Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baromi jó mind, de nálam a Crazy Taxi-s mindent visz! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Underground tetszik a legjobban, de igaz, mindegyik mocsok jól néz ki. Nem kevés munka lehetett ebben. :C

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már értem miért szerepel kétszer a galériában az Underground-os kép. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak elfelejtettem kivenni a div class="hidden" után a képet. De most már jó, köszi. :R

Live-Die-Respawn

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Profi munka.
Én már csak azt nem értem, hogy hogy oldotta meg a passzoló háttereket, környezetet. Ennyire változatos helyszínekben a Forza3 vagy valamit trükközött vele?

(#6) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

ez nagyon profi munka ! :)

u.i.: Még mindig várok a dobozos pc-s verzióra :DD

(#7) oriic válasza BiP (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyire változatos a játék. :) Trükk nincs (a szűrők is beépítettek), maximum egyes rendszámtáblákat mókolhatott csak, mert pl a Colin 2-es GB-s rendszámmal én nem találkoztam a játékban. (de ott a PGR4-es rendszám is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Ez nagyon állat! Az ötlet is, a megvalósítás is. Tisztelet a készítőnek! Ezek a képek jól példázzák, mennyire változatos az FH3.

(#9) .LnB válasza BiP (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyrészt a helyszín is változatos, másrészt a napszak és az időjárás is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) plejik


plejik
addikt

Szép munka az biztos, hirtelen meg is jött 1-2 vel a kedvem játszani.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#11) BiP válasza .LnB (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Napszak, időjárás, szűrök, ezzel tisztában voltam, egyedül azon csodálkoztam el, hogy az épületek, sátrak, pusztaságok, stb.mindenhez talált passzoló helyszínt. És ezen csodálkoztam, hogy ez mind benne lenne a Forzában, szép.

(#12) oriic válasza BiP (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig mindez benne van a játékban. Mármint az összes háttér amit a képeken látni.

Live-Die-Respawn

(#13) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Remek ötlet, profi kivitelezés. :C És mennyi szép emlék... :B

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

nem rosszak... a végére úgy éreztem, hogy a készítő utálhatja nagyon a boxot, mert forza-s screenshotot nem csinált :DDD ...izé

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) oriic válasza mephi666 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Btw ott van azért a Project Gotham Racing 4.

Live-Die-Respawn

(#16) plejik válasza oriic (#15) üzenetére


plejik
addikt

Egy jó Project Gotham Racing 5 vagy valami befuthatna.. :D Motorokkal együtt nagyon feelinges volt anno, imádtam, kár ,hogy nincs benne a vissza felé kompatibilitási listába.. :O

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) elithun


elithun
őstag

Egész hihetően sikerült kiviteleznie a kocsikat. :K

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Szép képek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) XuChi


XuChi
addikt

Minden tiszteletem. Szép, profi munka, és rengeteg szép emlék. Az összessel járszottam, psx-ps2-DC-pc gépeken :C

[ Szerkesztve ]

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez nagyon jó volt, az, hogy a készítő belerakta az SRS-t külön öröm volt, mert az nem volt egy annyira felkapott játék, még is mocsok jó volt. Most vehetem elő az összes játékot újra, bár érdekes, hogy a Horizon 3-ból csinálta, még se sikerült egy Forza címet se bele kreálni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) Gebriel


Gebriel
veterán

Zseniális.

(#22) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a héten ettől a képtől voltam kész. Nagyon frankó szerintem. [kép]
(Nem én lőttem, facebook-ról van.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) oriic válasza .LnB (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra is mocsok jó képeket lehet csinálni a játékban. :C

Live-Die-Respawn

(#24) myckey válasza .LnB (#22) üzenetére


myckey
veterán

Az nem semmi . :Y

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) szami777


szami777
addikt

Le a kalappal a készítő előtt, nagyon eltalálta a játékokat. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#26) Reaper


Reaper
őstag

Nem semmi arc, ügyesen megcsinálta mindet, azonnal előjöttek az emlékek :)

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kaptunk két új képet, plusz készítő szerint hamarosan jönnek újabbak is majd.

Live-Die-Respawn

(#28) Corpuscle válasza oriic (#27) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez már az új térképről van. :))

(#29) oriic válasza Corpuscle (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen vélhetőleg megihlette őt is az új DLC.

Live-Die-Respawn

(#30) Raymond


Raymond
félisten

Wow, eszmeletlen szep munka! Az otlet es a kivitelezes is top! :R

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#31) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szörnyen jó képek lettek, a legtöbbről szinte meg nem mondanám, hogy nem eredeti.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32) Raymond


Raymond
félisten

Meg tobb kep: Tribute To Iconic Racing Games: Part 2

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) .LnB válasza Raymond (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Midtown Madness. :O Életem egyik legmeghatározóbb játéka volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Raymond válasza .LnB (#33) üzenetére


Raymond
félisten

Azt hittem igy a masodik reszre majd kezd kifulladni, de nem, nagyon ott van a gyerek. A motivumok, beallitasok, kamera, szinek teljesen visszahozzak az eredeti jatekok vilagat. A blog-jan latszik hogy azert volt mar par erdekes project amin dolgozott: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35) plejik válasza Raymond (#32) üzenetére


plejik
addikt

Úristen Juiced..Mekkora volt az is :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#36) oriic válasza Raymond (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zseniális mind, holnap ki is teszem ezeket is GP-re. Köszi.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.