Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Ez rendkívül logikus döntés, felesleges lenne tovább várni a 4 magos broadwell vagy skylake procira, a haswelles megoldás is hasonlót tud CPU erőben mint az elkövetkező újdonságok, és itt amúgy is főleg a GPU számít. Amit viszont nem értek, hogy miért nem babrálnak a vázon. Se második meghajtó lehetőség nincs, se kielégítő hűtése az Y50-nek, ezeken igazán finomíthattak volna.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) prolad


prolad
őstag

Végre sikerült bele ips-t tenni.

(#3) Penguin95


Penguin95
senior tag

Attól az UHD-tól kissé tartanék a Windows DPI kezelése miatt, de elvileg ezen már dolgoznak.

Ami szerintem még negatívum, az a második tároló, vagy DVD/Blu-ray olvasó helye, és az, hogy nem kérhető a FullHD kijelző mellé SSD. Persze alapból nem vennék ilyet, egyfelől nem az én tárcámnak való ,másrészt én az üzleti gépekért rajongok. De külsőre nagyon bejövős.

(#4) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Egy gamernek nevezett laptopba hatalmas öngól UHD kijelzőt használni (szerencse hogy van FHD verzió), asztali gépek nem képesek rendesen hajtani ezt a felbontást, akkor itt minek erőltetni?

(#5) cildren válasza Th3Ac3 (#4) üzenetére


cildren
tag

Azért, hogy rá lehessen írni a gamer jelzőt.

(#6) pusszycat válasza satz18 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hasonlót tud ez igaz, de többet fogyaszt, több hőt termel, így mégiscsak jobb választás a Skylake.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nem kivehető aksis:( Nekem az y580 is bőven megfelel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8) X Factor válasza Penguin95 (#3) üzenetére


X Factor
addikt

FHD-re levett felbontás mellett is tökéletes képe van.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#9) smkb


smkb
őstag

Végre ips lesz a fullhd panel, ideje volt.

(#10) L4mie válasza smkb (#9) üzenetére


L4mie
veterán

Ígyígy.... :K amúgy frankó design, kár lett volna érte, ha hagyják elsüllyedni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11) satz18 válasza Th3Ac3 (#4) üzenetére


satz18
őstag

Pont hogy nem öngól at UHD mivel az z FHD 4szerese, ezért játék alatt nyugodtan mehet FHD-ba anélkül, hogy ronda tört pixelek keletkeznének, ha meg nem játszol akkor meg jobb a nagyobb felbontás, pláne hogy jön rá ingyé a win10, aminek köszönhetően vélhetően a skálázódási problémák is megoldódnak.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) Wikoo válasza X Factor (#8) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Igen, csak akkor feleslegesen fizettük meg az árkülönbözetet. Felesleges az ilyen nagy pixelsűrüség.

[ Szerkesztve ]

Békesség, boldogság! x)

(#13) Simi37


Simi37
őstag

Van egy kis hiba: "UHD azaz 3180x2160" pontosabban 3840x2160. Vagy akkor nem UHD.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#14) X Factor válasza Wikoo (#12) üzenetére


X Factor
addikt

Pont most vettünk ilyen laptopot. Egyáltalán nem volt drága a tudásához képest. Ennyiért nem is nagyon találtunk mást ami hardveresen ezt nyújtja, az IPS panel meg ráadás.

Úgy tekintünk a 4k-ra, mint opcionális extra-ra, nem, mint elsődleges szempontra a vásárlás során.

Make things work

(#15) Penguin95 válasza X Factor (#8) üzenetére


Penguin95
senior tag

Az is egy megoldás, bár nálam nem jönne be.

(#16) rosand86


rosand86
csendes tag

"Ezt a GPU-t egyelőre nem jelentette be az NVIDIA, így nem tudni, hogy a GTX 965M-hez hasonlóan Maxwell, vagy a GTX 860M-nél használt magot kapja."
A Jelenlegi Y50-ben levő 860M is Maxwell-es. Igaz a 860M elérhető Kepler magokkal is, de nem hallottam, hogy bármely Lenovo Y50 is ilyet kapott volna.

(#17) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Megvan az új laptopom :D

(#18) PPatrik válasza Wikoo (#12) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Nem értelek. Aki akarja az FHD-s gépet és kell neki ssd az rak bele maga, nem fog rosszabbul járni, sőt. A Lenovo +200 eurót kér az 512-es ssd-ért aminek a márkáját nem is ismerjük, remélhetőleg jó fajta lesz. ( Annak idején én szívtam ilyen miatt, mert a samsung nem samsung ssd-t rakott a saját laptopjába 300k + árban. Végül soha nem cseréltem le, mert más ok miatt megváltam a géptől. ) Ha kicsit matekozol megint kijön, hogy a Lenovo ( mint minden más gyártó) nagyon szép extra profitot termel az ssd-s opciókon. Egy jó 512gb-os ssd (de minek?) kijön 190 - 300 euróból. Egy 1tb-os ssd 90 euró.
Hja meg ez a felesleges a nagy pixelsűrűség. Persze, a telefonoknál is ez volt. Ha minden ember olyan lenne mint te, akkor még mindig 320×200-as képernyőn néznénk azt gyönyörű 16 színt. Bár lehet hogy amoled lenne 320×200-ban sok millió színnel, 24 colon. :W

[ Szerkesztve ]

(#19) WZP


WZP
aktív tag

Ez már nem olvad meg ha az ember játszik rajta ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#20) Wikoo válasza PPatrik (#18) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Azért a 320*200 as példa egy kicsit szélsőséges... Ne mond nekem h egy 5 colos kijelzőn látsz különbséget az fhd és a hd panel között...
UHD vs FHD 15,5 colon, 3cm ről nézed a képernyőt h látod a különbséget? Nem beszélve h win10ig olvashatatlanok lesznek a betűk ekkora pixelsűrűségen. :W Nem beszélve a fogyasztásnövekedésről, ami elég fontos tényező a hordozható eszközöknél. :(

[ Szerkesztve ]

Békesség, boldogság! x)

(#21) PPatrik válasza Wikoo (#20) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Ez mind így van. De van jövő és van múlt. Örüljünk hogy legalább ez az oldal megindult a jövő felé. Gondolj bele ez mekkora lavinát tud elindítani. Sok gép, nagy felbontású képernyőkkel => A windows is egyre jobban fog alkalmazkodni és a többi program is => üzleti gépek is jöhetnek ilyen képernyőkkel => sok jó ember szerkeszthet pl képeket laptopon, brutális minőségben.
Nem beszélve, hogy a nagyítás már W8.1 alatt is működik, ha nem is tökéletes és ismerek olyan embert aki úgy használja a gépét a kezdetektől fogva ( ubuntu-ról tért részben át. mind1 hogy miért) és nem vett észre semmit sem.
Másik példa. 10 colos, 1366 * 768-as képernyőt, normális távolságból nézve ( 50cm) simán látom a recéket, pl onenote-ban írásban, pici ikonokban. Annak idején az 1280 * 800-as Galaxy Tab 10.1-emnél kifejezetten zavart egy idő után. A korábban említett gép egy fokkal jobb, de még lehetne ez jobb is.
Kicsit számolgatva kijön, hogy 280 DPI felett van az UHD panel 15.x colon, szóval ha rajtam múlna az ilyen gépek 3200x1600-as panelt kapnának. Játszani jó az 1600x900 is és a 3200x1600 sem olyan túl nagy.

(#22) Šolaire


Šolaire
veterán

Végre a 960M UHD párosításnak már van értelme játéknál meg bírja hajtani,szerintem a 860M full hd-hoz volt elég. Nagyon szeretnék egy ilyen laptopot:)

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) iguana válasza Th3Ac3 (#4) üzenetére


iguana
őstag

ugyanez jutott az eszembe.
nem vagyok egy "ááá, az minek már" károgó varnyú, de (véleményem szerint) a 4k gaming még jóóóval odébb van.
még desktop vonalon is.
a következő generációs gpu-k sem fognak kompromisszum mentes 4k élményt adni. a kompromisszum mentesre azt értem, hogy valós játék közbeni élmény úgy, hogy a grafikai szűrőket nem kell levenni, hogy normális fps-t kapjunk. tisztában vagyok vele, hogy a mai csúcs kártyákat is le lehet "ültetni" fullhd-ban olyan beállításokkal, amiket talán(?) képernyőmentéses pixelbuzéria során lehet látni, de attól, hogy a kijelzők már 4k-ban csalogatnak, gpu szinten még nagyon, de nagyon nem vagyunk ott.
az én tippem, hogy legalább +2 generáció kell vga terén, amikor is beszélhetünk 4k-s valódi játékról.
az akkori high end gpu-s megoldással természetesen.

ettől függetlenül értem, hogy ki kell jönni/ki fognak jönni ilyen kijelzővel szerelt gépek és kíváncsi is vagyok milyen lehet általános felhasználásra...mert most, és a közeljövőben a 4k gaming csak egy marketing matrica.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#24) Tikakukac


Tikakukac
titán

Gari nincs, minőség nincs, kotványolás van, gémerség van, rajság van. Jah, meg backlight bleeding, atyám az UHD-k milyet recsegtetnek oda néha, borzalmas.

Már alig várom, hogy az elsőt megkínozhassam, bár már tudom milyen lesz sajnos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25) oraihunter válasza Th3Ac3 (#4) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"UHD kijelző ...asztali gépek nem képesek rendesen hajtani ezt a felbontást, akkor itt minek erőltetni?"
Így jobban el lehet majd adni sznoboknak. :K
Valóban elég a FHD is, sőt!

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#26) Televan74


Televan74
nagyúr

Én a FullHD modellre szavazok.GTX 960M bőven elég meghajtani a játékokat azon is. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) Prof válasza Simi37 (#13) üzenetére


Prof
addikt

Pontosan, a felbontas szam hibas a cikkben. Az elod [link] 860M-el is mar 4K-s kijelzot tartalmazott 1100 dolcsiert.

Kellene a kutyanak. 15colon 4K total felesleges jatekra, kulonosen mig nincs W10.

Ennek ellenere a gyartok a FullHd feletti felbontast eroltetik:

Top10 konnyu jatekos notebook

Mondjuk ilyen felbontasnal eleve kilehet kapcsolni az elsimitast, amivel nyer az ember jopar fps-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Az a baj az ilyen "Gamer" laptopokban, hogy a hűtés mindig ki van spórolva.. Pedig nincs mese..Oda kell tenni a rezet rendesen..Mert ha egy Gamer emberke neki esik és tolja 8-10 órát kb izzó tűz golyóvá válik az egész gép .És a hőszigetelés is kb a 0 val egyenlő.. Ami azt jelenti, hogy a combod és a tenyered is meg fő az "A,W,D,S" használata felett..Ami normálisnak mondható csak Alienware és Asus ROG tapasztalataim szerint.. De kövezzetek meg ha nem így lenne ..UHD kijelző "Gamer" laptopban 😂😂😂 Persze ha haveroknak vakítani akarsz.. Csak el vérzik mikor be kéne mutatni a Far cry 4 et UHD ban.. 😂😂😂 És még nem feszegettem a hűtés szívó oldalát ami tuti, hogy alulról szív.. 😂😂

[ Szerkesztve ]

(#29) andras888


andras888
aktív tag

Én asztali gépet és androidos mobilt használok, illetve most jön egy win8.1-es tabom. És örülök a nagyobb felbontásnak, mert több fér el a kijelzőn, nem kell annyit lapozni, görgetni.
Mobilon 5"-on mondjuk elég a 1280x720, viszont tabon, de főleg gépen, még a fullHD nál is eltudnék viselni nagyobbat. :)

(#30) Ferkósza


Ferkósza
tag

Hú, nagyon várós... a 860M is jó kártya volt, reméljük, a 960M rátesz vagy 20-30%-ot. :)

(#31) oraihunter válasza andras888 (#29) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"fullHD nál is eltudnék viselni nagyobbat."
Nem is erről van szó. Én is elviselném a nagyobbat,csak amikor a vas nem bírja a 4k felbontást akkor van a bibi. Mondjuk ez netezés közben nem áll fent. Csak ott meg a szoftver vacakol a 4k -val néha.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#32) andras888 válasza oraihunter (#31) üzenetére


andras888
aktív tag

Előbb utóbb csak javítják, net, office, és hasonló dolgoknál elkel a nagy felbontás, több ablakos módban. Játéknál megelégszem a FHD val :)

(#33) oraihunter válasza andras888 (#32) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"Előbb utóbb csak javítják" Nah igen, én is ebben bízom. De addig nem költök 4k-ra. 1-2 év múlva pedig már úgy is kikerülhetetlen alternatíva lesz. Nem is lesz másik monitor meg TV. És akkor már a 8K -t próbálják meg letolni majd a torkunkon. Ez sajnos így megy. ;]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#34) PPatrik válasza oraihunter (#33) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Láttam egy videót, hogy amerikában egy államban csak kb 100 elektromos autó volt, de államszerte 50+ töltő állomás, és hogy az államnak erre mennyi pénze ment el. Ez is ilyen. Nem veszel olyat, mert drága és a software-ek nem tudják kezelni. De ha senki sem vesz ( nem építenek elektromos töltőállomásokat) akkor a software sem fog fejlődni. ( Nem vesznek elektromos autót.) És mind a ebben a videóban, mind itt a fórumon sokan mások a fejlődés ellen vannak ezzel a hozzáállással.
Én pl laptopot egyenlőre nem tervezek venni, ha majd veszek akkor meg nem fog érdekelni a felbontás. 11-13"-on, ha 1600x900 fölött van akkor már nem az fog dönteni, hanem az ára, meg az egyéb dolgok. Asztali monitorban viszont amint leesik kicsit az áruk, rögtön ugrok. És nem azért nem költök 4k-ra mert nincs xy software. Hanem mert nem a közép eu-i pénztárcához illik. :U

(#35) ibmfan


ibmfan
tag

Remélhetőleg a 3160-as AC Wlan kártya bugjait is javítják már lassan :W

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#36) oraihunter válasza PPatrik (#34) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Értem én ezt. :K De valahogy úgy vagyok vele, hogy én szeretem a már kiforrott dolgokat használni. És nem szeretnék folyamatos, és bosszantó problémákba ütközni, még ha azok viszonylag oly "aprók" is. Ha már elköltöm a nem épp könnyen megkeresett pénzem, akkor az a valami működjön, és jól működjön, sőt mi több tökéletesen működjön, hibák nélkül! Szerintem ez egy teljesen elfogadható elvárás, pláne hazánkban ahol minimum kétszeresét kell dolgozni egy hardver áráért, mint Európa nyugatabbi országaiban. De nyugodtan kövezz meg ha nem jól gondolom!

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#37) Prof válasza andras888 (#32) üzenetére


Prof
addikt

Nem szep dolog tessek venni lapos HD TV-t aranyaron 3-4 evvel az elso HD adas sugarzasa elott ahogy a lelkes fogyasztok tettek anno. Mert a lapos TV meno. Annal mar csak a hangyas mpeg kockas SD kabelTV kep a menobb :))

Evekkel elobb kesznek kell lenni a valtozasokra a hardverekkel, hogy a gyartok megkaphassak az extra profitot es tudjanak fejleszteni tovabb.

Micsoda dolog nem premium arat kifizetni az uj techonologiakert es nem varni 3-4evet mig az hasznalhato is valamire? Ejnye.

Tessek elfelejteni a nem konzumeridiota gondolkodast, hogy elnek meg szegeny multik akkor? ;]

(#38) PPatrik válasza oraihunter (#36) üzenetére


PPatrik
aktív tag

A gond az, hogy ezt végképp nem az informatikában fogod megtalálni. Ha jól megnézed a dolgokat, akkor igazából minden sz@r. ( különösen a software-ek.) De erre példát sem nehéz találni: Garmin GPS nem tudja kezelni az időzónákat normálisan, ha menti az útvonalat. Ubuntu + Gnome 3 kész halál. ( Kétszer, két gépen próbáltam, egyiken rosszabb volt mint a másikon. Pl: virtuális gépben kattintottam 1-et, és a tv-n a gépről menő film megakadt pont akkor. Hardver oldalon, samsung series 9 laposom képernyője simán érte a billt. Pedig ha csak fél mm-el csinálják vastagabbra, már nem lett volna annyi gond. De pl nálam egy kb 1 hónapja a W10 előzetes sem volt stabil. Előtte ugyan ezen a gépen használtam minden egyes előzetest a W8 legelsőjétől. Soha nem volt velük stabilitási gondom. Vagy amit az Educatio művelt a közoktatási adminisztrációs rendszerével ( Magiszter), ami telefonon a mai napig majdnem használhatatlan, pedig aztán középsuliban egy diák hol nézze meg a jegyeit, ha nem telefonon, mert ugye a tanárok sem tudják megnézni éppen valami miatt, így inkább vezetik papír alapon saját naplóban. :W

(#39) tntmax válasza cildren (#5) üzenetére


tntmax
aktív tag

A gamer jelzőt szerintem már a ferraripiros usb csatlakozókkal kiérdemelte.. a nagyfelbontást meg azért tették bele hogy az UHD jelzőt is rányomhassák.. aztán hogy valójában ez mennyire ésszerű és értelmes párosítás, mindenki döntse el maga. :)

Az konzumidiótáknak meg szerintem még azt is be lehet adni, hogy 4K mellé 4GB vram dukál mert az úgy jól cseng és amúgy ez most a menő, és menőség az már majdnem minőség, érted. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) Prof válasza tntmax (#39) üzenetére


Prof
addikt

Ne viccelj nincs rajta ragott alma, hogy lenne mar meno, legalabb egy korte kene ra :P

(#41) maci25


maci25
aktív tag

Üdv mindenkinek
3 honapja használok egy y50-70 uhd laost amiben 8 gb ram van. Elsőre kicsit szokatlan volt a felbontás és az ebből adódó aprócska ikonok meg betűk. Mielőtt meg vettem volna a gépet kicsit olvastam itt a ph a gépről. Pixel felezgetés meg napokig tartó szívás + hasonlók.
Erre valóban aprócska betűk+ ikonok fogadtak ami tényleg nem ok. De ezt kb 3 katt és már rendben is volt minden. (asztalon jobb egér – nézet- közepes ikonok vagy nagy) +talán van valami frissítés amit felrak a win8.1 = véleményem szerint max elfogadható a képernyőn megjelenő tartalom.
Nálam a játék a Wot nál kezdődik és ér véget. Ezt max beállításon viszi 50-60fps mellet zökkenőmentesen. Ja a Wot alapból fhd ra pozicionálja magát- ezen én nem is változtattam-minek-játékhoz ekkora kijelzőn fölösleges is volna az uhd.
Munkám során látványtervezéssel foglalkozom és főleg erre is vásároltam a gépet. Meg kell, hogy mondja erre is nagyon fa..a a gép. A 4710hq mind a 8 magja 100% megy egy kép exportnál jó 3 percig. Persze mindenki azt mondta felesleges i7 gépet vennem, úgyse lesz kihasználva. Jó nekem az i5 is
Összességében szerintem jó az UHD(főleg amire én használom a gépet). Mondom ezt úgy, hogy nincs hiper szuper lapos tévém,és ez a gép is egy 8 éves lapost váltott le:1 mag-2gh, integrált videókari- tehát manapság mondhatni, hogy egy csigagépet.
Ja és a legnagyobb, hogy ez idáig mindig pozicionálni kellett a kijelzőt a jó betekintés miatt, hát az y50 használata során ez el kellet felejtenem. Mindegy honnan nézem a kijelzőt, ugyan azt látom.
Ami zavar kicsit az a akku idő, 2,5-3,5 óra ha csak böngészek a neten. – Muterék 100K gépe 8 óra netezés után kéri a powert. Igaz nem ide tartozik de olyan géppel én még nem találkoztam mint az. ( ora használat akkuról és meg egyszer sem halottam a venti hangját- sehol nem melegszik- hihetetlen)
ui: szerintem ezt a gépet én akkor fogom más szemmel nézni mikor szervizbe kerül, és ott is lesz sok- sok ideig a szerviz hibájából.

(#42) Flight válasza maci25 (#41) üzenetére


Flight
csendes tag

És mi van az UHD verzió "mustár" problémájával? Tele az internet azzal, hogy nem tudja a sárgát megjeleníteni és mustár/sötét arany szín lesz belőle. Én épp gondolkozok egy erősebb gép vételén és az Y50 is szóba jött, de ez eléggé elrettent, ha már ennyi pénzt kiadok rá. A full HDsnak meg elvileg krva szarok a betekintési szögei meg a képminősége úgy általában.

[ Szerkesztve ]

(#43) ibmfan válasza Flight (#42) üzenetére


ibmfan
tag

Igazából szerintem színprofil kérdése, a ThinkPadoknál is ezt tapasztaltam, nem adtak ki hozzá frissebbet?

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#44) Flight válasza ibmfan (#43) üzenetére


Flight
csendes tag

A-a, mindenhol azt írják, hogy a probléma ugyanúgy megvan.

(#45) Tikakukac válasza ibmfan (#43) üzenetére


Tikakukac
titán

Vannak alapvető paneles tulajdonságok. Lehet kalibrálni egész nap ha egy panel hideg akkor az is marad. Ha meg sárga vagy bármi hát az is olyan marad max kevésbé.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#46) maci25


maci25
aktív tag

Olvastam én is erről a mustár sárga dologról. Ez egyébként szerintem valós dolog, de ha minden igaz lehet korrigálni. Egyébként ez szerintem addig zavaró míg „emlékszel rá”. Engem annyira nem zavar, így meg sem próbáltam javítani. Máskülönben ez nagyon egyén függő lehet szerintem. El kell menni vásárlás előtt egy boltba és megnézni.

(#47) Tikakukac válasza maci25 (#46) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem sok bolt kalibrál be bemutató darabokat vagy akár profiloz rendesen. Én Magyarországon egyről sem tudok. Meg is bolondulnánk.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#48) Prof válasza maci25 (#41) üzenetére


Prof
addikt

Nana notinal senki se mondja ezt. Mivel 2 mag vs 4mag az i5 vs i7 . Asztalinal mondjak, mert ott 4 fizikai mag vs 4 fizikai mag es dupla aru az i7, mint az i5.

Koszi amugy a relevans hozzaszolast, jo olvasni valos feedback-et adott geprol.

(#49) maci25


maci25
aktív tag

Én sem arra gondoltam, hogy kalibráltasd be a boltba. Úgy ahogy van ha zavar, nézni kell másik gépet. (csak arról is ki ne derüljön fórum olvasgatás közben valami, ami addig nem zavart. De most már, hogy tudod.....ÁÁÁÁÁ :W :W :W :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.