Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) hallador válasza buvartacsko (#20) üzenetére


hallador
addikt

Dokkolási lehetőség a Thunderboltnak hála már évek óta megoldott. Most az USB-C-vel főleg, meglásd hogy a kis kedvenc dszunka pécéiden is USB-C dokkolás lesz 2-3 éven belül. :)

A port replikátor mióta dokkoló? Mondjuk megértem, hogy nem sok fogalmad lehet erről, mert apple megvalósításban a dokkoló mint olyan nem létezik.

5 év NBD, igen, volt részem házhoz jövős garanciáztatásban, 1 kijelző miatt 4x. Sokra megyek vele, de oda kell is, mert a business cuccok kb többet romlanak el, mint a Mac-ek. Valszeg nem véletlen hogy az IBM is átváltott Mac-ekre, úgy látszik nekik megfelel a vPRO és az ISV nélküli gép is. :)

Nézzük sorba, azokat a valótlanságot amit leírtál:

5 év NBD, igen, volt részem házhoz jövős garanciáztatásban, 1 kijelző miatt 4x.

Tehát akkor Te inkább 2 évente újból veszed a gépet, mint elfogadnád garanciát? Ja persze... :)

oda kell is, mert a business cuccok kb többet romlanak el, mint a Mac-ek.

Na akkor ha már ennyire orákulum vagy statisztika erről, hogy egy Business gép jobban romlik mint a Mac?

Valszeg nem véletlen hogy az IBM is átváltott Mac-ekre, úgy látszik nekik megfelel a vPRO és az ISV nélküli gép is. :)

Tényleg? Mesélj még ámulok bámulok mekkora varázslatokat tolsz itt. Kb: 3 éve vagyunk kapcsoltban a wroclawi, valamint a Cseh, székesfehérvári, írországi, német IBM-el sehol nincs mac, milyen váltásról beszélsz Te? Ja hogy elolvastad a marketing bullshit-et? Jaaaa akkor tuti igazad is van...

sRGB-nél az új MacBook Pro kijelzője már többet is tud. (DCI-P3 amiről valszeg hírből sem hallottál még. ;))

Tehát ha valaminek 25 %-al nagyobb színtartománya van mint a másiknak, attól ISV kompatibilis is lesz? Ahhaa.

Érdekes módon rengeteg nagyobb külföldi cégnek tökéletesen megfelelnek ezek a gépek, de az itthoni hatalmas elvárosoknak meg nem. :D Nevetséges. Tudom, buzi aki nem a gyógyászati segédeszköz boltban vesz laptopot. :D

Legalábbis ha te ezt érzed magadról, akkor én nem vagyok semmilyen rossznak az elrontója ;]

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.