Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Ezt nagyon varom, remelem megrefformalja a piacot.
Es akkor be is terveznek egy tablet vetelt :

Most, egyertelmu szerintem, h az iPad uralja a piacot es teszem hozza jogosan, habar nem vagyok almas fan egy cseppet sem...de nekik a leg eltalatabb a szoft (gordulekenyseg, gyorsasag)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

Az AMD-t miért hagyja ki az összes cikk író? Így kb az jön le, hogy azon nem fut ...

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) Pantal válasza gzbotii (#1) üzenetére


Pantal
senior tag

Egyelőre az Ipad a legjobb táblagép, de ha ezek kijönnek, az hatalmas úttörés lehet a piacon! Legalább is, a Windows Phone 7 maga szerintem az, vagy az lesz, mert Iphone szintű kényelmet nyújt, töredék áron. A táblagépek piacán is örülnék ennek!

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt nem hittem volna, hogy a nagyon megosztó metro felületet tabletre akarják tenni. Már telefonon se tetszett sok embernek, tabletre pedig egyáltalán nem való. Ez most akkor Windows 8 os, vagy WP7 os?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem tisztán látszik, hogy ennek a kezelőfelületnek a WP7-nek a kezelőfelülete az alapja.... Érdekes koncepció.

All→M8

(#6) ROBOTER válasza Pete55555 (#2) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igen, az indexen is így jelent meg. Gondolom architektúrát értenek az Intel szó alatt (x86 vagy 64). Csak tényleg hülyén jön ki.

(#7) Tigerclaw válasza Pantal (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A tablet piacon biztos nem töredékáron fognak kezdeni, hanem a többiekhez hasonlóan 500 dollár indulóár körül egy nagyobb tablet esetén.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) burgatshow válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha meg nem probaltad akkor nem is fogod megerteni. Par nap hasznalat utan megdobbento hogy mennyire jol kitalalt felulet. Minden a helyen van, testre szabhato es a legfontosabb dolgok mindig szem elott vannak.

Abszolut nem csodalkozom, hogy az MS kiterjeszti a tablagepekre, sokkal hasznalhatobb szerintem mint az android felulete.

Mielott lehurrogtok, nyomkodtam mind a kettot raadasul w7et is hasznaltam tableten, nem annyira jo mint a telefonom metro GUI-ja.

(#9) Maxentius


Maxentius
addikt

Aki képen látta csak a Metro-t (azaz WP7-es mobilt nem nyomkodott még), kérem magyarázza már meg h miért nem jön be... mert szerintem zseniális. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) Agro válasza burgatshow (#8) üzenetére


Agro
senior tag

100%-osan egyet értek. A Windows megoldásában rengeteg lehetőséget látok. Korábban volt róla cikk, hogy a wp8 az asztali rendszerhez hasonlóan ablakkezelési funkciót is fog kapni, ha ez valóban így lesz akkor beruházhatok végre egy táblára.

(#11) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ez a hír mai? mert pont ma hajnalban adták ki az első DP-t a win8-ból, szabadon letölthető bárki számára :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#12) Blyan válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Kikapcsolható, és ha végignézted a videót, akkor láthattad a klasszikus Windows kezelőfelületet is.

Másrészt meg... az a nagyon megosztó Metro felület a valóban kipróbálók (nem akik két percet nyomkodták, hanem akik egy-két hétig használták) 90%-nak tetszik. Szóval valójában azokat osztjak meg csak, akik sosem használták hosszabb ideig, csak kétpercig nyomkodták, vagy videón látták.
Harmadrészt, egy tapicskolós tábláre tökéletesen illik is.

De ez csak egy alternatíva, ott lesz a iOS és az Android is, már azoknak, akiknek ez nem jön be.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) NoMagix


NoMagix
addikt

úúúúú ez nagyon tetszik!

ha tényleg ilyen jó lesz, akkor ez lesz az eddigi legnagyobb durranása a Microsoftnak!
kiváncsian várom, tényleg mindenevő lesz-e(hardware) a nyolcaska!

(#14) szirtesp


szirtesp
tag

Nekem már tép lefele a fejlszetői verzió, fel is csapon hamar a netbookomra :C :C

(#15) Pantal válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


Pantal
senior tag

De a gyors árzuhanásban bízok, persze reális értékeken belül.

(#16) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez tényleg gyorsan működik , nem mint néhány tableten a híres Android

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#17) 15115


15115
tag

A tegnapi bemutatón azt írta, hogy a hardware core i5 2nd generation 4 gb ddr3 64 gb ssd 11,3" vagy 11,6"ennyire emlékszem.
Viszont ha igaz ha nem eléggé durva a rendszer. Durván jó.
Tegnap lehetett nézni a bemutatót, magyar idő szerint 16-kor kezdték, és elvileg ma folytatják
Itt lehet nézni a tegnapit, és elvileg a mait is, meg letölteni is erről az oldalról (is) lehet

[ Szerkesztve ]

(#18) Overcome85


Overcome85
tag

Beszarás ,h milyen gyors és smooth az egész.
Na ezt hívják felhasználói élménynek és ez az ami miatt nem lesz egy darabig újra androidom.
Egyre inkább a WP felé dől a mérleg nyelve.Ha így fojtatják az újításokat és a fejlesztést nagyon nagy vevői bázist csábíthatnak át.
Az android lufi előbb utóbb kipukkan mivel lényegi fejlődés egy ideje nem történt és már hardverrel próbálják a gyártók eladni a telókat/tableteket.

(#19) fahrii


fahrii
őstag

Táblagépre nagyon profinak tűnik a rendszer, mondjuk asztalira nem mondom h szívesen használnám.

(#20) Blyan


Blyan
félisten

Srácok, a smoothság meg az egyéb ne legyen már összehasonlítható pl az Android cuccokkal. Ez itt most egy négymagos Intel processzoron fut, ráadásul kizárólag a kezelőfelületet láttuk, most még kár virtuálisan mellétenni egy androidos megfelelőt, szóval teljesen unfair hasonlítgatni....

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) Overcome85 válasza Blyan (#20) üzenetére


Overcome85
tag

Akkor tegyünk egymás mellé egy Omnia 7-et meg egy Galaxy S-t!
Csak mondtam egy példát.;)

(#22) Blyan válasza Overcome85 (#21) üzenetére


Blyan
félisten

Annak meg semmi köze a Windows 8-hoz, meg a topikhoz sem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) Pete55555 válasza Pantal (#3) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez odáig igaz, hogy W8 töredék áron lesz. Nézd meg, milyen hardver van most alatta, nézz meg egy mai W7-es tabletet. Drágábbak, mint egy iPad, persze, nem is olyan a hardver benne. Kérdés az, hogy gyengébb rendszereken hogy fog futni a W8.

...Szeretem leracsniztatni...

(#24) =Mentor= válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


=Mentor=
őstag

Tabletre nem való? Ennél könnyebben kezelhető, ésszerűbb, látványosabb oprendszert én még nem láttam... A MS a metro UI-val korszakalkotó dolgot hozott létre. A desktop számítógépeknél még én is a régi megoldások híve vagyok, de tabletre ez fenomenálisan jó, az összes konkurens kenterbe verő cucc.

Még valami. A MS-t mindig azzal vádolták egyesek, hogy a konkurenciától másol, na most süssék rá ezt a bélyeget ha tudják ! :))

[ Szerkesztve ]

(#25) catroot válasza =Mentor= (#24) üzenetére


catroot
veterán

+1

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) wdtv


wdtv
tag

ezen a samsung táblán fut a photoshop, meg bármelyik windowsos program, ipadon csak fingo appok vannak , hiába a windows 8 a jövő, a többinek leálldozott

(#27) tDr1v3r válasza callmeakos (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem a WP7, hanem a Zune HD.

(#26) wdtv: Kérdés, hogy mire mész a kapacitív, 1 mélységszintes digitizerrel...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28) Agro


Agro
senior tag

vesz hozzá majd egy blutooth egeret. meglepően kicsi kivitelben is lehet már ilyet találni

(#29) wdtv válasza tDr1v3r (#27) üzenetére


wdtv
tag

nem tudom a samsung hányas érzékenységű tollal szállítja a táblát, még be se jelentették azt hiszem, remélem nem hiszed hogy a kijelző bármilyen nyomásérzékenységet dölést érzékel, az még a wacomnal is a tollban van

(#30) fffeco


fffeco
tag

Mashol azt irtak hogy i5 van benne ami 2 magos

(#31) fffeco


fffeco
tag

Mashol azt irtak hogy i5 van benne ami 2 magos

(#32) tDr1v3r válasza wdtv (#29) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ofkórsz nem, de ha már tablet, legyen kövér az a bizonyos lúd... akár nem létező technológiával. :DDD

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Egy ideje fontolgatom egy iPad2 vételét, de most ez annyira tetszett, hogy várok még egy kicsit. Ha árban mellé vagy kicsit is alá tudják lőni egy iPadnak, akkor nálam ez már nyerő lesz, mert pont azt tudja ami nekem otthoni vagy utazás közbeni használatra kell. Munkára meg ott a céges gépem... Azért a virtuális billentyűzetét és használatát mutathattak volna a videón.

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#34) Blyan válasza Gadgetfun (#33) üzenetére


Blyan
félisten

Elsőre biztosan elég kemény ára lesz, szóval ha csak emiatt vársz a vásárlással vedd csak meg az iPad2-t.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) Gadgetfun válasza Blyan (#34) üzenetére


Gadgetfun
tag

Ettől tartok én is, de a remény hal meg utoljára, ezért megvárom a debütálást... :)

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#36) Pete55555 válasza Gadgetfun (#33) üzenetére


Pete55555
addikt

Arról nem is beszélve, hogy álítólag még 1 év, mire kijön a W8, de szerintem lesz az még több is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#37) wdtv válasza Gadgetfun (#35) üzenetére


wdtv
tag

macbook air hardver van a samsung táblában, 270 ezer most egy air, egy normális méretű háttértárral rendelkező ipad is 200 ezer fölött van
ennél a samsung olcsóbb lesz szerintem

[ Szerkesztve ]

(#38) janos1988


janos1988
addikt

Na igen, a droidbol mennyire, de mennyire hianyzik a tobb felhasznalo kezelese.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#39) plus44


plus44
veterán

Videó is van róla bőven, szerintem piszok gyors, nagyon bejön.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Letöltöttem ma és telepítettem egy kis netbookra a 32 bites verziót... Nekem a csempék egyáltalán nem működnek, persze nem is érintős a netbookom, viszont egérrel is kellene működniük.
Sokkal gyorsabb, mint a Windows 7 Starter ezen a kis Atomos netbookon. Bár a kikapcsolás egyszer 4 percig tartott és csak pörgött ott a Logging Of...

Elképzelés egyébként tetszik, de kicsit olyan, mintha a sima Windows 7-re valaki barkácsolt volna egy skint. De az is igaz, hogy már így félkészen is nagyon gyors.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#41) Dunbar


Dunbar
senior tag

Tetszik, tiszta WP7. De azért remélem számítógépen nem hozza be a csempéket a MS, a mostani W7-t nagyon szeretem.

(#42) Solten válasza Dunbar (#41) üzenetére


Solten
addikt

"De azért remélem számítógépen nem hozza be a csempéket a MS"

Sajnos igen, de szerencsere elerheto marad a hagyomanyos desktop is.

Saor Alba

(#43) CharlieDrop válasza gzbotii (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem ez fogja, jön Android X86-ra.
És az azért combos, mert ugye ingyen van.

Ollé, lesz itt harc sálálá

Amúgy ma kipróbáltam, érdekes ez a win8

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#44) nicu71


nicu71
addikt

fantasztikus,nagyon tetszik,és szerintem imádni fogják!nanem a mindörökké xp felfogásúak... :N
zseniális húzás,hogy minden platformon futni fog áá nem találok szavakat :DD :))

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#45) st4rlight


st4rlight
tag

Ezt a bejegyzest Windows 8 alol irom... ugy nez ki az Internet Explorer 10 is viszi a ph!-t :) Es eleg gyors...

//developer

(#46) DarkChild


DarkChild
senior tag

Tanulságos videó arról, hogyan fut egy 3 éves, fapados (1.6GHz Atom CPU, 1 GB RAM) netbookon az új Win8 :C

YouTube video

Egyébként korábban egy hétig volt szerencsém WP7-es telót használni és azt kell mondjam, tényleg elképesztően jó a Metro UI :) Az iPhone után én kimondottan élveztem :B
Szóval várom a W8-at. :))

[ Szerkesztve ]

(#47) raulicio válasza janos1988 (#38) üzenetére


raulicio
senior tag

Semennyire? Hányan használják még rajtad kívül a telefonodat? De a témánál maradva, hányan használják a tabletedet? Vagy az a "család számítógépe"? Ezek annyira személyes eszközök, hogy teljesen felesleges a több felhasználó.

Ez az egész metro ui atombéna. biztos nagyon jó, én csak keveset nyomkodtam, de hogy minden egyetlen hülye négyzet-téglarácsba van belesűrítve az nagyon idegesítő. Egyetlen nagy előnye az egész rendszernek, hogy ezt ki lehet kapcsolni.

Viszont az jó, hogy minden eszközre ugyan azt a platformot lehet majd alkalmazni.

(#48) rep3at


rep3at
őstag

Hat ez valami eszmeletlen jo, mobilban is szemezgettem mar az uj Windows felulettel es egyre jobban tetszik.

Forward thinking. كرر

(#49) nicu71 válasza rep3at (#48) üzenetére


nicu71
addikt

hát még ha kipróbálod! :K mivel most az első generációs wp7 telók ára szépen leesett,beruháztam egyre,és ...szerelem az első látásra :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#50) RaveForce


RaveForce
veterán

szerelem elsö látásra ezis :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.