Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) PPatrik válasza oraihunter (#36) üzenetére


PPatrik
aktív tag

A gond az, hogy ezt végképp nem az informatikában fogod megtalálni. Ha jól megnézed a dolgokat, akkor igazából minden sz@r. ( különösen a software-ek.) De erre példát sem nehéz találni: Garmin GPS nem tudja kezelni az időzónákat normálisan, ha menti az útvonalat. Ubuntu + Gnome 3 kész halál. ( Kétszer, két gépen próbáltam, egyiken rosszabb volt mint a másikon. Pl: virtuális gépben kattintottam 1-et, és a tv-n a gépről menő film megakadt pont akkor. Hardver oldalon, samsung series 9 laposom képernyője simán érte a billt. Pedig ha csak fél mm-el csinálják vastagabbra, már nem lett volna annyi gond. De pl nálam egy kb 1 hónapja a W10 előzetes sem volt stabil. Előtte ugyan ezen a gépen használtam minden egyes előzetest a W8 legelsőjétől. Soha nem volt velük stabilitási gondom. Vagy amit az Educatio művelt a közoktatási adminisztrációs rendszerével ( Magiszter), ami telefonon a mai napig majdnem használhatatlan, pedig aztán középsuliban egy diák hol nézze meg a jegyeit, ha nem telefonon, mert ugye a tanárok sem tudják megnézni éppen valami miatt, így inkább vezetik papír alapon saját naplóban. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.