Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D013


D013
aktív tag

Nagyon várós! Persze mi androidosok meg fogjuk szívni, kb mindenen alul fog teljesíteni az IOS-es verzióhoz képest.

(#2) Hopkins95 válasza D013 (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért teljesítene alul? Szerintem nem, a mobilos Pubg is jól fut a legújabb Snapdragonokon(lásd DF Foundry)...én azért a Exynosokra kiváncsi leszek, mert azokban valamivel gyengébb a grafikus egység.

Amúgy ez a kifejezetten tetszik. PS4-en szoktam vele játszani mostanában, alig várom hogy kipróbálhassam a Nexus 5x-emen. Bár azért kétségeim vannak, hogy mennyire fogja bírni a vas(Snapdragon 808). :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Jöhet, jöhet :C Ez a Cross-platform Cross-Progress fantasztikus :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Kasya válasza Wesder (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, hullani fognak az erintokepernyon jatszok :D
A lagra leszek kivancsi, hogy a mennyi lesz...

(#5) taki01


taki01
őstag

Kíváncsi leszek mikor fog jönni switchre is és akkor már minden platformon lehet vele játszani, de utána is lehet feladatuk és elkészíthetik a játékot okos mosógépekre és hűtőkre :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) kakuk.tamas válasza Kasya (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Rákötöm az Xbox joyt, és kampec mindenkinek. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) Wesder válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy úgy ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Fiddlestick válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

pc-vel szemben akkor is alulmaradtok :P ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#9) Wesder válasza Fiddlestick (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Mobilos csak akkor megy PC-sel ha olyan haverral coopol. Egyèbkènt mobil csak mobilossal megy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Itt egy gameplay az IGN-től :Y

Tudom hogy ez még csak béta, de hadd jegyezzem meg, hogy azért kicsit többen várnák a grafika szempontjából. Ami nekem mindjárt feltűnik, az a gyenge texture filtering, lehet látni a recés éleket. Bár kis képernyőn talán nem olyan vészes, azért most meg is néztem a videóból egy részt a telefonomon max felbontáson, de így is látom. Ez csak egy apró észrevétel, szerintem ezen fognak is még finomítani amúgy.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.