Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Toobee


Toobee
veterán

:Y Várós.

https://barbieripnk.hu/

(#2) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Hmmm, a PureView elbújhat emellett az 1200 mpx-eles cucc mellett :D

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Azta le a kalappal a teljesítménye előtt, de francnak van kedve félnaponta tölteni... :W

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Jadro válasza Mr President (#3) üzenetére


Jadro
veterán

Reméljük, nem félnapos készülék lesz, de majd kiderül.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) rakloo


rakloo
aktív tag

1 év múlva már pont optimális ára lesz,hogy számítógépet leváltsa.
Bár utólag meggondolva erre az SII is elég lesz.

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#6) TheBomberman


TheBomberman
tag

200 Mpix előlapi kamera odacsap :C

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#7) JadenDave


JadenDave
csendes tag

Francba, kellett nekem megvenni a One X-et xD

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#8) Jeanne d'Arc

Komoly készülék lesz! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) maross válasza rakloo (#5) üzenetére


maross
veterán

mar nagyon varom hogy asztali windows fusson vegre a mobilokon :). 4 mag, 1gb ram...lassan kezdodik :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10) F-ECT$ válasza Mr President (#3) üzenetére


F-ECT$
titán

Erre én is kíváncsi leszek. Az S2 úgy indult, hogy ha reggeltől - estig akartad használni, abba 2-3 óra kijelzőidő fért bele. Az újabb romokkal ez már felment 4 óra fölé. (Persze ha csak videót nézel rajta, akkor ez akár 6-7 óra is lehet, de én most vegyes használatra gondolok.) A samsung kiadott egy nagyobb akksit hozzá, ezzel már az 5 órát is átlépi a kijelzőhasználat, ami úgy gondolom egy átlagos embernek már elég.

A htc one x topicjában jelenleg 2-2.5 óra kijelzőidő párosul a reggeltől-estig tartó használat mellé, ami nem túl acélos. Hiába az ics, ha a programok nincsenek rá felkészítve, akkor az összes mag pörög feleslegesen, és ez eszi az akksit is. (Itt is elképzelhető, hogy néhány rom múlva javulni fognak ezek az idők, már vannak erre utaló jelek, de a 4-5 óra még nagyon messze van.)

Remélem az s3 már alapból jobb üzemidővel fog kijönni, és az opcionális nagyobb akksival pedig hozni fogja a 4-5 órát. (A razr maxx üzemidejét úgyis hiába várjuk...)

Dive ever, work never.

(#11) sif85


sif85
tag

Én Samsung S3 hardvert szeretnék, HTC anyaghasználattal + Sense-zel és razr maxx üzemidővel! :C

Ja a 6mm vastagságról beszéltem már? :B

Megoldható? Nem? Hát akkor egyelőre marad a régi cucc... :W

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#12) donceleger8 válasza rakloo (#5) üzenetére


donceleger8
őstag

Igazad van! Végül a számítógépekbe szánt processzorok hűtővel együtt nagyobbak mint egy mobiltelefon, a grafikus kártya meg 3x akkora, de végül is igazad van! Biztos le tudják váltani teljesítményben! :W :W :W

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#13) randras válasza F-ECT$ (#10) üzenetére


randras
veterán

Nem hülyeség, benézek a RAZR topikba... ;]

(#14) xlife11 válasza sif85 (#11) üzenetére


xlife11
senior tag

Hát erre várhatsz...6mm minek?Hogy eltörjön a zsebedben? :U

(#15) sif85 válasza xlife11 (#14) üzenetére


sif85
tag

Nem! Hanem, hogy hogy ugyanolyan "faroknövelő" legyen, mint a legmagasabb pontszám a bencsmárkokban...

Csak arra próbáltam utalni, hogy kicsit nagyok az elvárások manapság...

És azt sem látom egyelőre, hogy miért lesz az új szigszalag a király... Na de majd hét nap múlva...

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nagyon dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúrva :D

All→M8

(#17) xlife11 válasza sif85 (#15) üzenetére


xlife11
senior tag

Szerintem ott már gond van hogy a hibátlan működéshez egy mobil OS esetében 2 vagy több magra van szükség.

(#18) schawo válasza xlife11 (#17) üzenetére


schawo
titán

Légy szíves, definiáld a "hibátlan"-t. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szééép, de sokat fog fogyasztani nagy... nem az én világom :))

Finn the human

(#20) xlife11 válasza schawo (#18) üzenetére


xlife11
senior tag

Minden működjön, ne fossa össze magát a Dalvik ha éppen úgy gondolja, a rendszer ne akadjon mindenhol, és a görgetés legyen folyamatos.S2 ezek szinte teljesen meg lettek oldva, de az 1magos dolgok képesek ilyen tüneteket produkálni.

(#21) schawo válasza xlife11 (#20) üzenetére


schawo
titán

Ez már az SGS1-en is meg lett oldva, nem kell olyan messzire menni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) vicze válasza xlife11 (#20) üzenetére


vicze
félisten

Egyezünk ki abban, hogy nem Nexus gyári romok képesek ilyen tüntet produkálni.

(#23) student


student
őstag

miért van az hogy 4magos 150ezres telóba még mindig képtelenek 2giga ramot belepakolni?
ennyi pénzbe belférne még 1giga nem?

(#24) feliks válasza maross (#9) üzenetére


feliks
senior tag

Ugyanmár.. annó 600mhz-n is vidáman futott az xp 512rammal, szal ez inkább annak a kérdése, hogy mikor,lesz altalanos a dokkoloval asztalira kikotes...

Azert az 1200mpixel oda fog verni a pureview szar 41mpixelének..:))

Am télleg már,johetne 2gb RAM-mal szerelt vas,is, az tutira jovobiztos.lenne..:))

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#25) s_mobile


s_mobile
csendes tag

Itt valami nem 100-as, mert a 4212 csak 2 magos, a Samsung pedig a 4412-es 4 magos CPU-t jelentette be a héten, mely a jövő héten mutatkozik be először egy Samsung Galaxy eszközben. Olyat is lehetett olvasni, hogy az USA modellben 2 magos CPU lesz, de ott az S4-re tippeltek.

(#26) schawo válasza feliks (#24) üzenetére


schawo
titán

Az 1 GB is jövőbiztos.

(#27) DeathAdder Ha rendelkezésre áll, Androidon a 4GB is megtelik. SGS2-t használva sem ismered az Android működését?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hamár e-pénisz ,akkor ehhez a hardverhez nem lesz már túl kevés az 1 GB RAM?
Már az S2-n is meglehetett telítettni ezt a memóriamennyiséget :U

És a GPU-val mi a helyzet? Marad a régi nagyobb órajellel? Mit fog szólni ehhez a 921.600 pixel?

[ Szerkesztve ]

(#28) vicze válasza feliks (#24) üzenetére


vicze
félisten

És mi köze a CISC-nek a RISC-hez? Pláne az ARM-nek az x86/64-hez? Ja igen semmi...

(#29) Plasticbomb válasza DeathAdder (#27) üzenetére


Plasticbomb
addikt

És még tegyük azt is oda, hogy a VRAM is abból az 1-GBből megy. Szal ténylegesen 800 valahány MB áll rendelkezésre...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#30) CHIPman válasza donceleger8 (#12) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Tegra3 egy normál asztali kétmagost ver számítási teljesítményben, az érveid meg nem érnek semmit, mert itt minden oda van zsúfolva egy alaplapra. Pl az Atom mellé rakott GPU-k gyengébbek, mint a sgs1-ben lévők(konkrétan mobil GPU-k Windows driverrel), mégis mennek rajta az asztali winek.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31) Cyberpunk válasza Zamasun (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ez nekem is szemet szúrt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) bigmasterg válasza schawo (#21) üzenetére


bigmasterg
addikt

Remélem 'véletlenül' tűrhetőbb dac-ot fog kapni, mint az sgs II.
SGS-t cserélném valami nagyobb felbontású és méretű kijelzővel, jobb kamerával szerelt telefonra, de nagyjából mindennek jóval gyengébb a fejhallgató kimenete.
Iphone, meg itunes (és kijelzőméret) miatt nem jöhet szóba.

Hihetetlen ez az itunes. Legtöbb zeném flac-ben van, amit még át lehet konvertálni ALAC-ra, de a tárhely miatt szívesebben használok hordozható lejátszón mp3-at. Ha mp3-at akarok iphone-ra rakni, akkor flac mellett a gépen tárolni kell az mp3-at is. Ha szinkronizálás után törlöm az mp3-at a gépről, akkor legközelebbi szinkronizáláskor törli a telefonról is az mp3-akat. :W (ipod touch-om volt, ott szívtam vele)

[ Szerkesztve ]

(#33) kokyt válasza CHIPman (#30) üzenetére


kokyt
senior tag

Látom sikerült bekajálni a marketinget :DDD
Nézd meg ezt meg ezt. Maradjunk annyiban, hogy egy core duo-t néhol-néhol utolér ;) A t2400 megjelenése óta eltelt lassan 8 év alatt azért egy-két hektó lefolyt a Volgán.

(#34) Cyberpunk válasza bigmasterg (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A problem megoldása kézenfekvőbb mint gpndolod. Külön eszköz. Nekem alapból felejtős a mobilos zenejalgatás túl audiofil vagyok.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) bigmasterg válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


bigmasterg
addikt

Külön lejátszóból nem egyszerű voodoo-s galaxy S-nél jobb hangút találni.
Lehet az lesz belőle, hogy az SGS marad mp3 lejátszónak és majd veszek mellé egy másik telefont.

(#36) princeps27 válasza CHIPman (#30) üzenetére


princeps27
tag

Azért Atommal ne példálózzunk az egy ipari hulladék volt minden tekintetben. A normál asztali 2magos core2nél kezdődik, sztem attól még messze van. Mondjuk arra leszek kíváncsi, amikor kijön az intel cpu-s mobil, hogy 1 maggal lesz azon a szinten mint a többi 4el :D

(#37) #13260800 válasza rakloo (#5) üzenetére


#13260800
törölt tag

jó ideig még nem lesz elég max Mari néniek aki PC-n is csak képeket nézeget. Jelen pillanat a egy Q9550 4 magos procit is kevésnek érzek néha, aminek csutkán van 100W vagy nagyobb fogyasztása :D Akkor ez a csotvasz jószág a maga nevetséges fogyasztásával ugyan mi a fenére lehet elég?

A mobiltelefonok szerintem sose ölik le a PC-t. A PC ugyanis nem kell, hogy elférjen a zsebbe. Ebből kifolyólag sokkal több benne a tartalék.

[ Szerkesztve ]

(#38) CHIPman válasza princeps27 (#36) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Arról beszéltem, az Atommal csak azt mutattam, hogy a mobilba való méretű GPU-n is képes futni egy win, ráadásul kétmagosokra ugyanúgy vannak emulátorok, amin akár XP-t is futtathatsz, tehát még mindig semmi értelme annak, amit írtál. Nem a méret fogja meghazározni, hogy megy-e rajta a win, hanem a számítási teljesítmény és az architektúra.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#39) princeps27 válasza CHIPman (#38) üzenetére


princeps27
tag

lol nem is az én írásomra válaszoltál előtte. Én csak a tegra meg asztali összehasonlításodra válaszoltam

(#40) Cyberpunk válasza bigmasterg (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cowon-ok például ott azért van ami azt odaveri.:D Nyilván nem olcsók de ilyen ez a pop szakma.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) CHIPman válasza bigmasterg (#35) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én is így vagyok vele, hogy ha az S3 nem Wolfsonos lesz, akkor a sgs marad zenélni és mellé jön egy S3/OneX/Note.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#42) sagit válasza DeathAdder (#27) üzenetére


sagit
addikt

ugyan azt fog kezdeni ennyi pixel-el mint a Note-ban

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#43) DeathAdder válasza sagit (#42) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tehát egy laggos sz*r lesz :F

(#44) sagit válasza DeathAdder (#43) üzenetére


sagit
addikt

nem? :F

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#45) donceleger8 válasza CHIPman (#30) üzenetére


donceleger8
őstag

Akkor nyisd meg vele a farmerama.hu oldalt, mely egyébként flash alapokon nyugszik! A betöltő képernyő bejön, sőt a felh. nevet is beírhatod, de a belépés után kb összefossa magát a rendszer!
Ez számítógépen egymagos procival is alap! Még hogy átvehetik a számítógépek szerepét! Azért ennél kicsit komolyabban kéne vagdalózni!

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#46) Cyberpunk válasza DeathAdder (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szar? Nem volt a kezedben még Note az látszik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) kolosanyi válasza bigmasterg (#32) üzenetére


kolosanyi
veterán

És mi a helyzet az OMAP 4-es telókkal? Azokban a TWL6040-es kodek van, az adatlap alapján nem tűnik rossznak. Már azok közül, amik mondanak is nekem valamit, sajnos túlzottan nem értek hozzá, hallani meg nem hallottam egyet se.

[ Szerkesztve ]

(#48) F-ECT$ válasza donceleger8 (#45) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked meg nyitottabban kellene gondolkoznod ;)

Dive ever, work never.

(#49) hallerlaller válasza kolosanyi (#47) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az majd év vége felé lesz gondolom az új nexusba.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#50) kolosanyi válasza hallerlaller (#49) üzenetére


kolosanyi
veterán

A 4430 és a 4460 már piacon van nem? A 4470 várat meg magára, legalábbis én így tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.