Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enjoy


Enjoy
addikt

Ennek picit htc touch cruise beütése van, csak ez még annál is csúnyább ;]

► més que un club ◄

(#2) .mf válasza Enjoy (#1) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem a nagy képernyő miatt már egyre kevesebbet lehet a formán variálni, szemből ezek egyre hasonlóbbak lesznek, tehát egy ilyen megállapításnak nem sok értelme van. Szóval "nagyképernyős PDA" beütése van ennek is és a Touchnak is :U

más:
"ugyanakkor a multimédia téren szintén igen erős NVIDIA Tegra platform valamiért továbbra is háttérbe szorult."

Tippre: ár? :U
nV már hozzászokott a duopol / oligopol piacokhoz és az ottani árazási modellekhez, míg a Qualcomm már régebb óta mozog az ARM sokkal kevésbé koncentrált piacán.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) runner 125 válasza .mf (#2) üzenetére


runner 125
nagyúr

Persze, ez így van.

Elsőre HD érzésem volt, csak gömbölydedebb alsó-felső résszel. :U

Ár?!
~160k.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#4) coyote55


coyote55
őstag

Lehet, hogy a Snapdragon fogyasztásban jobb, mint a Tegra, és akkor már el is dőlt a verseny.

Memento Mori!

(#5) plus44 válasza Enjoy (#1) üzenetére


plus44
veterán

Igen, egy az egyben nekem is ez ugrott be. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) .mf válasza runner 125 (#3) üzenetére


.mf
veterán

A "Tippre: ár?" rész alatt nem ennek az árára voltam kíváncsi, hanem arra írtam, hogy szerintem miért kevésbé kelendő az nVidia Tegra :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) AS


AS
félisten

Rengeteg kép és videó.

link
Alap 6.5 van rajta , nem felületeztek mint HTC, vagy a Samsung.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) erdoke válasza AS (#7) üzenetére


erdoke
titán

Az október 6-i WM6.5 bejelentéssel jön, és 295 GBP + VAT a nyitó ára. Szerintem ennyiért még én is meggondolom... WM7-ig úgyis csak egy átmeneti készüléket szeretnék, feltéve ha nem ruházok be egy brutál HD2-be.

A legjobb aláírás a héten

(#9) AS válasza erdoke (#8) üzenetére


AS
félisten

Ez a Snapdragon proci nagyon jó néztem. Legjobb most a piacon. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) erdoke válasza AS (#9) üzenetére


erdoke
titán

Attól függ, mire használod. Multimédiában vannak erősebbek, és a nemrég bejelentett 1 GHz-es Samsung is ütni fogja.

Viszont a képen nagyon tejfölös a kijelző, mintha OLED lenne. :F
Ami biztos, kisebb kijelző, de nagyobb akksi van benne, mint a HD2-ben, ami ugyanazon proci mellett jó hatással van az üzemidőre. :K

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#11) AS válasza erdoke (#10) üzenetére


AS
félisten

Pedig TFT

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.