Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Nem néz ki rosszul, bár a Primaris Űrmariskák is elismerően hümmögnek, ahogy hull itt minden. :DDD

BTW, Oiirc, tudom apróság, és rajtam kívül a kutyát nem érdekli, de ha kell kis kép Wh40k Inquisitor-ról, szólj, válogatok neked párat, vagy a játékból is jött már ki korrekt kép, mert ami most van mellette, az a Space Marine c. játékból van, és egy Ultramarine űrgárdistát ábrázol. Oké, Wh40k ez is és az is, de nem ugyan az. ;)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) csibe1


csibe1
addikt

Tényleg jól néz ki, de sokkal jobban örültem volna egy TPS vagy FPS verziónak, ettől a klikkelgetős játékmenettől a falra tudnák mászni.Kár érte, mert jól néz ki.
Kiváncsi leszek jön-e folytatása a SpaceMarine-nak? Az tetszett.
Pár hónapja láttam egy Xenos című játékot, az is ugyanilyen volt sajna; az Eisenhorn ciklus történetét dolgozta fel, ha jól emlékszem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3) gantum


gantum
aktív tag

tetszetős, fasza mobilos játék. :DDD

(#4) mpierre


mpierre
veterán

Hopp. Hentelős, D3 beállítású játék. Helyes. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5) Xaels


Xaels
félisten

A NeoCore Van Helsingje tetszik PS4-en, egész jól megoldották az irányítást is. Ez meg kifejezetten tetszik, W40K-ban is ideje virítani végre értékelhetőt a DOW-on kívül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Erre nagyon kíváncsi vagyok.

(#7) Cifu válasza Xaels (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Space Marine és a Battlefleet: Gothic egész korrekt játékok voltak. A DoW III. meg egy förmedvény... :\

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) Xaels válasza Cifu (#7) üzenetére


Xaels
félisten

A Space Marinet szeretem, de az régi már. A Battlefleet kimaradt. DOW3 is PC híján és ahogy olvastam a SpaceHulk is el lett...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Cifu válasza Xaels (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Space Hulk: Deathwing bizony extra heresy kategória. BLAM!

Én marha pedig még elő is rendeltem, mert hát a Space Hulk sorozat eddig jó volt. A káosz mocska pedig ellepett. Fülig.

Mondok is gyors imát IstenCsászárunkhoz, hogy ezt ne szúrják el. Vagy most Roboute Guilliam-hoz kell imádkozni? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Xaels válasza Cifu (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Megúsztam mert pont előtte egy héttel adtam el a gépet, pedig én is rá voltam pörögve. Cserébe másra vertem el a pénzt feleslegesen.

Itt szerintem nem lesz nagy gond, legalább is az Alpha tesztről ígéretes beszámolók voltak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) #65304576


#65304576
törölt tag

Szerintem ez még mindig béna, sivár, és rosszul néz ki. Eleve egy inkvizítoros címtől crpg-t várnék el, nem arpg-t. Nincs bajom az arpg-kkel, elvagyok velük, de ez még azokon belül is kifejezetten butának és lassúnak tűnik. A videó alatt is írja valaki és teljesen egyetértek vele, hogy egy birodalmi inkvizítor nem egyszemélyes "szpész marín", a feladata a nyomozás és az ügynökök összefogása, és a megfelelő pillanatokban az odacsapás (lásd Eisenhorn, Ravenor), nem a végtelen hordák céltalan mészárlása. A nagyon emlegetett kampányt sem érzem úgy, hogy több lesz annál, mint előre scriptelt módon megírtan eldobál majd random helyszínekre, ahol X számú monsztát, a végén meg egy boss-t kell leölni, majd jön egy kisvideó a történettel is. Nem mintha bármely más arpg nagyon túlerőltetné ezt, de az eddig látottak alapján a Van Helsing, a Grim Dawn, de még a Diablo is élvezetesebben csinálja ennél...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.