Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Egész korrekt áron kínálják a kicsikét! :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) papi77 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


papi77
addikt

Az ok,de mennyi havidíjért?

Az első: NOKIA 1611

(#3) mukibuci válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és az említett Orange csomag is elég korrekt, 43euros havidijjal :) persze csak az SMS guruknak :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) iknight


iknight
senior tag

Nemértem miért őrültek meg az emberek az iphone óta, hogy google telót is csak szolgáltatókhoz kötötten lehet venni. Elég ellentmondásos dolog ez, nyilt oprencer, de csak ennél annál... Nemrég nyomkodtam egy kicsit ezt a telót, és nagyon jó, főleg ezzel a csomaggal együtt.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#5) papi77 válasza iknight (#4) üzenetére


papi77
addikt

Egyébként tényleg nagyon jó az Android,csak még nem elég kiforrott!Talán majd jövőre! :U

Az első: NOKIA 1611

(#6) dedike


dedike
addikt

Tehát akkor majd nálunk is lesz (??), 100 ezerért, két év hűséggel, részletre, tiznezres díjcsomaggal... :Y

<mint függetlenül> :O

Jó szerencsét!

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kérdésem van csak - már a német trémobilnál is néztem, h van ilyen, h "wlan"-használat - és itt is.

ezt így hogy? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) #16820480 válasza bolondember (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

úgy, hogy a szolgáltató hotspot hálózatát használhatod. például reptéren, meg egy pár helyen. nálunk is van, az összes mekiben tmobile-os wifi van. külföldön menőbb egy fokkal asszem, ott még több fizetős wifi van, jobb lefedettséggel.

(#9) iknight válasza bolondember (#7) üzenetére


iknight
senior tag

Úgy hogy vannak ilyen nyilv wifi pontok mint pl a Wiera, Fiera és oda ilyen kártyát kell venni hogy használd, vannak ahol ingyenesek vannak ahol kódokkal, és találkoztam pesten is t-online-s wifipontal, valszeg külföldön kiépitett hálózatuk vna a szolgáltatóknak és azt használhatod.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.