Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Domxc


Domxc
senior tag

+1 a boxra, de Kinecttel vedd. Nekem van rá Forza kormánnyal és nekem a GT fel sem ért hozzá. :U (Igaz ez egy törzsgyökeres Boxos véleménye)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#52) jookomak


jookomak
őstag

Én abszolút a GT5-re, így a ps3-ra szavazok. Mióta fél éve kijött, kétszer játszottam más játékkal ps-en. Haver vett egy xbox360-at a ps2 után. Berakta a Forza 3-at, és arra a következtetésre jutott, hogy "ennél még a GT4 is jobb volt".

(#53) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kekszesdoboz. Nem tudom miért, de szimpatikusabb.

Egyébként én is így gondolkodom, bő egy éve fejlesztettem utoljára gépet, azóta semmi, csak +2 GB ram, akkor amikor 4k-ért osztogatták, mert ennyiért a hülyének is megéri. Az utolsó fejlesztéskor eldöntöttem, hogy többet nem upgradelek játék miatt a gépen, ha ez elavul, akkor jöhet a konzol. Annak fényében, hogy a monitorom 1024x768-at tud, és ha cserélném, se mennék x900 fölé, ez nem most lesz.

Első lépésként vettem egy gamepadot, hogy szokjam :D, meg hogy eldöntsem, képes vagyok-e egyáltalán átállni, aztán ha majd pár év múlva is bennem lesz a játszódhatnék, akkor goto konzol, a gépet meg lecserélem valami mai brazos-nak megfelelőre ha már nem viszi majd a HTML7-et.

És hiába is piszkálnak a hangok egész nap, az új MK miatt nem veszek konzolt :N az új MK miatt nem veszek konzolt :N az új MK miatt nem veszek konzolt :W

[ Szerkesztve ]

(#54) mephi666 válasza dabadab (#49) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott a pont :K volt anno valami filmem .asf-ben és 1.5 óra kb 200-300megára össze volt roncsolva... monitoron képtelenség volt nézni, annyira szörnyű volt: 55centis crt-n viszont élvezhető volt...

én egyébként ps3+gt5-re szavazok (én is gt5 miatt vennék ps3-at): pár hónapja kezdtem el játszani ps2-n a gt4-gyel (40colos fullhd, led-es tv-n) és baromi jó... nem a legszebb így, de kimondottan élvezetes és képes odaszegezni órákra is a tv elé... (azóta átálltam god of war2-re és a gow3 miatt is +1 pont nálam a ps3-ra)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#55) r4z


r4z
nagyúr

+1 a kekszesdoboznak, ha nem vetted volna még meg :)
A kontrollere szerintem kényelmesebb, valamint a Forza 3 is jobb szerintem a GT-nál, sokkal pontosabb reakciókat igényel az irányítása (főleg ha minden szirsz@rt kikapcsolsz, mint én :DDD).

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#56) GabN73 válasza jookomak (#52) üzenetére


GabN73
addikt

GT6 mikorra várható? Mert szerintem a forza 4 oda fog tenni az 5nek. :K

mephi666: Naja, ott a gow is ps-re. :K

Mindenki másnak: természetesen nem szimulátorozni szeretnék. Arra ott az LFS,rFactor stb... :K

[ Szerkesztve ]

(#57) jookomak válasza GabN73 (#56) üzenetére


jookomak
őstag

Hát az 5. részt se siették el, szóval a 6. talán 5 év múlva, de addigra bejön a következő konzolgeneráció, így újrakezdik, szóval 10 év :D
(Uncharted-et se hagyd ki a ps kínálatából, meg idén jön még pár gyöngyszem)

(#58) EczkE


EczkE
addikt

Nekem volt boxom (1 hónapig :DDD) szóval arra szavazok. Ha PS3-am lett volna akkor valószínüleg most arra szavaznék. :D

Én szerettem amíg volt boxom. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#59) koshmar


koshmar
őstag

Fogalmam nincs, hogy mik ezek.

Remélem, segítettem, GabN! :DDD

Az árából újítsd fel a Jawa-t, aztán gyorsuljunk egyet.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#60) mexicanraven válasza EczkE (#58) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Miért váltál meg tőle? :))

when the sun shines, we'll shine together

(#61) EczkE válasza mexicanraven (#60) üzenetére


EczkE
addikt

Kellett a lóvé. :(

Még játékot sem tudtam venni hozzá. :( :DDD

Ha érdekel pm-ben mesélek. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#62) dabadab válasza mephi666 (#54) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk az, hogy egy elozo konzolon egy elozo jatek jo volt, sokat nem jelent, raadasul az elozo Xboxon az elso Forza szinten remek idotoltes volt :)

DRM is theft

(#63) mexicanraven válasza EczkE (#61) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jöhet, engem minden érdekel! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#64) GabN73 válasza koshmar (#59) üzenetére


GabN73
addikt

Épp h a jawa árából lesz ... :DDD

(#65) mephi666 válasza dabadab (#62) üzenetére


mephi666
nagyúr

soha nem volt "konzolom", most február eleje óta kezdtem ps2-n és az első játékok között ott volt a gt4, amit be kellett szereznem... annyira tetszik, hogy képes leszek az 5-ödik rész miatt ps3-at választani :K a god of war2 meg tett erre az elhatározásomra pár lapáttal, mert ebből a sorozatból is be kell szereznem a folytatást... :B nem volt komolyabb tapasztalatom az újabb generációval konzolból/játékból, de ezek a ps2-es játékok a ps3 felé irányítanak erősen... :K (...biztos jó azért a forza3 is, nem ezt mondom)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#66) alibaba78 válasza GabN73 (#64) üzenetére


alibaba78
őstag

Nekem volt mindketto, de a boxot jobban szerettem. Joy kenyelmesebb, jatekok olcsobbak, es en tobb erdekesebb jatekot talaltam boxon. :)

(#67) GabN73 válasza alibaba78 (#66) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi a véleményt! :R

(#68) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Remélem a következő kérdés nem warez:

De az - dabadab

[ Módosította: dabadab ]

when the sun shines, we'll shine together

(#69) X3B6O0X válasza mexicanraven (#68) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Lehet, de sztem ez már kimeríti a warez fogalmát.

Egyébként én már egy kicsit megbántam a boxomat, mert a PS3-nál ott az ingyenes, egyszerű PSN (volt alkalmam kipróbálni), míg a boxnál, ha csak jelképeset, de fizetni kell.
Na meg az, hogy a PS3 előreláthatólag tovább marad a piacon, ezért több játékot fognak rá kiadni a későbbiekben.
Összevetve én PS-t vennék most a boxom ellenére.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#70) DeFranco válasza X3B6O0X (#69) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ezzel a PS3 tovább marad feltételezéssel kicsit vigyáznék. A mostani balhé után nem lehet kiszámolni, hányan pártolnak el, és mit fog a sony kalkulálni: beleöl egy csomó pénzt a renomé helyreállítására, vagy kifuttatja, amíg lehet, és idő előtt (persze nem holnap) dobja ki a következő generációt.

Nem azt mondom hogy így lesz, csak nem lehet tudni.

(#71) Akos96


Akos96
senior tag

Én is sokáig voltam konzol-rajongó, de most már kezdek átpártolni PC-re. Néhány játék akár 4-5k-val is olcsóbb PC-re (újonnan), amiből akár még egy játék kijön. :U Szóval csak exkluzív címek miatt vennék (újra) konzolt. Nézd meg, milyen exkluzív játékok vannak PS-re, és milyenek Xbox-ra. (ebben lehet nyerő a PS: GoW, MGS, LPG, Killzone...)
Forza vs GT-ben meg - PS3 fanként mondom - a Forza a nyerő. GT5 unalmas, kormány nélkül főleg. :(

És PSN ingyenes (és nem elérhető jelenleg :DDD ) a Live-hoz képest, ez is döntő tényező lehet.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#72) GabN73 válasza Akos96 (#71) üzenetére


GabN73
addikt

szép és jó. PC-n már nem szeretnék "gamer" lenni. Max ha egyetemre fogok járni/fősulira, akkor majd veszek egy notit amin megy a WoW ;] ;]
Szerintem mind2 autós játékot előbb-utóbb megunja az ember ha sokat ül előtte. :K

Leírtak alapján Xbox, de még mindig töröm a fejemet rajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#73) danih válasza Akos96 (#71) üzenetére


danih
addikt

Ja, én is bejártam ezt az utat PC -> Konzol -> és vissza PC-re :)
Most már nem hiszem, hogy visszaszállok, főleg nem (újra) ebbe a generációba. Nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#74) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

ps3. Jobban tetszik a játék felhozatal, meg azért mégiscsak japán minőség(jó, a PSN az biztonság tekintetében nem :D)
Amúgy meg én eladom a Wii-t, és veszek majd Project Cafét.

(#75) mephi666 válasza Akos96 (#71) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem igaz, hogy csak a véletlen hozta így, de a pc+ps2 jött be :K nem olyan szépek a ps2-es játékok, mint a ps3/xbox360/pc-sek, de játékélményben nagyon ott vannak :K (gow2-t most játszom végig harmadjára :B ) és ezt 1200ft-ért szereztem be: eredeti, kiskönyv+borító nélkül... gt4-et talán 2000-ért, code veronica-t szintén... jó lenne a ps3, de egyelőre anyagi okok miatt halasztódik... (speciel örülnék, ha jönne a köv. generáció és akkor lenyomná a ps3/xbox360 árát 30-40 környékére és a játékok ára is csökkenne)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#76) molnarpeter válasza Akos96 (#71) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A LIVE-on havi haccázé' kapsz pár új barátot, jó beszélgetőtársaságot... nameg stabil, jó sebességű, a konkurenciáénál biztonságosabb :DDD szervereket. Szerintem :)

mephi: egy Arcade boxot szvsz simán kaphatsz 40k-ért.

mp

[ Szerkesztve ]

(#77) GabN73 válasza molnarpeter (#76) üzenetére


GabN73
addikt

egy hdd nélküli slim is 42be kerül újonnan :K

Az eddig leírtak alapján kekszboksz

(#78) molnarpeter válasza GabN73 (#77) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó döntés :K :))
Várunk az xboxos topikban :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#79) GabN73 válasza molnarpeter (#78) üzenetére


GabN73
addikt

Még odébb lesz, sajna még nem vitték el a jawamat :( :( 1-2 érdeklődő de semmi más...

(#80) molnarpeter válasza GabN73 (#79) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az egyik osztálytársam is azzal szokott ellenni :)) De csak kertek alatt, ha jól tudom nincs forgalmija/jogsija :DDD Sok Egy jó vevőt :)

mp

(#81) GabN73 válasza molnarpeter (#80) üzenetére


GabN73
addikt

Ennek sincs (még, azért nem akarják venni.) Nem kell neki még1? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82) molnarpeter válasza GabN73 (#81) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ööööö nem :DDD

mp

(#83) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ez valóban nehéz kérdés. Hanem csak PS-re van God of War... :D

(#84) GabN73 válasza Crystalheart (#83) üzenetére


GabN73
addikt

1-2 játékért szerintem nem fogok PS-t venni. Ha majd tehetem akkor veszek 1et az xbox mellé :K

(#85) molnarpeter válasza Crystalheart (#83) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pont ez az... Hogy PS3-on főleg az exkluzívak a jó címek, míg boxon a multiplatform játékok is :)

mp

(#86) Crystalheart válasza molnarpeter (#85) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na de azok milyen durván jók...! :DDD

Nekem egyik sincs. Én a fent említett játékot a YouTube-on néztem végig, jobb híján. De azért jobb lett volna kitolni.

Nálam amúgy most úgyis első a PC fejlesztése, mert bizony kell videót szerkeszteni, effektelni majd - azon pedig úgyis mennek majd az újabb játékok. (Addig azonban biztos eltelik még pár év.) Mindenkinek mások az igényei.

[ Szerkesztve ]

(#87) GabN73 válasza Crystalheart (#86) üzenetére


GabN73
addikt

Na látod. Nekem netezésre nem kell i5 :))

(#88) GabN73


GabN73
addikt

Meg is van a megoldás. Először veszek egy xbox360-at, amerikából pedig tudok olcsóságért (akár ingyen) PS3-at. Igaz kell egy kis idő, de megoldható. Hmm, Fuck Yeah :K

(#89) molnarpeter válasza GabN73 (#88) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Lockerz? :)

mp

(#90) GabN73 válasza molnarpeter (#89) üzenetére


GabN73
addikt

:K

(#91) D1Rect válasza GabN73 (#90) üzenetére


D1Rect
félisten

Sok szerencsét. ;]

(#92) GabN73 válasza D1Rect (#91) üzenetére


GabN73
addikt

Nem tudom hogy mi a bajod velük... :(

(#93) D1Rect válasza GabN73 (#92) üzenetére


D1Rect
félisten

Soha nem találkoztam senkivel aki meg is kapta volna amit ígértek.

(#94) molnarpeter válasza GabN73 (#90) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hajrá, nekem nem menne :DDD Történt vmi változás az elmúlt 3-4 hónapban? :D

mp

(#95) danih válasza GabN73 (#92) üzenetére


danih
addikt

Ja, túl sok reményt ne fűzz a dologhoz, talán van egy-két tulaj mutatóba akik youtube-ra felrakják a cuccot, generálva a hype-ot, de szerintem aki ebben hisz, az elég naiv...
Ha igaz lenne, a fél PH! már a PS3 fórumon lógna :)

[ Szerkesztve ]

(#96) #97544192 válasza D1Rect (#93) üzenetére


#97544192
törölt tag

En sem talalkoztam meg Lamborghini tulajokkal, megis vannak. :p

(#97) danih válasza #97544192 (#96) üzenetére


danih
addikt

De ők ki is fizették :DDD

(#98) GabN73 válasza danih (#95) üzenetére


GabN73
addikt

Osztálytársamnak kifizették az 50$-t. ... Shopból pedig meg lehet venni ezeket, a pontok felhasználásával pedig ingyen beszerezni.... :U

(#99) D1Rect válasza #97544192 (#96) üzenetére


D1Rect
félisten

Én igen. :p

(#98) GabN73: Akkor hajrá. Ha személyesen ismered és tényleg megkapta a kesst, nem lehet egy rossz szavam se.

[ Szerkesztve ]

(#100) danih válasza GabN73 (#98) üzenetére


danih
addikt

Mennyit gürizett azért az 50 dolcsiért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.