogy nem figyeltem a topikot, teljesen kiment a fejemből. A kutyussal minden rendben van, bár nagyon szökős a kicsike szóval kerítés magasítás projekten dolgozunk.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#59) talmida válasza gamerkiller (#58) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm a választ! Visszanézek néha. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#60) gamerkiller válasza talmida (#59) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak nyugodtan.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.