Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agressor12


agressor12
senior tag

Csak a hype miatt veszik.... ez már az almás szint...

(#2) pusszycat válasza agressor12 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Státusszimbólum. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) merkucyo válasza pusszycat (#2) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Ez ? :N

(Nem mintha az alma az lenne)

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#4) lcee79


lcee79
őstag

A sajtótájékoztató napján pont 2 hónapja ezt írtam
Főleg arra reagálva, hogy legtöbben arról írtak hogy mekkora csalódás :)
Nem tudom pontosan, hogy mennyi a 0.7% és nem három hét lett csak 13 nap (április 11 óta), de azért nagyjából bejött amit írtam :)...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5) Azharel válasza agressor12 (#1) üzenetére


Azharel
aktív tag

Egyetértek. Nekem semmi bajom a samu készülékekkel. Meggyőződésem hogy biztosan jó készülékek a hype ellenére is, de erősen túl vannak árazva, ezért nekem soha nem kéne. Mikor megvettem a g2-met, a hozzá nem értők a köreimben rögtön azzal jöttek miért nem samsungot vettem mert hogy az a legjobb...
Tegnap a helyi Telekom üzletben egyből 3db s4-et vett egy család, mert mindenkinek az van az ismerőseik között és az milyen jó..

(#6) Touch-ko válasza pusszycat (#2) üzenetére


Touch-ko
őstag

Hogy lenne egy telefon statusz szimbolum? Foleg ha bizonyos orszagokban elofizetessel sokkal olcsobban megveheted, sokkal kedvezobb konstrukciokkal mint Mo-n, raadasul ugy, hogy a fizetesek is tobbszorosek a magyarehoz kepest..
Ezt minden forumban el kell loni? Nem szeretem a Samsungot de ilyeneket irni baromsag.
Ez meg a "felvagas miatt vettek a telefont" dumak a legvicvesebbek..
Egy telefon miert lenne status szimbolum? Oke, egy Bugatti, egy Lamborghini az, de egy telefon...

Szamokban tudja valaki az eladasokat az elso hetvegerol?

[ Szerkesztve ]

(#7) bajusz15


bajusz15
senior tag

Valami pluszt tudhat ez a telefon, ami felett elsiklottam, ha ennyi ember képes leszurkolni érte ennyi kp-t. :(

(#8) Szakiii válasza Touch-ko (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

+1

(#9) Csapoati válasza Touch-ko (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nalunk mindenbol statuszszimbolum lesz, lasd pl Starbucks. :) Egyes helyeken a McDonaldsban kajalas is villantasnak szamit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) spawn21 válasza Csapoati (#9) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD

iPhone 13p

(#11) kbyte1024 válasza Csapoati (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

egy dupla sajtburgert kérek:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) tikodi


tikodi
tag

Én S2-ről váltottam S5-re, abszolút megérte. hype vagy nem, remek telefon.

(#13) spawn21 válasza tikodi (#12) üzenetére


spawn21
veterán

Arról váltva bármelyik megfelelne ;)

iPhone 13p

(#14) helixP válasza agressor12 (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Ugyan már, hol van attól. Az egy konkrét vallás :)

Csapoati: Így van. Rokonaim USÁ-ban rámutattak (fizikálisan), hogy a homlesszek mennek oda mosakodni, illetve a nagyon csórók enni.

[ Szerkesztve ]

(#15) kcsa válasza helixP (#14) üzenetére


kcsa
veterán

Nálunk meg azért a lakosság csóróbb rétegeinek nem fér bele. Van ám különbség :) (ez az étel minősége tekintetében nehezen eldönthető előny vagy hátrány)

(#16) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a Samsung menetelésének az android piacon már csak Kim Dzsongun vethet véget dél-Korea gyors lerohanásával ;]
...egy Samsung gyár lerombolása lenne élete első és utolsó jó tette :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) w333


w333
félisten

Boltok polcain porosodó telefonok 0.7 % piaci részesedés ? :U
Akkor az Almás termékek piaci részesedése mennyi ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18) FragMaster válasza w333 (#17) üzenetére


FragMaster
addikt

"a dél-koreai vállalat csúcsmodelljének relatív részesedése az összes használatban lévő Android-alapú okostelefonok piacán 0,7 százalék lehet" idézet a cikkből. Tehát ezt a mennyiséget használják is.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#19) kolosanyi válasza Touch-ko (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

És akkor miért van az, hogy az összes kapuzárási pánikos vállalkozókámnak nagy kijelzős tapifónja van, meg metálfekete/metálezüst német autója? Tisztelet a normális kivételnek, de ezek itthon mind pöcshosszabbítónak számítanak, függetlenül attól, hogy jó termékről van-e szó vagy nem.

(#20) w333 válasza FragMaster (#18) üzenetére


w333
félisten

Szokások Marketing szöveg ... a valóságtól szerintem csúnyán messze van :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A Lumia 520-é pedig 34,3% ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) Blyan


Blyan
félisten

Remélem az Apple hamarosan előáll a bégetős Samsung fika reklámmal... :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) FragMaster válasza w333 (#20) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha a samu állítaná oké, de a localytics miért marketingelne?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#24) Szakiii válasza FragMaster (#23) üzenetére


Szakiii
addikt

Csak én látok itt ellentmondást? Egyes emberek szerint csak marketing másoktól meg mindig azt hallom/olvasom hogy minden 2. embernél samu csúcskészülék van (pl s4) ezért nem vennének mert mindenkinek az van, de ha mindenkinek az van akkor pl ez miért kamu hír és csak marketing? :D

(#25) nemlehet


nemlehet
őstag

Iszonyatos marketing van az S5 mögött. A szolgáltatók is nyomatják ráadásul igen pofátlanul... Barátnőm bement, hogy akkor Ascend p6-ot kér. Erre kb az volt a reakció, hogy "Fúú bakker S4-lett maradhat?"... Esküszöm fél órát kellett üvöltöznöm az eladóval mire feladta, hogy Samut sózzon ránk.
Amúgy az S5-el nem lenne semmi gond, csak éppenséggel alig jelent előrelépést az S4-hez mérten. Igazából nem éri meg váltani csak ha régebbi telefonod és a kategóriájában sem a legjobb.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#26) Csapoati válasza w333 (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fail, valassz jobb fikazos temat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) kvarc válasza pusszycat (#2) üzenetére


kvarc
tag

Remélem nincs igazad. A telefon egy eszköz, semmi több. Mindegy, hogy BlackBerry, Samsung, LG vagy Apple. Ha csak arra tudod használni, hogy mutogatod, nem kell ilyen neked. Akkor van értelme, ha megkönnyíti, a munkádat vagy utazás közben szórakozol (zene, film).

(#28) Csapoati válasza kvarc (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rossz orszagba szulettel, ebben az orszagban ez a velemeny a ritkabb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) Dr.Anonymus válasza nemlehet (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én is így voltam t-nél amikor előfizu mellé telefont akartam venni egy ismerősömnek...
előbb jött a Samsung pólós fiatal ember "segíteni"
aztán miután őt leráztam, és sorra kerülve mondtam az ügyintézőnek hogy egy tarifa csomag módosítás és egy új telefon vásárlás lesz, akkor csípőből rávágta, hogy mit szólnék egy Samsung galaxy Ace xy-hoz.. mert ez milyen jó, meg akciós is
nem kérdeztem a véleményét, meg egyébként is tudtam hogy mit akarok venni, de ott győzködött, hogy milyen jó a samsung (és ez az eladó volt) meg mondta hogy amit én kérek az nem biztos hogy van raktáron (aztán persze kiderült, hogy volt miután mondtam hogy nézzenek utána)
egy átlag ember aki nem olvas után, ha bemegy a t-hez lecserélni a telefonját ez után a "roham" után biztos Samut vásárol
de ha a media marktba bemész ott is külön Samsung asztal van, Samsung pólós eladóval, a többi telefon meg úgy egyben, jó ha 2 HTC van pl. kitéve

ebben jó a Samsung

(#30) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Ha nem státuszszimbólum a telefon akkor a sok ...... miért rohan egyből megvenni a legújabb zászlóshajót? holott egy hónappal előtte vette a "régi" telefonját...

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#31) w333 válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


w333
félisten

+1 ! már több alkalommal is jártunk így :K

Nekem egy olyan ügyintéző aki nem ért a telefonokhoz ne mondja már meg hogy milyen telefon vegyünk :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32) AS


AS
félisten

Érdekes cikk:

Felkészül a Google-lel való szakításra a Samsung

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) myckie2 válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


myckie2
őstag

Érdekes én bementem a T-hez és Sony-t akartak rámtukmálni nem Samsungot. Lehet, hogy boltfüggő. Ki honnan kapja a pénzt. :)

@AS és ebbe mi az érdekes. Ezt eddig is tudni lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#34) Touch-ko válasza Csapoati (#9) üzenetére


Touch-ko
őstag

WTF? Starbuck? McDonald's? LOL

(#35) AS válasza Csapoati (#9) üzenetére


AS
félisten

Ez igaz McDonaldsban kajalas nálunk tényleg az... Amcsiban meg már csak azok mennek oda akinek nincs sok pénzük, inkább égő...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Én most vettem egy S5-öt előfizetésem hosszabbításával. Előtte volt egy s3-am, akkor nagyon megszerettem a samsungot, majd biztosítás keretében egy Sony Xperia Z-re lett cserélve. Már alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. IP védelmen kívül egy nulla volt a Sony üdvöskéje. Így határoztam el, hogy samsunghoz vissszatérek, kapcsolatpontok beváltásával egész olcsón megúsztam. Többen írtátok, hogy Hype + drága nagyon a készülék.
Tapasztalataim alapján semmivel nem volt drágább, mint anno az S3-om, sztm a piaci szabályokat tekintve nem nagy pénz érte. Nyilván ha vár az ember 1-2 évet már 70 000 Ft-t megkapja majd, de sztm aki most gondolkodott készülékváltásban, annak megérte beruházni rá.
A hype-ról meg annyit, hogy nagyon sok vásárló van, aki nem ért a telefonokhoz és nem bújja a fórumokat, mint "Mi" :DD , nyilván azok azt veszik, amit az ismerősöktől hallanak. Szerintem ez teljesen jó, mert inkáb vegyen egy s3-t, s4-t, v s5-t, mint egy középkategóriás készüléket, ami állandóan akad, befagy, belassul hol memória, hol a proci miatt. (Biztos sokan vágjátok mire gondolok) :)
Személyes igényeimet pedig a samsung kielégíti olyan téren, hogy ha fejemhez emelem a készüléket magától hívást indít, nem zár le a kijelző míg nézem ...stb. Sokan ezt paraszvakításnak gondoljátok, meg feleslegesnek, de nekem sokkal kényelmesebbé tette a telefonozást. (nem kell nyúlkálgatnom a kijelzőhöz... stb). Korrektek az eredmények, amit az eladások hoznak. Ugyanígy szorítok az LG-nek, HTC-nak, Iphone-nak, Lenovo-nak...stb, hogy minél több magas kategóriás telefont adjanak el. Így legyen mindenkinek stabil, jó készüléke és maradjanak meg a mobilos munkahelyek a világ minden pontján. :K :K

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#37) UFC válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


UFC
aktív tag

Nyugi Telenornál is ez van. Asszony telenoros volt és áthoztam vodafone-hoz és míg intézte a papírokat leültem nézelődni. Bejött 2 hölgy céllal jöttek iPhone-t vagy HTC-t szeretnének. Erre a telenoros csávo az iPhone-t nem ajánlom nehéz kezelni ( XD ) androidok közül meg a Samsung-ot ajánlom. Ment a duma a csaj mondta hogy a párja mondta ne nagyon válaszon Samsungot, 20 perc duma után még is S4-el távozott. ......

(#38) w333 válasza AS (#32) üzenetére


w333
félisten

Próbálnak "Almásodni" ... kíváncsian várom menyire lesz népszerű ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39) Fr0z3n válasza UFC (#37) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az ilyen és ehhez hasonlók miatt veszek mindig használt telót. De itt spórolási célzata is van a dolognak.
Mondjuk, rám megpróbálhatnának tukmálni bármit, nem menne ;]
Rábeszélni csak azt lehet valakire, aki hagyja magát.

(#40) C$abi


C$abi
aktív tag

Nem értem miért ezt veszik amikor ott a HTC One M8, ami olcsóbb, mégis szebb és jobb viszont a HTC meg nem költ nagyot marketigre. Nem hiszem el hogy képes lefizetni az eladókat a Samsung és ez gáz, mert gondolom meg se vennék az emberek a Samsungot, hanem valami másra költenék a pénzüket.
Nevetséges. Ez a 0,7 %-os részesedés meg az ANDROID ALAPÚ CSÚCSMODELLEK között azért nagyon nem nagy szám. De gondolom a cím lett elirva, de a cikkben màr a teljes androidos kínálatot emliti a cikk.

[ Szerkesztve ]

(#41) myckie2 válasza C$abi (#40) üzenetére


myckie2
őstag

Miért is jobb az M8? Fém? Én kérek elnézést... Mind a kettő túlárazott és kész.

u.i azért nem költ marketingre annyit, mert nem teheti meg, mert nincs elég pénze. Hidd el ha ugyan annyi pénze lenne mint a Samsungnak akkor minden cég azt csinálná.

[ Szerkesztve ]

(#42) Paul119 válasza w333 (#31) üzenetére


Paul119
addikt

En meg ilyennel budos eletben nem talalkoztam :D nalam z1nel nem volt ilyen ,megkerdezte mit szeretnek,elmondtam hozta kesz :D
C$abi: "ami olcsóbb, mégis szebb és jobb" made my day :D, azert nem koltenek marketingre mert nem akarnak sokat eladni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43) mekker


mekker
őstag

Tiszta szégyen..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#44) Braddock


Braddock
őstag

Szerintem megérdemelten. Józanul nézve a dolgokat, nem véletlen a sikerük. Jól összerakott telefon, szoftver, bővíthetőség, garancia, támogatottság. Ezt így egy komplett csomagban egyik vetélytárs sem tudja produkálni jelenleg. Ez van. Remélem a Tizen-es húzásuk is bejön nekik.

(#45) jagelo válasza kaylac1990 (#36) üzenetére


jagelo
aktív tag

Baràtaim S3-ról. Vàltottak vagyis menekültek Z1-compakt ra és azt mondtàk soha többé. Samu nekem is compakt van brutàlis eszembe nem volt S5 vàsàrlásnàl!

[ Szerkesztve ]

(#46) azopi74 válasza Csapoati (#9) üzenetére


azopi74
addikt

"Egyes helyeken a McDonaldsban kajalas is villantasnak szamit."

:D Hol?

Emlékszem gyerekkoromban, amikor megnyílt a régiposta utcában az első meki, és hosszú sorok kígyóztak napokig a bejárat előtt. Na akkoriban még tényleg villantás volt, mert volt vagy 25 Ft volt egy vacak hamburger, 50 Ft-ból pedig már meg is lehetett ebédelni egy normális étteremben akkoriban. (olcsó önkiszolgáló kifőzdében meg már 20 Ft-ért kaptál egy teljes menüt) Ha mekiben akartál jól lakni, az viszont legalább 100-150 Ft volt, a havi zsebpénzem, amiből vagy majdnem 100 gombóc fagyi kijött :)

(#47) RaveForce válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


RaveForce
veterán

jó ha 2 HTC van pl. kitéve

miért lenne több, ha a kutyának se kell? :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) azopi74 válasza helixP (#14) üzenetére


azopi74
addikt

"Rokonaim USÁ-ban rámutattak (fizikálisan), hogy a homlesszek mennek oda mosakodni, illetve a nagyon csórók enni."

Ez szerintem mindenhol így van :)

(#49) dezs520 válasza jagelo (#45) üzenetére


dezs520
senior tag

...harmadjára sikerült értelmezni a mondandódat,írásjeleket,vesszőket ha használnál,sokat dobna a külalakon...

[ Szerkesztve ]

(#50) FrankMonzano válasza jagelo (#45) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Latom ugy elvarazsolt a z1c,hogy Irni.sem.tudsz.mar.
Ezt a kommentet erdemes volt megirnod,koszonjuk,roppant ertelmes es informaciokban gazdag volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.