Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hNp88 válasza Nekomajin (#100) üzenetére


hNp88
aktív tag

hát na, mindent nem lehet! :U

:(

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#102) sanzi89 válasza #97623552 (#97) üzenetére


sanzi89
addikt

És meg lehet nézni, hogy augusztus 21 és 31 között mit csinál egy átlagos tanár. 09:00 bejön, 12:00-ig elsztoriznak egymással, kipakolják az asztalukat, intézkednek pár apróságot (papírok, tankönyvek, osztályok, csoportok, stb.), de a bagázs 85% már otthon ebédel.

Sőt, ha nincs érettségi akkor június 15 és július 1 között is meg lehet nézni, hogy mi a program...

Amit te felsoroltál az "csak" 47 szabadnap, plusz az olyan fél napok amire utalok (durván újabb 20 félnap, kb. 10 szabadnapnyi szabadidő). Nekem meg van egy évben 22 szabadnapom. Végül is csak majdnem a háromszorosa, nem sok egyáltalán. :D

Szar a tanároknak, ez nem kérdés, párom is tanár, másodállásban iskolában dolgozom, de azért nem kell ennyire sajnálni őket, nincs annyira rossz dolguk... Ezer sztorit lehetne mesélni...

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#103) Dluinet válasza Nekomajin (#93) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hát már hogy venném magamra?
te írtad: "Ég és föld a különbség."
majd: "Ez a nagyon nagy baj, hogy sokan csak ilyen végletekben tudtok gondolkozni. Ha magadra veszed, ha nem, ez egy végtelenül primitív hozzáállás."

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#104) Nekomajin válasza Dluinet (#103) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Hadd ne kelljen már elmagyarázni, hogy egy szófordulat mit jelent.

(#105) #97623552


#97623552
törölt tag

Focistának kellett volna mennem... a semmiért milliós havi fizetés még NB2-ben is. Kiakasztó. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.