Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Nekem tetszik, az más kérdés, hogy mennyire használhatóak...

nothing is true everything is permitted..

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hm gyanusan ez lehet az alapja:

Ez mondjuk nem rossz egér, bár nekem kényelmetlen.

Véleményem szubjektív...

(#3) Szirti


Szirti
tag

Elég vadul néznek ki. Picit arra hasonlít, ahogy Lain egere lett egyre összetettebb az idő előrehaladtával. Az is igaz, hogy magamnak nem kellene.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#4) riolobo válasza Sicilian (#1) üzenetére


riolobo
tag

Hát elméleteileg ugye nagyon is testreszabhatóak. Én egyelőre nem tudtam eldönteni,hogy tetszenek e,nekem talán túl extrémek.

(#5) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

A címből hiányzik egy I mint Ilona.

(#6) Enton


Enton
addikt

Nekem nagyon tetszik annyira nem is drága, de majd kiderül itthon mennyiér fogják vesztegetni.

Pár plusz közelebbi kép:

[link]

Viszont jó lenne majd egy rendes táblázat a különböző variációk között, melyik mit is tud, mert ha csak a DPI-ben van különbség akkor az nem olyan egetverő hogy dupla árat adjak a nagyobb verzióért.

Azt is találtam de végülis mindegyiknek van 3 ára ez most azt takarná, hogy mindegyikből lesz három szinvariáns vagy mi a szösz:

• Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
o Features: Fully Adjustable; 5600dpi laser; Programmable; Weight System; USB powered
o MSRP: $99.99 / £79.99 / €99.99

• Cyborg R.A.T. 9 Gaming Mouse
o Features: Wireless, Fully Adjustable, 5600dpi laser; Programmable,; Weight System; Powered by Rechargeable Batteries
o MSRP: $129.99/ £99.99 / €129.99

• Cyborg R.A.T. 5 Gaming Mouse
o Features: Adjustable Length; 4000dpi laser, Programmable; Weight System; USB powered
o MSRP: $69.99/ £49.99 / €59.99

• Cyborg R.A.T. 3 Gaming Mouse
o Features: 3200dpi laser; USB powered
o MSRP: $49.99 / £34.99 / €49.99

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) Fortissimus


Fortissimus
őstag

sztem jol neznek ki, remelem hasznalhatok is

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez elég durva! :Y Még a végén beleszeretek!!

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Vigyázz, mert ha rossz gombot nyomsz meg elszáll. :DDD

(#10) riolobo válasza Enton (#6) üzenetére


riolobo
tag

Ezek alapján a képek alapján már nekem is határozottan tetszenek. Mondjuk én egy darabig még nem cserélem le a razerem. Viszont a 3 ár a 3 valutára vonatkozik.Amúgy én adatok alapján az 7-es verzióval bőven elégedett lennék.

[ Szerkesztve ]

(#11) Enton válasza riolobo (#10) üzenetére


Enton
addikt

De vak vagyok nem is látom hogy nem egyforma a valuta jelző előttük. :P

Viszont én is régóta gondolkodom egy jobbfajta vezetékes egéren, de ugyfest mostmár megvárom ezt, meg a MX revo utódját(hiába vezetéknélküli), és majd meglátom melyik lesz.

Mindenképpen a fogás fog dönteni a kettő közt, és a revo utódját már egyszer sikerült kéhez vennem és meggyőzött hogy semmivel sem rosszabb a revo-nál.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) Dany007 válasza riolobo (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. Nekem is a 7-es jön be. Bár egy vez nélküli se lenne rossz.
Arra kíváncsi lennék, hogy ez a tenyértámasz állíthatóság mennyire hasznos... Úgyértem, hogy mennyire használható. Vannak e átfedések, vagy ki kell tolni maxra, hogy jó legyen és akkor olyan mint egy átlag logitech mondjuk... vagy elég nagy mértékben lehet tologatni, hogy legyen választási lehetőség stb... ki kéne próbálni... =/ De tavasz még messze van.
100$-t megérne. 130-at már nemigazán =/

(#13) .mf válasza Szirti (#3) üzenetére


.mf
veterán

Lain egere? Nem gépe? Feltéve, hogy ugyanarról a (Serial Experiments) Lain-ről beszélünk

Durván néznek ki ezek az egerek, de ránézve nem tűnik túl kényelmesnek... :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#14) kelekyle


kelekyle
őstag

Komolyan néz ki de sztem mivel elég nyilt az egér sztem nálam 1 évnél nem bírna többet :B

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#15) Enton válasza kelekyle (#14) üzenetére


Enton
addikt

Porosodás és takarítás a sokszorosára nő ezen példányoknál mint egy átlagos egérnél. ;]
Ezt vehetjük egy kicsi negatívumnak is.
De nem az egér lesz az első amit lessz szívünk feláldozni a design oltárán. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) atee


atee
őstag

Nekem tetszenek, de nem hiszem, hogy mostanában le cserélem a Roccat kone egeremet.
Nagyon bevált. [link]

D-day 2002-01-04 01:54

(#17) Dany007 válasza atee (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Gyönyörű! :R
Rákeresek hol és mennyibe kerül. Ha nem találnám meg elmondod mennyi vót? :)

Megvan, nem is drága. Nagyondurva. Beleszerettem :))

[ Szerkesztve ]

(#18) atee válasza Dany007 (#17) üzenetére


atee
őstag

1 éve használom. Tökéletes. Pedig nagyon nehezen szánom rá magam az egér cserére.
Akkor még picit drágább volt, de egyáltalán nem bánom.
Egyetlen hibája van. A progija nélkül meg se moccan.
Egyébként tökéletesen minőségi darab. Precíz, kényelmes és szép is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#19) Gabesz84


Gabesz84
őstag

ááá a szemem áááá.... !

(vakulj paraszt ;] )

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

nekem sem tetszik,az ára ,eg pláne :( egy ideig még maradok a Razer Lachesis-nél ,elég mindenre...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) riolobo válasza LackoMester (#20) üzenetére


riolobo
tag

Magam is egy lachesis-t nyúzok nem is túl régóta és nagyon megszerettem.

(#22) namerke válasza riolobo (#21) üzenetére


namerke
tag

Éljenek a Razer egerek! Jómagam egy deathadert nyüstölök... a képeken levő egerek talán túl extrémek hétköznapi használatra (nekem legalábbis azok lennének) , de a külső tetszik.

(#23) mr.saint válasza LackoMester (#20) üzenetére


mr.saint
tag

Bizony bizony az egy jó kis rágcsáló :))

(#24) Thodeus


Thodeus
aktív tag

És ez át tud alakulni kamionná?

(#25) tetrix


tetrix
tag

egyszer ebbe az országba is csak elérnek ezek az egérkék; az eddigi legprofibbnak tűnő cucc. végre valakinek eszébe jutott hogy nem egyforma méretűek az emberek kezei,és hogy f.s műanyagon kívül lehet pl fémet is rakni egy egérbe; mindez bizodalomra ad okot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.