Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Jézusom! :Y De randa vagy!
Rögtön az 5110-es korszak "hátizsákos" akkumulátorai ugrottak be róla. Igaz, hogy el ment vele a telefon 2 hetet töltés nélkül, de bátorság kellett hogy elővegye az ember.

(#2) zsarkov válasza VD (#1) üzenetére


zsarkov
tag

Még ha csak a kitüremkedés lenne ronda...Az a fekete hátlap úgy néz ki, mintha budiülőkéből készítették volna. :DD

(#3) Wisdome válasza VD (#1) üzenetére


Wisdome
tag

Mit ne mondjak bámulatos látvány!
KÉP

(#4) VD válasza Wisdome (#3) üzenetére


VD
őstag

Aztaqrvaélet! :Y
Hányni se lehetne rondábbat! :C

(#5) kutkut


kutkut
addikt

A RAZR-t megoldották 8,9mm-ben... :U

Meizu MX3 32GB

(#6) #19708160 válasza Wisdome (#3) üzenetére


#19708160
törölt tag

Hát inkább ne legyen kétszeres üzemidő.Nem hiszem el hogy nem tart ott még a technika,hogy sokkal tovább bíró akksikat tegyenek ugyanakkora helyre,mint az eredeti méret.Egyenesen undoritó

(#7) SkyLaci


SkyLaci
őstag

valamelyik befolyásos gyártónak gyárilag nagy akkuval kéne szerelni egy felső kategóriás telefont, mindjárt fellendülne verseny az amperórák számának növelésében, mert azért ha megnézünk egy SGSII ott azért lehetett volna máshogy elrendezni a dolgokat és pár millivel vastagabbra tervezni a gépet, és sokkal nagyobb akksit beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#8) flexxx2


flexxx2
őstag

Ha nem mutogatni viszed hanem használni akkor jó ez, amúgy meg ott a gyári akksi hozzá :)

(#9) sagit


sagit
addikt

ettől még a 7 dolcsis kínai 3500 ( igazából kb 2500mah-s) aksim is jobban fest :D

kép

pedig az sem szép

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10) Dongatto01


Dongatto01
tag

ezt már önvédelmi eszköznek is használni lehetne,mint egy féltéglát!!! :R

(#11) #19708160 válasza sagit (#9) üzenetére


#19708160
törölt tag

ez se szebb. :DD

(#12) F-ECT$ válasza SkyLaci (#7) üzenetére


F-ECT$
titán

Az SGS2-n látszik, hogy alapból a 2000-essel gondolták ki, aztán a mm verseny miatt lett 1650-es. Egyébként az a +20% nem tűnik soknak, de akinek pont nem bírja ki a nap végéig a telefonja, annak sokat segít.

Dive ever, work never.

(#13) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Így már hátha kibírja 1,5 napig? :D

(#14) Wisdome válasza #19708160 (#6) üzenetére


Wisdome
tag

Hát szerintem se! Valahogy biztos lehetne még kicsalni pár mAh-t, elrendezéssel, pár mm vastagítással, akárhogy, de nem így.. Szerintem marketing szempontjából sem lenne hátrány, a vásárlónak lesz egy plusz indoka, hogy miért döntsön az adott telefon mellett. Már ha nem zavarja, hogy nincs 7mm alatt a telefon vastagsága.
Ott az S2, hivatalosan csináltak hozzá 2000mAh-os aksit és mivel lett csúnyább? Szerintem semmivel :U

(#15) Dany007 válasza Wisdome (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk ez így ebben a formában tényleg mocskosul ronda :D

De én speciel örülök neki, hogy végre elkezdték feladni az értelmetlen e-penis növelő karcsúságra törekvő mániát és elkezdtek a valós igények irányába dolgozni.

Én már egy pár éve ezt magyarázom, hogy szükségtelen tovább vékonyítani a telefonokat. Az egy centi körüli vastagság még bőven megfelelő és talán a fogása is kényelmes - alatta már kevésbé - . Ehelyett a maradék helyet az akkumulátor növelésére kellene kihasználni.
Az én LG-m most lemérve kb 13-14mm vastag. Most ha ezt le tudják csökkenteni mondjuk 8-9mm-re alap akksival, akkor a fennmaradó 5-6mm-t nyugodtan fordíthatnák az akkumulátor kapacitásának növelésére (magyarul vastagabb akksit lehetne belerakni).
Ugyanis ennek az akksija mindössze 5mm vastag és 1600mAh-s. Tehát ha magát a készüléket sikerül vékonyítani, márpedig van már több telefon is 10mm alatti vastagsággal, akkor a fennmaradó részbe simán lehetne dupla vastagságú akksit tenni. És az úgy kijött 14-15mm vastagság még mindig kényelmes lesz, nem lesz olyan otromba, mint a képen.

(#16) neonkukac válasza VD (#1) üzenetére


neonkukac
csendes tag

de legalább sokáig bírja :P :DD

(#17) tothir


tothir
tag

Hát igen sajnos ez a mostani telók hátulütője.
Nekem is van pótaksim, ha 1 napnál tovább nem vagyok konektorközelben, akkor csere :W
Én asszem addig nem veszek új telefont amig az aksigondokra nem találnak megoldást. Úgy olvastam 1-2 év és jöhet valami új technika.
Amúgy a 2000 MAh se lenne nagy megváltás.

(#18) kutkut


kutkut
addikt

Jaaaa, már értem a tegnapi cikket! :DDD :C

Meizu MX3 32GB

(#19) nicu71


nicu71
addikt

hát ronda egy kicsit az összkép,az biztos,de van aki bevállalja hogy ,na nem olyan karcsú :D ,vagy csak akkor használja a bika akkut,ha sokáig nem lesz lehetőség a feltöltésre.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) tadam99


tadam99
csendes tag

Úristen de ronda!De legalább az üzemideje jó lehet vele(legalábbis jobb mint alapból).
Ott van a DROID RAZR MAXX 8.99mm vastag és 3300 mAh-s az akksi.

(#21) csaabz


csaabz
őstag

Mi az a NFC modul?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#22) #19708160 válasza tadam99 (#20) üzenetére


#19708160
törölt tag

Lehetne tanulni a motorolától a többi gyártónak is.

(#23) #19158016 válasza tadam99 (#20) üzenetére


#19158016
törölt tag

Csak már jönne !!

(#24) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ronda, de legalább tovább bírja. SGN-hez is van már 5000mAh-s akku. Képzelhetitek eleve sem kicsi a készülék, de legalább vastag is lesz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) #19617792 válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

what? 5000-es akksi? akkor a péklapátból egész tégla lesz? :DDD

(#26) Apika válasza Wisdome (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A designerek még dolgozhattak volna rajta egy cseppet... :D

(#27) F-ECT$ válasza tothir (#17) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért a 2000-es akksival már kijön 5-6 óra kijelzőhasználat, ennél nem sokan használják intenzívebben a telefonjukat a reggeltől-estig tartó időszakban.

Dive ever, work never.

(#28) daniel909 válasza Wisdome (#3) üzenetére


daniel909
addikt

oszt' repülni tud e?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) Cyberpunk válasza #19617792 (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja Itt is van [link]. Azt nem garantálom, hogy tovább is bírja vele. Mivel nekem csak a gyári akku van hozzá jelenleg. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Nagyon jó!
Most már akár egy napot is kibír? :DDD

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#31) buvartacsko


buvartacsko
addikt

azt nem értem, hogy ez miért nyirja ki az nfct? :F :F :F

(#32) F-ECT$ válasza buvartacsko (#31) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom árnyékolja a jelét. Az nfc csak nagyon közelről működik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#33) Integra


Integra
titán

gondolom tölteni is ugyanannyival több ideig tart :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Cyberpunk válasza Integra (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de fennhagyod éjszakára azt kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Borzasztó ronda lett igy....Inkább naponta töltöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36) Integra válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Integra
titán

persze, feltéve, hogy úgy hozza. :)
iszonyú gyengék vagyunk energia tárolásból még mindig...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37) pszili8 válasza VD (#1) üzenetére


pszili8
aktív tag

+1 :DDD Az a gond,hogy a 2 hétből 2 nap lett,ez inkább a Nokia 2110 korszak :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#38) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gondolom a hátlap "szépsége " miatt nem került be olyan kép mint amit fentebb linkeltek be :D. Azért ilyen áron nem kell a kraft.... A technológiai fejlődéssel kéne haladni :P, nem pedig a telep méretével

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem ez nagyon burány megoldás.
Nekem anno a HTC-ben volt egy utángyártott nagyobb kapacitású akksi ami kb 2 hónap után megpukkadt (gyakorlatilag úgy megdagadt mint a popkorn) amit a telóból alig tudtam emiatt kiszedni.
Amúgy ha valaki komoly üzemidejü okostelót akar az vegyen N9-et. (elmegy komoly használat mellett is 2 napot).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) #19708160 válasza jacis (#39) üzenetére


#19708160
törölt tag

Vagy iphone 4-et mert az is elmegy 2 napig simán.Sajnos a 4s-re már ez nem igaz.Bár iphonera is lehet kapni akkumulátoros tokot.

(#41) BoB válasza csaabz (#21) üzenetére


BoB
veterán

Ugye nem is lenne nehéz?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#42) Cyberpunk válasza jacis (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem is volt Andida akkum a DHD-ba. Semmi probléma nem volt vele. Szerintem a gyárival is járhatsz ugyan így. Persze akkor ott a garancia.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) gybazsi válasza Wisdome (#3) üzenetére


gybazsi
senior tag

Aztaku... :Y Ettől majdnem lefordultam a székről.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#44) Wisdome válasza daniel909 (#28) üzenetére


Wisdome
tag

Hogyne tudna! Földön, vízen, levegőben mindenhol megállja a helyét! Sőt ha föld alatt alkotnál van rajta metróalagút fúró alkalmazás. :)

(#45) BoB válasza buvartacsko (#31) üzenetére


BoB
veterán

"azt nem értem, hogy ez miért nyirja ki az nfct?"

:D

Nem kinyírja az NFC-t, hanem az akkumulátorba van beépítve az NFC, ebben az utángyártottban pedig nincsen. (Nexus S-ben a hátlapba van építve)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#46) jacis válasza #19708160 (#40) üzenetére


jacis
nagyúr

A Tiéd akkor valami csodálatos darab lehet, mert a cimborámé naponta kéri a kaját pedig szinte nem is használja....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) Cyberpunk válasza jacis (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én kétlem, hogy két napig kibírná az N9. Add csak nekem én garantáltan megfektetem 1 nap alatt. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) deathtania válasza Wisdome (#3) üzenetére


deathtania
senior tag

hát, ha használnám a telefont, és nem repinek kell akkor simán bevállalható egy ilyen csúnya hátlap. sőt, akár még azt is lehet rá mondani, hogy retro dizájnú a telefon, a 90es évek végét idézi kialakításban, és ez egy egyedileg gyártott, limitált szériás darab csak neked :D

www.brczart.hu

(#49) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gondolom hozzá való hátlapot is mellékelnek az akkuhoz. :)

(#50) pszili8 válasza Recon666 (#49) üzenetére


pszili8
aktív tag

Jól gondolod ;)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.