Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] GTS G92

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

Egyszerűen IMÁDOM ezt a kártyát... Vala volt legszebb, és legjobb referencia hűtést kapta! :R :K :C :R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) GAI válasza KYZRR (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nekem a 8800 GTX hűtése jobban tetszik :)

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

De szerettem volna egy ilyet. Ilyenből építettem SLI-t, de sajna ezt a fajtát nem tudtam beszerezni, nekem e NWN-os Gigabyte volt...imádtam az ilyen full referencia kártyákat. Ez meg a maga idejében még deb*sz is volt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én még mindig ezt használom. Kiváncsi leszek megy-e majd rajta a Crysis 2 rendesen.
Mondjuk az enyém Inno, a melegtől lejött a matrica róla egy helyen, leszedtem, és ez volt alatta, örültem is neki.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) GAI válasza Blindmouse (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

ez Gainward volt, gyárilag ilyen matricával. Csak a ventiről kellett leszedni a Gainwardosdat :)

(#6) Tálydi


Tálydi
senior tag

Pont ugyanilyenem volt :) . Nem sima barna doboza van, és Asus?

Eeeeh, what’s up, doc?

(#7) KisTopi95 válasza Tálydi (#6) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Előző hsz-be írták hogy Gainward, de amúgy van benne hasonlóság, az én asusom is teljesen ilyen. Nagyon szép kártya, mikor hazaértem vel, vagy egy órát bámultam hogy mennyire szép. Ha nagyon de nagyon olcsó lesz csinálok egy ilyen sli-t.

Mit is kéne ide írni?

(#8) GAI válasza KisTopi95 (#7) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ezek mind egyformák és ugyanott készültek, a különböző márkák csak ráragasztják a saját matricájukat, beteszik a saját dobozukba, esetleg ráflashelnek egy minimális gyári tuningot biztosító BIOS-t amit 100% hogy mindegyik kártya kibír mert nem hiszem hogy kitesztelik darabonként (így szülertik az "OC Edition") és vérmérséklettől (valamint a márka nevének "jólcsengési faktorától :D ) függő árréssel tovább adják. Ezért mondom mindig hogy kiskártyából nem szabad noname-et venni, de nagykártyából (amiből mind ref), csak noname-et szabad, mert ugyanazt kapod meg, csak sokkal olcsóbban :)

(#9) Tálydi válasza KisTopi95 (#7) üzenetére


Tálydi
senior tag

Ne haragudj, felre olvastam:-D

Eeeeh, what’s up, doc?

(#10) Chosen


Chosen
addikt

Volt egy GTS 512-őm nekem is, pont ilyen ref verzió, all time best kártyám, imádtam.

hoffman_: régi szép idők :)

[ Szerkesztve ]

(#11) hoffman_ válasza Chosen (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem a 640-es GTS volt az abszolút kedvencem, imádtam az a kártyát. G80 rulz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] GTS G92
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.