Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

A képátló igazán maradhatna 5" alatt, ha már a MI-2(S) szériát kivonták.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó és erős ajánlatnak tűnik. Biztos nem fog csalódni, aki ezt választja mobilos társnak a mindennapokban. Kár, hogy nicns hivatalos képviseletük kis hazánkban...

3njoy the Lif3

(#3) <Adamsky> válasza r4z (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jó lenne, de a Mi3s-nél szinte biztosra lehetett venni, hogy az marad a tepsi kategóriába. Én azért bizakodó vagyok, és remélem, hogy a következő körben jön majd a compact (nem mini!!) verziója is.
Egyébként pedig sokkal jobban várom az új KK alapú ROM-okat, mint egy új vasat. A Mi2s-nél számomra nem igazán létezik most jobb a piacon (talán csak a Sony Z1 Comp., de az nem kicsit drágább)

(#4) fene_vad


fene_vad
senior tag

Mitol ilyen nagy feature a 3 giga ram? Draga? Vagy nehez helyet talalni neki a teloban?

(#5) banhammer


banhammer
veterán

De szép buborékos az a kijelzővédő fólia.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) margithid válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


margithid
veterán

Mi2s-nek is azért van hibája, például a nem bővíthető memória.

(#7) <Adamsky> válasza fene_vad (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A kérdés helyesen, hogy "ma", miért olyan nagy "fícsör" az 1 Gbyte? Sok telefonba még ennyi sincs. A 3 Gbyte-ot - én egy kicsit - túlzónak gondolom. Ez az utóbbi időben olyan dolog lett, mint a nagy kijelző és/vagy a nagy ppi. Ezekből ha sok van (néha tök feleslegesen), akkor ebből tudhatod, hogy egy csúcskészülékkel van dolgod.

(#6) margithid
Semmi sem tökéletes, ahogy a Mi2s-se. Én nem is ezt mondtam (olvasd el még 1x). ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) #65577472


#65577472
törölt tag

Kár, hogy a dizájnerek még mindig nem jöttek vissza szabadságról. Legalább azt a szögletes formát tartották volna meg, ha előrelépni nem is sikerült nekik MI-3-hoz képest (már ha egyáltalán ez a végleges formaterv). Ettől függetlenül várós a telefon, MIUI V6 is biztos ütős lesz.

(#9) Wajk válasza margithid (#6) üzenetére


Wajk
addikt

32GB nekem tökéletesen elég, nekem nem hiányzik, szvsz nálad számít hibának ;)

Van más kiszivárgott kép is ami a Mi3S lehet...
(ennek jobban örülnék, a hírben szereplő nekem nem jön be)

de hamarosan megtudjuk...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na ez is jó lesz selfiere. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) <Adamsky> válasza Wajk (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem is tudom, hogy hol, de olvastam, hogy a Mi3s mellett rebesgetnek vm. Mi4w-t. Ennél a "hírnél" két kép volt. Az egyik, amit most Te is link-eltél, a másik pedig ahhoz volt hasonlatos, amit itt a PH!-n tettek ki.
Nem is tudom, hogy örülnék-e egy Mi2s utódnak. Az enyém még 8-9 hónapos. Tudom-tudom, 3-4 havonta cserélni kell, mert sikeres ember nem lehetek ... :D

(#12) fene_vad válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


fene_vad
senior tag

a nagy ppi-t csucskeszulekben megertem, zaszloshajora draga kijelzo dukal. De a RAM filleres dolog. Plusz egy giga mennyivel dobna meg a vegfelhasznaloi arat? 5k HUF? Vagy valamit rosszul tudok es a teloba valo RAM draga?
Szoval ertem en, hogy felesleges, de ha olcso, akkor miert nem tesznek 2-3-4 gigat kozepkategoriatol felfele minden teloba?

(#13) Sn00k válasza Cyberpunk (#10) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja! Obama, majd ezzel lövi a következő selfijét:) Van egyáltalán a piacon , olyan mobil, aminek 8 mp az előlapi kamerája ?

3njoy the Lif3

(#14) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Na, ha jön az s verzió, akkor már nem is kell a sima Mi3, mert az már gagyi. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) Cyberpunk válasza fi:zi'k (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aztán meg majd jön a Mi4, akkor meg a Mi3S lesz a gagyi, és így tovább. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) <Adamsky> válasza Sn00k (#13) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egyébként ez a tuti selfie mobil: Oppo N1 (13 Mpixel-en lehet gyönyörködni Julcsi pattanásos képében)

(#17) Wajk válasza <Adamsky> (#16) üzenetére


Wajk
addikt

A MIUI kamerájában van automatikus bőrkorrekció :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#18) fi:zi'k válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lesz Mi4? Akkor már ez sem kell. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19) w333


w333
félisten

Szép telefon ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20) halkow


halkow
őstag

Pár hete bementem egy kínai ruhás üzletbe, az eladó kínai nöcinek Xiaomi Mi3-ja volt azon nézett valami kínai filmet csak halgattam milyen szép tisztán és kellemesen hangosan szólt :)
kicsit irigy voltam rá bevallom.

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) Luck Dragon

Kinézetre olyan semmilyen "számomra" de ettől eltekintve lehet hogy nagyon jó lesz :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) daninet


daninet
veterán

Jöhetne már a MIUI V6 is az új telefonnal.. :) Már az adminok is erről beszélnek a miui fórumban megállás nélkül :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#23) FókuszPók válasza Sn00k (#2) üzenetére


FókuszPók
tag

xiaomishop.hu - igaz félhivatalos, de a lényeg, hogy garanciáztatás van. (szervizben nem vagyok biztos)

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#24) #65577472 válasza FókuszPók (#23) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ők inkább közvetítők, mint képviselet. Szervizelés itthon nincs, ők is Kínába küldik, ha gond van. Az árak viszont magasak...

(#25) Juliuska válasza fene_vad (#4) üzenetére


Juliuska
senior tag

Lehet, h talán azért, mert a jelenlegi viszonyok ismeretében nem igazán tudok olyan élethelyzetet elképzelni, ahol mondjuk 2GB Ram ne volna elég...? Bár a tévedés jogát fenntartom magamnak :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#26) #65577472 válasza Juliuska (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Elég az mindenre :)

(#27) Wajk


Wajk
addikt

remélem a hírben/képen szereplő nem a Mi3S, mert ha igen elégg rokonok lesznek a Vivo Xshot-tal...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.